txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (93 příspěvků)

 • kritik (skrytý)
  1 se líbí

  Pro Rusobijce,viděl jsem jak z ruského letadla padaly zlaté cihly a tak jsem to přeložil na nás tady by padaly houvna a letiště jednoho dramatika.

  16.3. (2 dny)
 • pidalin (skrytý)
  4 se líbí, 3 se nelíbí

  Maj se určitě líp než před lety, ale je to opravdu díky Putinovi? Nemyslim si, je to přirozenej vývoj ekonomiky. A někde jsem četl že autobusák v moskvě má asi 30 000 Kč čistýho a přitom nájmy a ceny jsou tam podobný jako u nás a třeba mobilní tarify tam maj asi za čtvrtinový ceny než u nás, takže jsou na tom teď asi docela dobře. Samozřejmě nevim jak je to opravdu s tim mimo Moskvu. U nás se taky furt řiká jak vysoký platy jsou v Praze a mimo Prahu, ale jako rodilej Pražák a někdo kdo půl života strávil mimo Prahu vim že to jsou nesmysly, běžnej člověk bere všude v ČR +/- stejně za podobnou práci a přitom na vesnici se dá bydlet třeba za 8 měsíčně za normální byt, za takovou cenu máte v Praze možná tak pokoj u ňákýho důchodce.

  15.3. (3 dny) upraveno
 • Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz
  10 se líbí, 11 se nelíbí

  Myslím,ze jsou na tom lépe než s předešlými prezidenty dohromady a to ještě do nich všichni kopou sankce sankce sankce. Namísto vděčnosti. U mě za porážku fasounskeho Německa velký dík! Dokud je medvěd doma bude mír a klid,pokud jej budete nutit,aby vyšel ven bude veselo,tak ať si hnoji v Pentagonu a Eu spočítají kolik je 1 a 1.

  14.3. (4 dny)
 • Lery (skrytý)
  1 se líbí

  komotoz.ru/photo/novy...17.php

  14.3. (4 dny)
 • Snílek (skrytý)
  4 se líbí, 9 se nelíbí

  To je sice všechno hezký, ale když tam jsou na štíru s tou demokracií. A navíc tam prý mají někde schované bezdomovce a žebráky.

  14.3. (4 dny)
 • jura (skrytý)
  23 se líbí, 9 se nelíbí

  anglie se chová jako teroristi z USA, stejná teroristická stopa, vražda, upravené debilní důkazy a pak obvinění a terorizování Ruska, na takovou debilitu může skočit jenom američan, nebo pražský podplacený kavárník

  14.3. (4 dny)
 • Snílek (skrytý)
  15 se líbí, 1 se nelíbí

  Lépe bych to nenapsal.

  14.3. (4 dny)
 • tirador tiscali.cz
  24 se líbí, 4 se nelíbí

  Jinak, ruský prezident nechlastá, svede i kotoul bez psem shrnutýho koberce a ve světě má jméno. A ministr zahraničí Lavrov je pan diplomat. Kým se můžeme z naší vlády a té nejvyšší politiky pochlubit my? Na Putina se stojí ve světě té nejvyšší politiky fronty. Zbídačelou zemi dává do pořádku a my se modleme, že je ruským prezidentem právě Putin a ne třeba Brežněv, nebo Jelcin. *16*

  14.3. (4 dny)
 • Snílek (skrytý)
  12 se líbí

  Jó, to až se tam jednou dostane k moci nějakej ras, tak to budou mít potom demokrati stažený zadnice.

  14.3. (4 dny)
 • tirador tiscali.cz
  17 se líbí

  Jak? Podstatně lépe, než za časů ožraly Jelcina. *14*

  14.3. (4 dny)
 • kritik (skrytý)
  10 se líbí, 6 se nelíbí

  Starejte se raději o tom,že je na balkáně opět rušno a EU je neschopná to řešit.Starejte se o to,aby zmizel letní ,zimní čas a byl jen jeden pro lidi.Putin dal příkaz a bylo to okamžitě.Hitler dal příkaz pro satelity a bylo to hned a jezdilo se v pravo.

  14.3. (4 dny)
 • Snílek (skrytý)
  7 se líbí, 1 se nelíbí

  Jenže to není demokratický, takže i když je to praktický, tak je to něco strašnýho a odsouzeníhodnýho. To si raději počkám 100 let a budu si spokojeně mnout ruce, jak se nám ta demokracie úspěšně rozvíjí.

  14.3. (4 dny)
 • Pelli facebook.com
  7 se líbí, 8 se nelíbí

  O Rusku není dobré ani diskutovat ! *12*

  14.3. (4 dny)
 • tirador tiscali.cz
  6 se líbí, 4 se nelíbí

  Tak v tom se velice mýlíte. Vše se dá komunikovat. Ale pokud fandíte takovým, kteří raději roznáší radost a smích na svých bajonetech po celém světě, tak jste beznadějný případ. Komunikace je základ.Jen hlupáci řinčí zbraněmi a plivou sliny jedové. *12* *16* *12*

  14.3. (4 dny) upraveno
 • jura (skrytý)
  9 se líbí, 4 se nelíbí

  to ti nakecali takoví jako němcová, kalousek, pchcaný kníže a eritrejec feri, ryzí demokrati

  14.3. (4 dny)
 • mluvčáček (skrytý)
  10 se líbí, 16 se nelíbí

  Náhodou rusové umí míchat skvělé zabíjecí jedy. Nikdo na ně nemá. Jsou to jedničky. *14*

  14.3. (4 dny)
 • Kečáček (skrytý)
  4 se nelíbí

  Přesně!
  Například to, co uchystali pro Boba Marleye ještě nebylo překonáno a recepis byl příliš složitý. Proto vůči Peteru Toshovi zvolili přímočařejší postup.

  14.3. (4 dny)
 • Snílek (skrytý)
  13 se líbí, 5 se nelíbí

  Vždyť je to úplně jasný, kdo to namíchal. Američani už delší dobou žvaní, že to chce bojkotovat mistrovství světa ve fotbale v Rusku, případně je úplně zrušit. Mimochodem, oni se tam nedostali. Takže oni o tom žvaní a žvaní a FIFA nic, nikdo nic, i jejich oddaní lokajové nic. Všichni ti zpropadení hňupové se dokonce na to mistrovství těší. Copak jim to politicky nemyslí? No tak musí přijít na řadu plán B. No tak se odstraní jeden ruskej pablb, kterej už stejně není k ničemu dobrej. A svede se to na koho? No přece na Rusko, to dá rozum, ne? Nějaká mrtvola a ještě k tomu ruská, nedělá našim atlantickým přátelům žádný problém. Když vezmeme v úvahu, že CIA chtěla kdysi vyhodit do vzduchu dvě svá vlastní dopravní letadla, plná vlastních lidí, aby to mohli svést na Kubánce a poté provést na Kubu invazi, tak toto je úplná zívačka. Tuto alotrii jim zatrhl až Kennedy, protože to byla i na něj silná káva. No, moc dlouho potom chlapec nežil. A kdo ho zabil? Kdyby jste se zeptali kozy Májové, tak vám řekne, že s největší pravděpodobností Rusové. Taky kdo jinej, že? Oni totiž nemají nic na práci, nudí se, tak si občas jen tak někoho zabijou. No ale to jsem trochu odbočil, vážená paní koza Májová už navrhuje, aby se Anglie neúčastnila MS. A prý, že tam asi nepojede princ Harry a nějaký další princové. Oni tam ty mimoňové ještě ty pohádkové bytosti nezrušili. Ale řeknu Vám, to bude hrozný neštěstí, když tam nepojedou. To se Putin s Lavrovem zblázní.
  Co se týče plánu CIA, vyhodit do vzduchu dvě svá vlastní letadla, tak tuto informaci jsem si nevycucal z prstu, ani jsem to neviděl na RT, ani jsem to nevyčetl na Sputniku. Tuto informaci jsem získal z jednoho velmi zajímavého dokumentu na německé státní televizi. A Německo, to je přece garant pravdy a lásky, je to člen EU, NATO, atd. atd.

  14.3. (4 dny) upraveno