Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cože???
  • Čest soudruhu. Plně z tebó sóhlasím. A co teprve aš náš Vůdce Putin naučí Soudruha Fidéla podójit kozla to potom bude blahobit, Ameryčani budó čumnět a uš ani na ty auta veterány nebudó mnět Ruble. Čest!
  • Tak za prvé ty šmejde, nick si klidně sežerte, ale nebudete mě přes něj poškozovat! Za druhé prasečí ovare, co není přibité pravičáckej hnůj jako vy ukradne. Vlastně i to co přibité je. Za třetí ty nakurvená jebko, ničíte diskuzi svými dementními výlevy bez názoru a rozhledu! Za čtvrté, vaši ip už mám. Jestli chceš stavím se u tebe jebko na kafe!
  • Ať žije Fidel Castro !!! Ať žije a vzkvétá demokratická svobodná Kuba. Země míru a radosti. Země, která zahnala americké žoldáky v zátoce "Sviní" zpátky do moře. Sice chudá, ale neskonale šťastná.
  • Tady nejsi v Rusku, Ivane! Táhni za Ural!
  • Tak ty jako syfylitik přece víš o čem je řeč..Jistě máš hodně zkušenosti se syfylídou.
  • Podle vypatlané komunistické ideologie patří všechno všem, tedy i tvůj nick, soudruhu!
  • Prolhaní komufašisti vždycky udávali, udávají a udávat budou!
  • Tvůj "mozek" soudruhu, už víc poškodit nelze!
  • Jemu? Lobotomii...
  • Poškozujete mě a já vás nechám zjistit a podám oznámení! Když ne na redakci, tak na policii! *16* *16*
  • My komunisti všechny slušné lidi vyvraždíme! Potom teprve bude na světě náš pořádek!
  • Ubožáku, co udělali tobě?
  • Poškozujete mě a já vás nechám zjistit a podám oznámení! Když ne na redakci, tak na policii!
  • Je nutno vyvraždit všecky demokraty a mírumilovné lidi. Potom teprve bude na světě komunistický ráj!
  • Těší mě, že se vám můj nick líbí, nicméně si ho nechte. Dle zásady moudřejší ustoupí a magorům se neodporuje, tak jsem si udělal jiný. Je zajímavé, že pravičácký dobytek zde poškozuje slušné lidi a když někdo začne bojovat jejich zbraněmi, je ten špatný. Přesně jako ti na hoře. Ale křápové, to vám nikdo nežere. Ono to může také dopadnout tak, že ti slušní odejdou a budete si ve své debilitě krást nicky mezi sebou. Pak to tu bude suprovější, než kdejaká imbecilní telenovela, co pro póvl točí zloději.
    Je přesně totiž na bodech vidět, který nick je kradený a který ne. Úplně stejně blbý opice 1/1000, než ta za louží.
  • S chutí bych si jako komunista zavraždil několik stovek demokratů!
  • Oni tihle komunističtí teroristi vám vyvraždí celou rodinu, ukradou veškerý majetek, a pokud to přežijete, zavřou vás na doživotí. Udělají z vás otroka a z bezbranných nemajetných lidí udělají robotníky bez nároku říci pravdu a cestovat. Tak fungují komunisti!
  • Taky bys Fidelovi a Putinovi vyhulil? Já i bez příkazu z Moskvy!
  • Konstatoval, že vojáci, skuteční profesionálové, nepůjdou na smrt pro nějakou podivnou antiteroristickou operaci. Profesionální vojáci mohou umírat ve válce, nikoli během podivné 3měsíční akce proti vlastnímu lidu.

    "Uvědomte si, že tam je zrcadlo Majdanu, je tam 6 milionů obyvatel, kteří museli jít do té akce =odděleni Jihovychodu, protože jim nikdo nenaslouchal a nebral vážně jejich požadavky", řekl generál.

    Dodal, že tam sice jsou kriminální živly, ale je to jen pár stovek proti 6 milionům civilních obyvatel, kterým nikdo nenaslouchal, že tam nejsou teroristé, ale 6 milionů jejich spoluobčanů, na které se před tím všichni vykašlali a jejich požadavky nikdo neřešil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit