Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toho Kastróla si ještě neodnesl Luciper? Je vidět, že i v tom pekle se flákají, asi tam zavádějí komunismus. *2*
    • jses dost nevyvazeny, obcas ti to mysli a pak mas zase dlouhou pauzu
    • V tom pekle se zas až tak neflákají , Chrchla Havel Veškrna tam už dávno je !!!!!
      ps. Musí jej všák pořádně hlídat, jeho rodina je tam již celá a tak hrozí, že bude chtít restituovat nějaké ty pekelné majetky..... *1* *1* *1*
    • Lucifer si odnese tebe, ale ještě předtím tě seřežu jako prašivého psa, to si zapiš za uši, mongole!!
  • V Česku nyní vládne horší politický dobytek,nez za komunistů.Když nechtějí aby lidé diskutovali o tom zda islám do Česka patří tak neumožní diskusi.Přitom,když se před čtyřiadvaceti léty tenhle politický dobytek hnal ke korytům,tak oblboval svobodou projevu.Dnes jim stačí to když oni budou nadále oblbovat národ.Cce to krutou revoluci a všechen tento politický dobytek odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Ta bezbřehá krutost je nutná proto,aby se v Česku ještě za sto roků darebáci politice obloukem vyhýbali.Tak měli slušní lidé šanci zachránit stávající životní prostor Čechů i pro další generace Čechů.V takto rozprodané,rozkradené a astronomicky zadlužené zemi je uvedené úkol skoro nadlidský..
    • Klas Jaroslav - Větší dobytek, než komunisti neexistuje, fašisti za komoušema pokulhávají. Ale i blbů je dost, viz Klas Jaroslav
  • Jsem komunista po tatovi udavač. Už můj dědek udával Gestapu!
  • Viděl někdo někdy někde nedementního komunistu?
    • Bojíš se dobytku? Ani tolik cti nemáš, nechat si rozflákat tvou ovarovou tlamu?
      • Šlak tě tref, vypatlanej bolševiku!
        • Bzzz odleť nebo někdo rozmáze plácačkou.
    • Tak já asi vyrazím viď, tiscali si vorazí a slušní co tu chtějí diskutovat taky.
  • Ať žije Fidel Castro !!! Ať žije a vzkvétá demokratická svobodná Kuba. Země míru a radosti. Země, která zahnala americké žoldáky v zátoce "Sviní" zpátky do moře. Sice chudá, ale neskonale šťastná.
    • Čest soudruhu. Plně z tebó sóhlasím. A co teprve aš náš Vůdce Putin naučí Soudruha Fidéla podójit kozla to potom bude blahobit, Ameryčani budó čumnět a uš ani na ty auta veterány nebudó mnět Ruble. Čest!
      • Tak to bude. Putin nás na holičkách nenchá, bude blahobyt!
        • Dyť si z tebe ten zkurv dělá srandu
  • My komunisti všechny slušné lidi vyvraždíme! Potom teprve bude na světě náš pořádek!
  • Je nutno vyvraždit všecky demokraty a mírumilovné lidi. Potom teprve bude na světě komunistický ráj!
    • Ty jsi takový hňup s poškozeným mozkem, že se víc poškodit nedáš.
      • To je zloděj nicků, pravičáckej vrah, zloděj a gauner!
    • Poškozujete mě a já vás nechám zjistit a podám oznámení! Když ne na redakci, tak na policii!
      • Tady nejsi v Rusku, Ivane! Táhni za Ural!
        • Tady nejsi v parlamentu křápe nudnej *16*
      • Prolhaní komufašisti vždycky udávali, udávají a udávat budou!
        • Podle vypatlané komunistické ideologie patří všechno všem, tedy i tvůj nick, soudruhu!
          • Trpíš samomluvou, komunistický hňupe?
          • Tak za prvé ty šmejde, nick si klidně sežerte, ale nebudete mě přes něj poškozovat! Za druhé prasečí ovare, co není přibité pravičáckej hnůj jako vy ukradne. Vlastně i to co přibité je. Za třetí ty nakurvená jebko, ničíte diskuzi svými dementními výlevy bez názoru a rozhledu! Za čtvrté, vaši ip už mám. Jestli chceš stavím se u tebe jebko na kafe!
            • Tak co zkurve! mám se stavit, jsi ode mě 22 minut?
            • Ho.. se klouže lamo
            • Cože???
      • Tvůj "mozek" soudruhu, už víc poškodit nelze!
        • Tak ty jako syfylitik přece víš o čem je řeč..Jistě máš hodně zkušenosti se syfylídou.
  • Těší mě, že se vám můj nick líbí, nicméně si ho nechte. Dle zásady moudřejší ustoupí a magorům se neodporuje, tak jsem si udělal jiný. Je zajímavé, že pravičácký dobytek zde poškozuje slušné lidi a když někdo začne bojovat jejich zbraněmi, je ten špatný. Přesně jako ti na hoře. Ale křápové, to vám nikdo nežere. Ono to může také dopadnout tak, že ti slušní odejdou a budete si ve své debilitě krást nicky mezi sebou. Pak to tu bude suprovější, než kdejaká imbecilní telenovela, co pro póvl točí zloději.
    Je přesně totiž na bodech vidět, který nick je kradený a který ne. Úplně stejně blbý opice 1/1000, než ta za louží.
  • S chutí bych si jako komunista zavraždil několik stovek demokratů!
    • Poškozujete mě a já vás nechám zjistit a podám oznámení! Když ne na redakci, tak na policii! *16* *16*
  • Oni tihle komunističtí teroristi vám vyvraždí celou rodinu, ukradou veškerý majetek, a pokud to přežijete, zavřou vás na doživotí. Udělají z vás otroka a z bezbranných nemajetných lidí udělají robotníky bez nároku říci pravdu a cestovat. Tak fungují komunisti!
    • Ubožáku, co udělali tobě?
      • Jemu? Lobotomii...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit