Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hamáček uvažuje nad tím, zdali má spáchat politické harakiri na radu zlých našeptavačů typu Kalouska nebo Pocheho. Odchod z vlády by byl pro ČSSD odchodem do zapomnění a do politického propadliště. Odchod ČSSD z vlády by s uspokojením kvitovali sabotéři a záškodníci na naší politické scéně Kalousek, Gazdík, Fiala, Bartoš, Bělobrádek, Němcová a spol., usilující o rozkolísání právního vědomí občanů a o destabilizaci společenského a politického života. Na druhé straně odchod ČSSD a likvidace Babišovy vlády byl byla tragédie pro mě jako pro občana ČR. Programem opozičních stran je antibabišismus a antizemanismus prošpikovaný eurohujerstvím. Já jako občan z tohoto programu nic nemám, o radost z poťouchlých ataků na Babiše nestojím. Právě Babiš je produktem neumětelské a asociální politiky vlád Topolánka a Nečase, kdy byly zbídačovány i široké střední vrstvy a vygenerovány statisíce lidí na sociálním dně jenom proto, aby se pár vyvolených jedinců ještě víc napakovalo.
    • Joooo svatá pravda

    • Němcová je již dávno neskutečná neškodná p*ča.

      • Jooo souhlasím

  • Babiš je jediný schopný a pracovitý premier,který pracuje ve prospěch občanů.Předchozí pravicové vlády,

    zejména ODS,akorát rozkrádaly stát.Doufejme,že tyto zlodějíčkové se už nikdy nevrátí..

    • Babis pracuje pouze ve svuj prospech...

      Obcane, volici mu jsou u zadku...

      • KIMCID

        nějak to prosím podlož?

        • Koloběžek je jen takový periferní plantala. V nabídce má směšné a trapně obehrané výpady. Nikdy nic nevymyslí. Jen se tady celé měsíce zajíká zlostí. Takový malý neškodný agresivní skřet.

          • Ale ja se vubec nezajikam zlosti, neb jsem v klidku a pohode...

            A o me agresivite nemuze byt rec...

            Toho maleho skreta si odpust - merim skoro 180 cm...

  • KIMCID

    Bsbiš ml. je švýcarský občan tudíž svobodný.Tak že pokud jel na Krym je nám po tom ouno

  • Zoufalá opozice podporována Pražskou kavárnou a médii po fiasku ve volbách si neví rady, tak zkouší co se dá. Těch 78 mandátů je straší ve snu. A příště dostane možná 101..

    • Zato ti "správní ovcané" ze IV. na Vysočině volili toho kdo jim slíbil, že se o ně postará a bude líp. A dostali za to koblihu.

  • Několik koblihářských primitívků - obdivovatelů imigrantské komouš-konfidentské megazlodějské vtěrky soudruha Bureše-babiše, nemít pana Ing.Kalouska a zcela nesmyslný pojem "pražská kavárna" tak nemají o čem zvracet své pindy.

    Že je Bureš-babiš h.a.j.z.l  první třídy nelze mít pochyb. Že "vyhrál" volby díky své drzosti omílat do nekonečna své zcela nesmyslné populistické žvástavé nesplnitelné kecy je též nepopíratelná skutečnost.

    A stále mu to někteří jedinci věří - nebojte o se vám neztratí - ještě parkrát se slzičkama v očích mektavě vykoktá jak mu všichni ubližujů, jak je vše spiknutíe, jak je to kampáň proti němu a rodině a má to znovu v kapse.

    Pokud pak následně vyzvrací - ně néodstúpim ně, ně a ně - není a ani nemůže přece být pochyb o jeho "kvalitách".

    • Sajmonku alias Pepoušku, idioote z redakce Tischcali, zase si se nám zde vyblil. A nemaž to, ty trubko idiootská.....

    • S velkým odstupem nejprimitivnější výblitek, gratuluji, ubožáku.

  • Majetek z trestné činnosti, pokud odsouzený neprokáže opak, se konfiskuje i v méně rozvinutých zemích, natož v v těch, kde funguje právní systém. Proto Babiš tak bojuje, v sázce je AGROFERT a další miliardové majetky (cca 100 miliard) u kterých s největší pravděpodobností nebude schopen prokázat, jak k nim vlastně přišel a kdo mu dal ty špinavé rubly na jejich nákup.

    • Také bych chtěl jednou rozumět tomu, co provádí Babiš, jako ty. Popiš své vzdělání a svou kariéru.

    • KIMCID

      už nám povíš kde Babiš a Okamura jsou proti shromažďování?

  • Tady se vesele maže, když se nakopne primitiv josef.novak. Na takovou dementní diskusi já s*ru.

    • Souhlas, také jsem byl smazán a novák řádí vesele dál!!! Opravdu nezaujaté tischcali😠

      • Jéglův ústav, který nepotřebuje nikdo trochu chytrý k tomu, abych měl krásný den.

        • opr.: ....aby měl krásný den.

  • Rusína Bureše zbavit občanství a deportovat rovnou do Leopoldova. Tam si může hrát na Jánošíka.
    • Ty se vrať do Uzbekistánu za svými přitroublými předky, dementními pasáky velbloudů.

      • Tam už jezdí Eman z Hradu.
        • Jsi chudák, se kterým se nelze bavit o ničem.

    • KIMCID

      Tebe asi rovnou do Bohnic.Soudce z ulice má opravdu každý rád.Víš o kauze ouno jako 90% tohoto národa ale soudit to ti jde na jedničku.

      • Ať ti nerupne cévka, cvoku rudej.
        • KIMCID

          něco k tématu nebo by to bylo na tvou mozkovou buňku moc?

  • Uslintanej Fiala se klepe na koryto, hnus veřejnosti.

  • V reakci na nováka jsem byl opět smazán a novák uráží v každém příspěvku.

    Tragédie. Už to tam napsal i někdo jiný. Nemá cenu přispívat. Ádié tischcali.

    • Ono se teď konstatování skutečností říká urážení???? No safra tak to jsem opravdu nevěděl.

      Nemá Bureš-babiš někde školící středisko, abych se zdokonalil jak lhát "pravdivě" jako on???

      • nováku, tady nejde o skutečnosti, ale tvůj prassácký slovník. Kapišto?

        • Aaaaaano to je pravda.Mě taky cenzoři z tischcali neustále vychovávají smazáním nebo odstřihnutím od diskuse.Holt kdo nečchie s kavárnou čchie proti ní.   

      • KIMCID

        to už umíš co dál?

    • Sprosťák Novák = Jégl tak se nediv,že ťě smazali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit