Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusína Bureše zbavit občanství a deportovat rovnou do Leopoldova. Tam si může hrát na Jánošíka.
  • opr.: ....aby měl krásný den.

  • nováku, tady nejde o skutečnosti, ale tvůj prassácký slovník. Kapišto?

  • KIMCID

    to už umíš co dál?

  • Ono se teď konstatování skutečností říká urážení???? No safra tak to jsem opravdu nevěděl.

    Nemá Bureš-babiš někde školící středisko, abych se zdokonalil jak lhát "pravdivě" jako on???

  • KIMCID

    Bsbiš ml. je švýcarský občan tudíž svobodný.Tak že pokud jel na Krym je nám po tom ouno

  • zogofishbox

    Tady panu pisateli v jeho svatém boji nedošla zásadní věc. Nemá kdo shazovat vládu, čssd je na hraně existence, okamurovi klesají preference, ksčm pomalu ale jistě vymírá. Pro každého jsou potencionální nové volby potencionálním velkým průserem. Takže se nestane vůbec nic pojede se dál.

  • Sajmonku alias Pepoušku, idioote z redakce Tischcali, zase si se nám zde vyblil. A nemaž to, ty trubko idiootská.....

  • škoda slov

  • S velkým odstupem nejprimitivnější výblitek, gratuluji, ubožáku.

  • Němcová je již dávno neskutečná neškodná p*ča.

  • Piš jen za sebe, blbe.

  • Jéglův ústav, který nepotřebuje nikdo trochu chytrý k tomu, abych měl krásný den.

  • senil666


    Pointa je v tom, že
    bez ohledu, zda vláda dostane důvěru nebo ne a budou předčasné volby, Babiš si udrží značnou popularitu. Protože jeho voliči nesnášejí Kalouska, Kocába a
    jiné vůdce těchto protestů. Takže se Babiše nezbavíme.

  • Mnohé prodejné žurnalistické potvory důsledně dodržují pravidla autocenzury v intencích merkelovsko-eurohujerské politické korektnosti.
  • Hamáček uvažuje nad tím, zdali má spáchat politické harakiri na radu zlých našeptavačů typu Kalouska nebo Pocheho. Odchod z vlády by byl pro ČSSD odchodem do zapomnění a do politického propadliště. Odchod ČSSD z vlády by s uspokojením kvitovali sabotéři a záškodníci na naší politické scéně Kalousek, Gazdík, Fiala, Bartoš, Bělobrádek, Němcová a spol., usilující o rozkolísání právního vědomí občanů a o destabilizaci společenského a politického života. Na druhé straně odchod ČSSD a likvidace Babišovy vlády byl byla tragédie pro mě jako pro občana ČR. Programem opozičních stran je antibabišismus a antizemanismus prošpikovaný eurohujerstvím. Já jako občan z tohoto programu nic nemám, o radost z poťouchlých ataků na Babiše nestojím. Právě Babiš je produktem neumětelské a asociální politiky vlád Topolánka a Nečase, kdy byly zbídačovány i široké střední vrstvy a vygenerovány statisíce lidí na sociálním dně jenom proto, aby se pár vyvolených jedinců ještě víc napakovalo.
  • Sprosťák Novák = Jégl tak se nediv,že ťě smazali.

  • Souhlas, také jsem byl smazán a novák řádí vesele dál!!! Opravdu nezaujaté tischcali😠

  • V reakci na nováka jsem byl opět smazán a novák uráží v každém příspěvku.

    Tragédie. Už to tam napsal i někdo jiný. Nemá cenu přispívat. Ádié tischcali.

  • No, za 30 let jsme s tím společně (všichni) tedy opravdu mnoho nepohnuli. Viz. úroveň některých diskutujících a obsah jejich příspěvků.

    Kdo tu káže o slušnosti a "morálce?" Vy, pane Občane? Tak to tedy ano. 😯

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit