Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pí. Mašínové nedošlo, že volič v tomto státě nemá jinou možnost než volit komunisty, protože nalezli do všech stran, neemigrovali do Sev.Koreje, Venezuele a na Kubu.
  • Jsem rád ,že povědomí celého národa reprezentuje hrstka náctiletých.Jsou to politicky velmi zralí jedinci,jen mě tak napadá zda li jim nevadí ,že všichni dnešní čelní představitelé stařší 40 let s vys.školským titl. byli (museli být ve straně)Tak to je ta děmokracie? Ve volbách se podle pravidel(zakotvených v ústavě)zvolí zástupci a pak se seženne několik študáků ktaří to vše deletnou.A paní Mašínová asi zapoměla že její synové jsou podle všech právních norem lumpové kteří se schovávali za boj proti totalitě.Jediný kdo by si zasloužil poklonu byl jejich otec pokud nebereme v potaz jeho syny.
    • ... nejde o pár "študáků", zarážející je ten mediální prostor, který tato akce poměrně nevýznamného počtu osob dostává - viz třeba dnešní zprávy na Nově, Mašínovou sice vynechali, už je ověřeno, že na lidi nezabírá, ale naaranžované záběry z baru, kde "hladovějící" studenti demonstrativně ze skleniček na whisky popíjeli vodu vypovídají o něčí urputné snaze to jejich trapné snažení o zvrácení výsledků voleb zveličit a protistranu zastrašit ...
      • ... jo a těch studentů tam bylo opravdu hodně - napočítal jsem 4 (slovy čtyři) ...
  • Paní Mašínová.
    Nazývejme vše správnými slovy a hlavně neurážejme. Vaši bratři jsou obyčejnými vrahy. Kdo pro svůj prospěch je schopen zabít nevinného člověka je u mne vrah a i když se ve školách opět překrucují dějiny, média nás masírují, jak si ty dějiny správně vysvětlovat, je mezi námi ještě dost těch, kteří si "pamatují". To, že nemají stejný názor jako Vy, ještě neznamená, že musí mít "alzheimera". Proč Vaši bratři nebojovali proti komunismu v tehdejším ČSSR. To by pak byli opravdu hrdinové.
    Jen tak na okraj, v mém rodném městě jsem v roce 1990 jako městský zastupitel a člen městské rady veřejně odsoudil období komunismu. Neodsuzoval jsem ale ideu, ale to, jak se určití lidé dostávali k moci. Vždycky budu odsuzovat, když se někdo bude dostávat k moci vyvlastňováním, vražděním, vyhošťováním a podobně a budu podporovat lidi, kteří se tomu postaví na odpor.
    Myslíte si, že by se ti, kteří nesouhlasí se 101 většinou, která nám káže o vodě a sama pije víno, která nás uráží, že dlužíme tolik a tolik ze státního rozpočtu, měli prostřílet na východ?
    • Naprostý souhlas!!!
  • Prej se ti študáci nadlábli a chtějí hladovět 24 hodin. To je protest jako blázen. Ať tu hladovku drží aspoň týden. Mašínová by se k nim měla přidat. Tito novodobí revolucionáři (vedení nějakým učitelem), v roce 1989 asi ještě nebyli na světě a hle, jaké mají historické znalosti. Já mám dojem, že mají vymyté mozky.
  • Když si voliči zvolili komunisty v demokratické volbě, tak by měli studenti také tak k tomu přistupovat. A nedemokratický názor sestry Mašínů? O tom si každý inteligentní člově myslí své. *2*
  • Madam Mašínová,mě nenazývejte,že trpím Alzheimerovou chorobou,neboť já tež neříkám,že Vaše fyzicky malformovaná postava připomíná spíše skřeta než člověka.Děkuji za pochopení....
  • Sestra vrahů chce podpořit študenty,kteří demonstrují proti demograticky zvoleným kandidátům.
    • Jo takže, se bude střílet, madam? Nemám slov, kdo se dovolí do toho mluvit...
  • Komouší jsou v rici, což je potěšitelné!
  • Podpořte študáky?
    To je provokace.Až podpoří študáci likvidaci vlády zlodějů a opatrovníky vrahů pak snad.
  • Po válce, kdy bratrstvo uesesej prakticky zničilo velké koncerny bombardováním, kdy dodnes poválečné škody nejsou vyplaceny se ty osle dovolíš něco takového napsat? Ty jsi dobytek co by měl dostat po hubě.
    Každou ponožku jsme hradili kamarádům v anglii za to že jsme za ně prolévali krev ty prase. Co si to dovoluješ.
    • Mluv slušne angličane asi nerozumíš dějinám.
      • No jsem rád, že jsem narazil na kolegu z historického ústavu *6* Nudíte mě pravičácký prasata *16*
    • To byla reakce na:

      Děda

      Potvrzuješ,že za 5 roků své vlády dokázali komunisté zruinovat náš stát až k nutnosti provedení měnové reformy. Pamatuj,že v roce 1948 převzali nejen celý státní rozpočet,ale i 192 miliard fondu národní obnovy.Tehdy si uvědom nebyla koruna v zahraničí směňována.ale jen vykupována.
      před 2 hod.
      • To napsal nějaký dějinný analfabet ne? Já si pamatuji, jaké to bylo, když lidé dostali od státu první důchod. Přestože po válce bylo vše zničené a nic nefungovalo. A bolševici dokázali vybudovat silnou ekonomiku a stát, který až do r 90 prosperoval. A jak se chopili vesla kapitalisti, tak je to zase všechno v ři.i.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit