Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy je teď volíte, jak bude všechno fajn, ale za chvíli to poznáte a zas budete šílet s klíčkama na václaváku! Lidi proberte se!!! Pravice i levice, všechno stejnej šme*d
  • A komunisti Vám dali do rukou bílou hůl, neníliž pravda? *9*
  • Politika KSČ- 100 mrtvých a tisíce zavřených V Rusku to šlo do milionů. Děkuji, nikdy více. Přečtěte si Černou knihu komunismu
  • Ještě doplň, že i praotec Čech byl cikán a blbost tvá se hvězd určitě dotkne....
  • Pišto, vrať s edo školy, nerozumíš ničemu, tak vymýšlíš nesmysly...
  • Mají šanci a to největší ze všech stran. Budovat státní podniky (bez znárodňování) a výtěžek pokryje schodek rozpočtu. Peníze lze na to sehnat hravě - zastavit 500 miliard roční povinný odvod mafiánům, což činí dnešní vláda. A za těch 500 miliard bude mít spousta lidí práci a ještě zisky do rozpočtu vyrovnají všechno. A odpadnou mafiánské krádeže a předražování. To se zařídit dá docela snadno, pokud je k tomu vůle. No samo, mafiáni budou kvičet ...ale jinak to nepůjde, nikdo jiný, ani ČSSD na záchranu nepůjdou. Raději ukradnou, co zbylo a po nich potopa...
  • No jistě, nadřeli se v nevěstinci "Riviéra"- Taková prochlastaná noc s prostitutkou dá opravdu zabrat. A komunisté jim ty nevěstince zrušili - to jsou ale zločinci...
  • Denně přibývá lidí,kteří čekají na nástup komunistů m moci,jako na Boží smilování.Ze zde dvadvacet roků vládnoucích lumpů,je třeba dělat kopáče uranu pro Temelín.
  • Padesátá léta jsem zažil a nikde jsem tam nepotkal žebráky, bezdomovce, nebyly potřeba úřady práce. Zločinci se tehdy trestali (a to i smrtí) a nebál jsem se po setmění vyjít na ulici. V té době kdo pracoval poctivě a choval se slušně, toho si komunisté nevšímali. Bylo by spravedlivé, dát jim příležitost ukázat, jak to s touhle republikou myslí. Všechny ostatní strany jí už dostaly a výsledek je více než žalostný.
  • Zoufalý výkřik degeneráta, jako vždy bez názoru a znalosti věci *12*
  • Vazeny pisateli,proc to delas,ze se hlasis jako Petr?Petruv sloh znam,tak vim,ze jsi nekdo jiny.
    Jestli chces jen provokovat,tak jsi vedle.
    Nebo se jdi lecit.......
  • Jediná slušná, nezkorumpovaná strana ,která dokáže hájit zájmy obyčejného pracujícího člověka!Rozumní budou volit komunisty.
    Věřím, že ve státě je většina rozumných!
  • Tato luza,jez vladne je slozena z prislusniku KSC,popripade jejich potomku!
    Takze odpoved zni,ANO-VADI MI TO!!!
    Vinu ma bezpochyby Charta"77,opet vetsinove slozena z prislusniku KSC,az na male vyjimky.Ale ty vyjimky se Havlovi & C.O. podarilo po Listopadovem "divadelku" totalne umlcet a zdiskreditovat.
  • Dalo by se říci,že většina příspěvků je chaotická. Faktem je,že selhání librálů koncem 30.let 20.stol,způsobilo další historické eskapády,ze kterých jsme se nevymotali dodnes. Pokud někdo zná dějiny Evropy pouze od.r.1948,tak je to individuum oblblé současnou propagandou,bez hlubších znalostí a vlastního názoru na věc.
  • A že dnešní vládnoucí lůza okrádá tebe každý den ti nevadí?
  • Padesátá léta jsem zažil a nikde jsem tam nepotkal žebráky, bezdomovce, nebyly potřeba úřady práce. Zločinci se tehdy trestali (a to i smrtí) a nebál jsem se po setmění vyjít na ulici. V té době kdo pracoval poctivě a choval se slušně, toho si komunisté nevšímali. Bylo by spravedlivé, dát jim příležitost ukázat, jak to s touhle republikou myslí. Všechny ostatní strany jí již dostaly a výsledek je více než žalostný.
  • Žádnej komunizmus nikdy nebyl,nedouku!
  • Je mi hluboce lito za prikori,jez Vasim rodicum a cele Vasi rodine tato luza provedla!
  • Komunisti jsou ostudou vsech narodu!Za celou dobu svy existence nedokazali nic jineho,nez krast a vrazdit nepohodlne!
    Verte mi vy komunistycka bando,ze kdyby se dostal k moci nekdo jiny,nez Havel-Klaus,tak uz byste davno byli v propadlisti dejin!
    JIM PATRI VAS DIK! *12* *12* *12*
  • Dámo "Slušná",
    mí prarodiče dřeli jako mezci, aby je lůza o vše připravila. Tím, že jste je označila za ukřivděnce a zločince, jste pošpinila jejich památku a mě totálně nasrala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit