Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sobotka se Zaorálkem to tady úplně posserrou! Budeli válka, tak určitě vyhrají komouši, amíkům je jedno, že se ta válka může rozšířit do střední evropy !
  • Po listopadu vládní garnitůry, stbáků a převlečených komunistů z prognosťáku úspěšně pod taktovkou zahraničních rozvědek [viy Petr Cibulka bohužel v mnohém měl pravdu] rozkradli majetek nahromaděný poctivou prací našich předků. Za tuto vlastizradu existuje jediný trest........ *16*
  • Já zažil taky komunisty a byl bych rád, kdyby vyhráli volby a pozavíraly ty zloděje a vlastizrádce co nám vládnou. Kvůli těm zmetkům nám zavírají fabriku kde jsem 16 let makal. A proto volím KSČM !!!!! *1* *1* *1*
  • Aspoň udělají pořádek se zlodějema,nemakačenkama a zdalším svinstvem. *1*
  • SPLETL JSTE SI STRANU ne ta první strana to ta druha strana ja na karla on zas na mne chce to koukat
  • Hypotetické vítězství komunistů. To bych jim nepřál. Doby kdy byl převážně ekonomický potenciál národní-státní a stát byl označován za paternalistický a v podstatě i v té ekonomické oblasti řízen vládou již nenastane. Dnes je státní majetek vyprodán a z části rozkraden. Dnes, kdy již není nic naše a to ani ta voda z Želivky (zisk z ní má francouzská Veolia) To však nejsou všechny negativa! Ti polistopadoví neumětelové za 23let tento stát nehorázně zadlužili. Kalousek to rozpočítává na občana a připadá na něj dluh 160tis.Kč i na nemliuvně. Tak kdo mi chce dnes někdo vyprávět o polistopadové svobodě, když nás každého zatím stojí 160tis.Kč. Komunisté to již zachránit nemohou. Protože jsou však jedinou parlamentní stranou, která se této ekonomické devastace státu nepodílela má moji důvěru v morální čistotu. Že nám to moc nepomůže? To mám zahodit i ty morální aspekty?
    • To mám zahodit i ty morální aspekty?.... Tak to určitě nedělej, ale hlavně si je zaplať, protože vlastně z těchto morálního důvodu toleruješ ( a nejsi sám) to, co se ti vlastně nelíbí. Ale nebuď smutný, tohle dilema řeší asi více lidí. Já se zase směju z toho, že naše nepříliž povedené a nejspíše dost neschopné zastánce volného trhu by v řízení hospodářství a státu ( bez dluhů !!) mohli docela slušně vyučovat dřívější odpůrci tohoto volného trhu, nechci říkat soudruzi, ona myslím i u nich doba pokročila. A teď si vyber.
  • To snad ne pokud tu budou zpátky komouši tak utečou chytrý lidi a zůstanou tady jen důchodci a blbí lidi *2*
    • Doteť to byl samí odborník studovaný všemi mastmi mazaný.Je na čase přibrzdit,aby nastoupili i normální odborníci obyčejní.Je zde přeodborníkováno ne vždy to nejdražší je to nejlepší a to se teď prokázalo nebo že bych se mýlil......
    • Oprava !Utečou vychytralý,vyčůraný a zloději a už aby to bylo !!!
    • Za těch zlejch komunistů lidi nebydleli pod mostem, neměli existemční problémy a ty chytrý po podvodu na národu co se dostali k moci akorát tuto zem rozkradli a zadlužili !!!!!!!!!!!!!
    • Takového blbce tu rádi oželíme.Jen jdi........
  • Co mate proti komoušum,odbornici za 20 let rozmrda.li to co komouši za 40 let vybudovali.Proti řvou jen rozkradači a likvidatoři průmyslu a zemědělství.
  • Soudruhu Filipe, Grebeníčku, Ransdorfe, Gottwalde a všichni ranaři !
    Moc už nikdy nepřezvemete! Národ není blbej.
    To by se vyměnil jeden lotr za druhého lotra !
    • Ranaři a zloději už jsou v ODS a ČSSD !
  • pro blaba nebo snad blba? ted tady je totac ze se z toho ani nevykadis--nebudes mit z ceho
    • Blabla blabolí z hulení.Je fakt,že za totáče by musel makat a ne hulit.Jelito blbé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit