Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • STOP SPOZ si mění pampers, úplně se s toho zes...al!!
    • Na ukázku klenotů však nechodím nacamranej alkoholem. Soudruh Zeman
      to tam málem pustil. *2* *2*
      • Ty nechodíš na ukázku klenotů nikdy kozomrde, to není chlív na který jsi zvyklý!!
    • Možná si toho 7 srpna STOP SPOZ hodí mašli a bude od něj klid!!!! *3*
      • V Srpnu roku 1968 došlo k okupaci naší vlasti armádou SSSR. Opět tu
        máme srpen a soudruh Zeman chce vedení svěřit do rukou Rusa.
        Podobnost bohužel není čistě náhodná. *2* *2*
  • A teď to teprve začne. Koalice vypouští a teprve bude vypouštět, štvaní, jedy, aroganci, pomluvy, lži a co jen bude moci. Tu bandu nezájímá prospěch národa, jde jim jen a jen o
    přerozdělování toho co nakradou mezi sebe.
    Jen bych věděl jak budou zdůrazňovat starostové voličům ve svých obcích tuto zradu na České republice.
    Co dál zbývá - neposlušnost vůči tupounům.
    • Když si vzpomenu na to štvaní, jedy, aroganci, pomluvy, lži co vypouštěl Milouš Lukoilovič 'Becher-Hruškovice a jeho poskoci před volbami, jen aby stádo toho ješitného ožralu a zákeřného křiváka a podrazáka volilo...
      • Já jsem na jeho shromáždění byl, žádné jedy jsem neslyšel, i když u mnohých otázek, např. s nesouhlasem u církevních restitucí, jsem nemohl souhlasit. Správně jsem předpokládal, že toto nesmyslné stanovisko po zvolení opustí, což také udělal. Zato hromady sprostoty a urážek jsem slyšel od příznivců Karla. Viz výroky některých umělců, "umělců", rohlíkářky Němcové atd.
      • Do očí bys mu to vagabunde neřekl, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu pos..al se a skončil na IPce. *2* *15*
        • To těžko. Pokud se alkoholem přepracovaný Zeman rozmáchne tak
          ztratí rovnováhu a jako každý správný kořala se bude válet po chodníku. *2*
          • Čteš mi myšlenky. *2*
            • Do očí bys mu to dobytku neřek, takovou by ti ubalil že bys sežral protézu pos...al se a skončil na IPce. *2* *1*
  • jak tam vidím toho fišera, chce se mi *11* *12*
  • Co na te fotce dela zidobolsevickej fotovolt?To jeste nesedi?
    • nesedí, prej chce soudruh vládnout *3*
  • STOP SPOZ je zřejmě placený provodatér a určitě to bude bývalý soudruh spolčený s důvěrníkem StB, proto má ty estébácký manýry. *15*
    • jak jsi na to přišel soudruhu?
      • Potkat tě na ulici, tak ti ihned pořádně nabouchám už jen za toho soudruha a dlouho by sis pomarodil. *15* *16*
        • Máš pravdu.Potřeboval by ubalit až by se pos...al!!
      • Jednoduše, protože i ty jsi STOP SPOZ alias tečka, cikán ze s Plzně, kapišto dobytku!! *16*
  • Mne uplne jedno dostane duveru nebo ne. Jen bych lidi na venkove a duchodce meli zajistenou prace a zivot. Nezalezi kdo je u kormidla.
    • jistoty sliboval soudruh paroubek, zkuste to tam *3* ...čech a jistota, velice ošidná kombinace *3*
  • Konečně!! *14* *14*
  • STOPAKU ty prde zase jsi vylezl z díry.Zase nás tady krmíš svými výlevy venkovské blbosti?Ale dobře děláš.Jsi takový zdejší certifikovaný blb srovnatelný s Kateřinou Peake nebo Klausem.
    • se soudruhem Klausem je srovnatelný soudruh Zeman *4*
    • Zeman si udělá vládu složenou ze sponzorů a přátel. Pak ji drze nazve
      vládou odborníků a mamlas Kubikula mu to sežere. *2* *2* *2*
      • soudruhu ty jsi určitě bývalá estébácká proradná k u r v a. *16*
  • Lepší ukázku bezpáteřních kariéristů než je tato soudružská dvojka korýtkářů
    jen tak nenajdete. *2* *2* *2*
    • Dusíš se vztekem STOP SPOZe ale to ti prd pomůže! HA HA HA HA! *3* *3* *4* *5*
      • Nemám důvod ke vzteku. Násoska a cigaretová továrna v jednom teda
        soudruh Zeman hrad dlouho okupovat nebude. *2* *2* *2*
        BIS pozorně sleduje Zemanovce s jejich Ruskýma špionama a kontaktama
        na mafiány z LUKOILU.
        • Jen se vzteky neudus, přišli bychom o největšího blba v historii Tiskali!!! *3* *3* *2* *15*
          • Radši dávej pozor na soudruha Zemana. Posledně ho jeho lokaj nechal
            celou noc bez dozoru a málem to skončilo pozvracením státní kulturní
            památky v přímem přenosu. *2* *2*
            • Zato Kalousek se poblil v televizním přímém přenosu, Zeman nikoli, měl jen nejistý krok. Přimýšlíš si - skutečného zeblitce ani nezmíníš a kdo škobrtne, tak z něj děláš pomalu polomrtvého...
            • Marně se vztekáš a bliješ dětinské nesmysly, jsou vedra a hrozí ti infarkt nebo tě klepne pepka! *3* *3* *4*
  • 7.srpna bude mít Zeman virózu a zanícené všechny palce. A to buď z radosti nebo z žalosti. *1*
    • To jenom ty budeš stále sedět na vozejku, měnit si nicky a hojit si komplexy méněcennosti! Zemana si neber do té své nevymáchané huby, kriple z a s r a n e j !!!

      (a blbej)......

      (a ještě jednou blbej).....a a a furt blbej!

      Blbej jak celej vesmír a ještě víc blbej!
      • V době kdy soudruh Zeman dělal premiéra měla BIS v hledáčku jeho
        kmotra soudruha a dnes hodně majetného buržousta Šloufa. Ve zprávě
        doslova stojí: Pro tento stát je nebezpečné že premiér má jako svou
        pravou ruku člověka s hodně podezřelejma obchodníma kontaktama.
        Šloufovo veřejné přiznání obchodních večeří s Mrázkem a Dalíkem
        toto podezření BIS potvrzuje jako oprávněné.
        Lid jásá že odešla Nečasova mafie. Problém je však v tom že ji pouze
        střídá další hradní mafie převlečených soudruhů. *2* *2* *2*
        • Zase překrucuješ, lžeš a vytváříš konstrukce k obrazu svému! Jsi tady všem "pro p r d e l" a nemůžeš to pochopit! Jsi prostě blbej, jak daleko vidíš a ještě dál !!!

          Jéééžišmarjáááá, to máme přiblblé pravičáky, jen co je pravda!
          • na rozdíl od tebe je informovaný a zajíma se, kdežto ty jsi jen tupá ovce, co táhne se stádem *3* ...pro smích jseš ty a ta badna vymaštěných soudruhů, ale že to dostala ta naše komunistická pravice co?
          • *14*
          • Ty pravdu nepoznáš ani pokud o ní náhodou v životě zakopneš mrně!
            U nás nemáme pravičáky ale bandu soudruhů převlečenou za pravičáky. *2* *2*
            Šlouf Zbytek Zeman Zeman Rusnok. Každej z těchto soudruhů v tomto
            mafiánském státě spokojeně tloustne a bohatne.
            Z komunistického hlediska se nenažraný soudruh změnil na majetného
            buržoazního pána který kořistí bědný lid. *2* *2*
            • Nesvéprávný kladeč věnců sedí na hradě. Už Zemanův přítel Klaus říkal že
              prezident má pouze klást věnce a nestrkat nos do PS. Poté co se stal
              prezidentem změnil názor a začal se montovat do všeho. Hradní despota
              Milouš jde věrně v jeho stopách. *2* *2* *2*
            • Už na tebe nemám čas, Prdící STOP SPOZE! Doufám, že si tady jenom děláš srandu, jinak by to bylo na zbavení svéprávnosti....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit