Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan umělec Menzel řekl pravdu - proto zde Zemanovci
    poplašeně létají.

    Stačí se podívat na seznam afér Miloše Zemana - ano třeba na předraženou
    dálnici na Ostravsko . Na odpuštění části Ruského dluhu či na skandál olovo
    který měl po StBácku zdiskreditovat jeho konkurentku v ČSSD.
  • Menzel řekl pravdu!

    Rusko je pořád stejné. Slušnost považuje za slabost. po Hitlerovsku zneužilo svou
    menšinu na Ukrajině ke krádeži území.
    Takže ti co podporují Putina nemají žádné právo odsuzovat Hitlera.

    Zemana popsal skvěle. soudem usvědčený lhář který má na hrbu dost politických
    afér tu chce druhé moralizovat - směšné a pokrytecké.
    Je obklopen ex členy KSČ - top jsou vlastizrádci spolupracující se Sovětským okupantem.
    • Simone, měníš sice nicky jako na běžícím pásu, ale stále vůbec ničemu nerozumíš. Mně se zdá, že jen píšeš to, co ti někdo poručí a nad obsahem nepřemýšlíš. Je to pravda, viď?
      • Jsem holka. Pokud s tím máš problém tak s tebou není něco v pořádku Bohoušku.

        Simona.
        • Ale já ti to neberu, když si to myslíš. Ovšem to nic nemění na tom, že nevíš co píšeš, neboť jen slepě plníš příkazy.
          • Já jsem holka. Bohouši argumentuj ale nesnižuj se k podpásovkám.
    • Takže zabité,upálené a povražděné lidi považuješ za slušnost? A taky základnu USA na Krymu, kdy se amíci s raketami a bitevními loděmi nastěhují na hranice s ruskem? Jsi blázen nebo máš mozek někde jinde?
      • USA nemá žádnou základnu na Krymu. Krym ukradlo Rusko.

        Zvěrstva proruské strany na Ukrajině - mučení unašení lidí pro výkupné používání
        civilistů jako živé štíty - snad nepovažuješ za slušné jednání.
        • zapomělas dodat "naštěstí" nemají žádnou základnu na Krymu, Rusko to nedovolilo *3* *3* *3*
  • Plné s panem Menzelem souhlasím , výstižné a otevřeně napsal co si mysli o celém Rusku a našem slavném současném prezidentu.
    Kdyby zde nepsali jen sami kolaboranti a komousi , tak by to byla docela nuda.
    Konec konců , ten průjezd Američanů ukázal , ze lidé zde v ČR ještě mají svůj mozek - ať se ti zdejší trolíci snaží sebevíc.
    Bylo to pro ně docela fiasko , ten jejich avizovaný masový protest a naopak velice mile mě překvapila velmi hojná spontánní účast obyčejných lidi.
    Obdobně je to u podpory našeho " milého pana prezidenta " , vim o mnoha lidech kteří jej s hrdosti volili a teď když se o tom bavíme , tak studem raději sklopi oči - každý může šlápnout vedle , důležité je si to přiznat - což se bohužel od pana Zemana nedá nikdy čekat.
    Je sice prezident , dosáhl svého vrcholu, tak jak chtěl a jak chtěl ostatním ukázat a vrátit jim tu jeho porážku ve volbě s Klausem , ale v srdcích a myslích až odejde , po něm zůstane vzpomínka jako na ty , co tu byli za minulého režimu - neštěkne po něm ani pes.
    Na rozdíl od pana prezidenta Havla.
    Přeji všem slušným lidem hezky den a těm ostatním to co si zaslouží .
    • Tak se postav do latentní řady na možné léčení demence. Hned za Menzla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit