Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je asi nové hobby u tzv. VIP "zasvěceně " kecat do politiky...
    • naprosto souhlasím
  • Nu, zde asi bezpochyby platí ono moudré přísloví "Ševče, drž se svého kopyta!". Filmy dobré, pane Menzele, Vaše vyjádření k politickým událostem však na úrovni malého hošíka. A mimochodem, to platí pro většinu umělců.
    • vyvážený příspěvek *3*
  • Pane Menzele, vypadá to u Vás na stařeckou senilitu !
    Plete si dojmy s pojmy, a strach mám spíše z Vašeho překrucování.
    Vaše vrcholná tvorba skončila za Bolševika, do kterých tak rád kopete od roku 1990 točíte jen sr@čky a nebo kradete témata jako Chytilové. Na to jak jste vyváděl kolem scénáře
    " Obsluhoval jsem Anglického krále " tak to dopadlo docela průměrně a měl to asi opravdu točit Kachyňa.
    Protože mám taky paměť, tak Vám připomenu jak o Vás v jednom dokumentu mluvil režisér Krejčík , který o Vás mluvil jako o vlez-prdelkovi režimu jinak jste nemohl nic natáčet.
  • Pan režisér by se měl věnovat natáčení a do politiky které nerozumí se nemíchat.
  • prosím tě pussy, ty už nevíš, co bys udělala, kolik nicků užila, abys předvedla, že je vás, rusofobů, tady mraky, máš čtyři nesmyslné argumenty a pořád je opakuješ,
    Jak je možné, že ty známá trollí demokratka, chceš rozhodovat o tom,, na co mají či nemají druzí právo? to přece není demokratické *15* *15* *15*


    a Menzel se předvedl, ostatně jako mnoho jiných, jako parádní blbec
  • Menzel řekl pravdu!

    Rusko je pořád stejné. Slušnost považuje za slabost. po Hitlerovsku zneužilo svou
    menšinu na Ukrajině ke krádeži území.
    Takže ti co podporují Putina nemají žádné právo odsuzovat Hitlera.

    Zemana popsal skvěle. soudem usvědčený lhář který má na hrbu dost politických
    afér tu chce druhé moralizovat - směšné a pokrytecké.
    Je obklopen ex členy KSČ - top jsou vlastizrádci spolupracující se Sovětským okupantem.
    • Simone, měníš sice nicky jako na běžícím pásu, ale stále vůbec ničemu nerozumíš. Mně se zdá, že jen píšeš to, co ti někdo poručí a nad obsahem nepřemýšlíš. Je to pravda, viď?
      • Jsem holka. Pokud s tím máš problém tak s tebou není něco v pořádku Bohoušku.

        Simona.
        • Ale já ti to neberu, když si to myslíš. Ovšem to nic nemění na tom, že nevíš co píšeš, neboť jen slepě plníš příkazy.
          • Já jsem holka. Bohouši argumentuj ale nesnižuj se k podpásovkám.
    • Takže zabité,upálené a povražděné lidi považuješ za slušnost? A taky základnu USA na Krymu, kdy se amíci s raketami a bitevními loděmi nastěhují na hranice s ruskem? Jsi blázen nebo máš mozek někde jinde?
      • USA nemá žádnou základnu na Krymu. Krym ukradlo Rusko.

        Zvěrstva proruské strany na Ukrajině - mučení unašení lidí pro výkupné používání
        civilistů jako živé štíty - snad nepovažuješ za slušné jednání.
        • zapomělas dodat "naštěstí" nemají žádnou základnu na Krymu, Rusko to nedovolilo *3* *3* *3*
  • Nevěřícně zírám na tuto debatu.. stačí minuta na netu a vidím spoustu materiálu, zprávy,foto, videa - paralyzované chudáky na Ukrajině, bez domovů,podpory, prostředků, vyvražděné rodiny, hajlující parchanty s hákovými kříži z Pravého sektoru vzývající Banderu kteří vybíjejí obyvatelstvo, ukrajinské vojáky kteří odstřelují raketami, granáty,shazují bomby na civilní sektor. Kdo tyhle skutečnosti arogantně přezírá a ještě bránící se lid (který z nouze a zoufalství žádá pomoc opřežití hlavně z ruské strany, protože jinde je nikdo neslyší a přehlíží je jak odpad na smetišti) považuje za separatisty a ještě je arogantně nazývá fašisty - nemám k tomu slov. Styďte se pokrytci kteří překrucují dějiny a lžou, styďte se i vy pane Menzel. A těm, kteří tady podporují všechno to svinstvo které je pácháno na Ukrajině přeji jediné.. ať si ti taky prožijí...
    • dzixy
      Pete, Ty lžeš, jen to tiskne. Z genocidy viníš Ukrajince a přitom to začali separatisté s pomoci Ruska. Nečti jenom ruské noviny a weby.
    • Pete, máš úplnou pravdu. Ne Rusko, jak říká Menzel, ale Ukrajina nyní připomíná Německo po nástupu Hitlera. Myslím si, že spousta lidí tzv. kulturní fronty se opět nechala buďto snadno obelhat nebo snadno zmanipulovat. Ale tito lidé jsou k tomu náchylní za každého režimu.
  • Když se to tady poslouchám vážení, tak nevím co jste to za lidi. Stalin se hnal do Berlína aby on jako první osvobodil Evropu, ale za jakých obětí. Amíci tam mohly být daleko dřív nepamatujete hystorii? Tady se nejdená jenom o Rusko a Američany. Vždyť proti Hitlerovy šli všechny státy světa. Naši vojáci pod vedením Ludvíka Svobody a další jednotky, s Anglie především naši letci. To zřejmě dneska již nikoho nezajímá. Rusové měli jenom tanky a těch pár hadrových letadel nemělo proti luftwaffe žádnou šanci. Evropu si po válce rozdělili po vzájemné dohodě. Prostě jsme neměly štěstí a spadly jsme pod promitivní Rusáky. Dneska v TV jsem poslouchal debatu. Německo doženeme cca. za 80 let. To máme pěkné vyhídky, kdo za to může? Vyspělé Rusko co jezdí po vesnicích s koňským spřežením a to tam normálně vydíte jak jezdí s volama. Toto byl náš vzor cha....cha....cha......
    Když už s tím nesouhlasíte napište s čím, a co není pravda.!!!!! Rád si to přečtu.
    • Milane, jen pro upřesnění. Proti Hitlerovi nešly zdaleka všechny státy světa. Pominu-li Japonsko, tak v Evropě měl za spojence Itálii, Maďarsko, Rumunsko, Slovensko. Ty se od Německa trhly až když začalo prohrávat. A všichni historikové se shodnou, že zlom ve druhé světové válce začal u Stalingradu, po ohromné porážce wermachtu. Pak už byli Němci jen na ústupu. A je nepochybné, že největší díl válečných hrůz nesl na svých bedrech Sovětský svaz. Vliv v Evropě si mocnosti USA, SSSR a Velká Británie rozdělily již v průběhu války. Každá z nich chtěla urvat co největší díl z koláče zvaného Evropa, to je snad jasné. A že Stalinovi oba dva další politici ustoupili a věnovali mu východní Evropu, to byla buďto jejich slabost nebo politikaření. Jo a s tí dohnáním Německa za 80 let. Nu před 25 lety nám kdosi sliboval, že ho doženeme za 20 let, že? Já si myslím, že ho nedoženeme nikdy. Mimochodem, Milane, to "vydíte", je fakt strašná hrubka.
      • dzixy
        Bohouši, Ty a Tobě podobní by ste si neměli až tak všímat a "protiargumentovat" tím, že budete kritizovat gramatiku. Všímej si více obsahu. A co píšeš o zvratu války u Stalingradu, tak to je teorie učená ve školách ještě za totality. Kdesi je pravda asi jinde, nebo není celá.
    • panbože, kdes chodil do školy? tam to tedy musí vypadat, do ní by se měl Chládek pustit jako do první. Pravopis nenaučili, historii nenaučili, zeměpis taky ne, a ty nám kážeš o vyspělosti?

      Kdyby Německo zaplatilo jen desetinu toho, co jinde ukradlo a zničilo i odškodné za ty zabité lidi, tak by jemu trvalo ještě 300 let, než by dosáhlo naší úrovně. Zloději a vrazi mají zřejmě v historii zelenou...jeji h oběti pak "nedosahují jejich materiálůní úrovně" *16*
    • V roce 1990 jsme měli šanci dohnat Německo za cca 5 až 7 let(odhady ekonomů). Místo toho se republika rozkradla, zlikvidovala výrobní základna a nyní jsme pouze montovna ať už čehokoli pro cizí kapitál. Taky za to může Rusko?
    • jo hYstoricky...... amíci zasáhli až když měli strach že by to rusové zvládli sami,,,,,hYstoriku vYdíme
  • nemůžu si pomoct, mám poslední dobou velmi silný pocit, že se nám vrátila padesátá léta. Hysterie a dezinformace dosahují hvězd.....jen ty strany se prohodily......
  • Další oblíbená lež Putinovců - Ukrajina je plná fašistů.

    Kdyby to byla pravda vítězí jejich strana - pravý sektor drtivě v každých volbách.
    Nic takového se neděje. Proč? protože fašisté na Ukrajině jsou v drtivé menšině.
    Neonacisté jsou i v EU a Rusku.

    Jen proto že má pan Menzel jiný názor dočkal se tu urážek a sprostých nadávek.
    Ukazujete pouze že jste totalitáři i co nesnesou jiný názor.
    • proč? protože fašouni jsou na Ukrajině ve všech kandidujích stranách, mají pod svým přímým vlivem vnitro i obranu, Strany, kteríé fašisty mezi sebou nepřipustí, jsou z voleb vyloučeny.

      Menzel, ale to není žádná novinka, je starý a blbý muž

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit