Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano potrebujou oduvodnit existenci NATO proto se hleda společny nepritel nejdriv Irak ted Rusko a vy klikače pred monitorem hlavne ne zapomente platit 1% ,,a jeste je to malo,, z DPH aby amici mohli jezdit na svych HAMRECH po našim dalnicim na cvičeni. *11* *10*
    • Jednoduchá otázka pro "kremelského" myslitele - kolik stála ČR okupace vašich bolševických hord za léta 1945-1989?
      Stačí celková suma -nemusíte to rozvádět na zdevastované území, ekologickou devastaci, genocidu na českém lidu, drancování hospodářství, .........
      Pak to přepočtem na náklady co "stojí" čs. daňového poplatníka průjezd pár vojenských vozidel civilizované armády, proti zrůdným "na věčné časy" usídleným rusáckým bastardům.
      • poté,. co komunisté převzali rozbitý poválečný stát se jejich a lidovýmúsilím, povedlo postavil statisíce bytů , postavil stovky továrních provozů, kilometry dálnic a silnic, desítky přehrad, nemocnic, kulturních domů, divadel a škol.... co vzniklo po převratu? stavíme dva kilometry dálnic dvacet let a nakonec raději přejmenujeme silnice na dálnice a máme splněno *15* *15* *15*
        • Byty se ve světě stavěly dávno před nástupem komoušů k moci ty ruský blázne.

          komouš získal majetek tak že okradl o majetky vlastní občany , kdy ve zlodějně nazvané znárodnění ukradl lidem rodinné majetky a firmy.
      • Rad odpovim. Hrdost byt Chehem, Hrdost za českej Hokej za Tatru za Škodovku za vystudovane deti za mladež na prochazce večer v parku bez strachu rodiču .......
    • Fantastické Ivane. +25 rubl!
  • Když to Mockba odmítá, je to pravda!
  • Tady je zas tak "krásně" po bolševicku nablito.
    Kolik ti platí ten rusácký pelešinec v Korunovační ovčáku - žvástale hradního tupoňa, aby jsi zde zasviňoval hlasování??
    M.j. už jsi mu vyměnil pemprsky aby se ti ten stařecký dem..nt nezapařil??? A otři mu už konečně tlamu od hoven z řiti super gaunera putina. Asi jsi na to zapoměl po té co vytáhl ovar z jeho řiti, skutečně to nevypadá "charašo".
  • Jakékoliv "vyjádření" rusácké diplomacie je stejně relevatní jako žvásty ožralé klátící se obludy - vrchního řitolezce gaunera putina a jeho bolševického poskoka ovčáka z pražského hradu - zcela mimo mísu - jen další lživý, populistický, nesmyslný pind o ničem.
    • tomu co předvádíš, chudinko, se říká hlas tupé bezmoci. Vivat Rusko
      • Jsem devadesátiletá stará hloupá bláznivá babka,
  • Putin, nejbohatší oligarcha v RF
    CNN 15.2.015 uveřejnila rozhovor s Billem Browderem, šéfem Hermitage Capital Management, což byl svého času největší zahraniční investor v RF.
    Browder uvedl, že Putin si z ruského státu nakradl zhruba 200 mld dolarů, a je nejbohatším oligarchou v RF

    Browder prohlásil, že Putinova politická moc je založena na tom, že ovládá justici – může kohokoliv zatknout a poslat do vězení za čin, který nespáchal, viz právník Sergej Magnitský (37), zavražděný velmi trýznivým způsobem ve vazební věznici v 11/09 po roce věznění z důvodu týrání, mlácení a odpírání lékařské pomoci ( cukrovka, žloutenka ).
    Browder si právníka Magnitského najal, protože přišel na miliardové podvody Putinových lidí, zejména na ministerstvu vnitra,
    • jasně, boháč, byt. chaty a dvě auta, to má jen málokterý boháč a Putin zrovna jo...s takovou tu propgandu nevyhrajete *15* *15* *15* *15*
      • Já jsem celý život pracovala jako uklízečka na nádražním WC
        Nyní jsem tlustá škaredá hloupá stará babka v pamperskách. *11*
  • No tedy, v nejbližší budoucnosti nám média sdělí, že Rusové pěstují rezavé mravence cca 5 m veliké. To jméno pracovníka USA ambasády je příznačné McFaul, měli ta poslat člena CIA McFairplay. Rovněž ta věta o Praze je zábavná. Oni nic jenom organizovali protesty proti presidentovi. A dokonce rozdávali červené karty. Mají ve vládě sebranku, která štve proti našim lidem. Diensbír, Zvorálek a další, k tomu ty jejich bývalé a současné čarodějnice.
    • Na amerického brouka nemají. Dlouho nás ruská propaganda živila mandelinkou bramborovou. *14*
      • a nebyla tady snad?
        • Já jsem americkou mandelinku viděla. opravdu. Po 20 lahvích vodky. *11*
    • Pochvala a +20 rubl Ivane.
  • Ředitel dolu Makiivka u Doněcka prohlašuje, že těm z místních lidí, kteří se angažují po boku rusů “ , jde jen o žold, třebaže novinářům povinně tvrdí, že „ Ukrajina je agresor, „ –ale Ukrajina nemůže být agresorem na svém vlastním území,

    Území jiných států trvale zcizuje Kreml, viz mj. gruzínské provincie Abcházie a Jižní Osetie, či Krym.

    Ředitel dolu Makiivka dále prohlásil, že „ separatisté a vedení DLR se ohánějí tím, že bojují proti korupci, která ve skutečnosti v DLR dosáhla úrovně, na jakou se ani Kyjev nikdy nedopracoval - důl v Makiivce jim musí odvádět nejen „ státní daň „ , ale navíc musí platit úplatky všem prominentům DLR, aby dolu umožnili vytěžené uhlí, bytˇ jen v Donbasu, prodat
    • Ti fildo, už nevíš co by jsi nám nalhala. Ten ředitel je ještě Ukroušský direktor.
      • Ten pán v Doněcku žije takže tamní situaci zná rozhodně lépe než ty v česku na gauči.
    • Ty hrdino , zkus to vysvetlit pozustalym v Odesse ,,Ukrajina zustala Ukrajinou, ale vlada je jina ktera stala agresorem ukrajinskeho naroda,, Jen vytahuješ članki a provadiš praci-propagandu proti lidem z z vychodu *11* *11* *11*
      • to není partzner k dikuzi, to je tupý plagiátor a kecálek placený za nesmysly. Mně na tom baví to, že nemají argumenty, hlupáci a rosofobové a že jim leze tlustý do tenkého *2* *2* *2* *15*
      • +20 rubl Ivane.
      • Já jsem TA holka. pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský homosexuále ju.
        Není to propaganda ale pravda o zločinech Putina,
        Putin po Hitlerovskům způsobu napadá malé sousední státy a krade jim území
        • Ty holkaka. Proč ne vytahneš nejaky članek o dejnach USA ZA POSLEDNICH 50 let možna stači i za poslednich 20 let, jich bude trochu vice nez o rusku, treba Buch st, Buch ml, bilej prašek ve skumavce a dal ................. *12*
          • Genitální. +20 rubl!
  • Ted každy človek ktery pošle jakehokoli američana do .... bude považovan za ruskeho agenta, fakt už se vracime zpet k 80r. Tak tahnete zpet do ... *11*
    • ...do stepí, okupanti rusáčtí!
      • No néé, ty tam půjdeš soukromě chránit USA neziskovky a přírodu?
    • Výborně Ivane. +20 rubl!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit