Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusové nemohou objektivně posoudit, zda šmírování západních diplomatů je šikana nebo ne, protože je to u nich normální a běžný postup vůči cizincům. Co kdyby náhodou do Ruska propašovali trochu svobody, demokracie a lidského práva??!! Byl jsem běžným hostem v hotelu, a přesto jsem měl svého "šmíráka". Naštěstí to byl člověk prozápadně laděný, takže byl spíše hostitelem, než šmírákem. I když kdo ho ví, zda toto právě nebyl způsob šmírování.
    • Co čekat od rusáků? Ti chudáci ani nevědí co to svoboda nebo demokracie je,
      po staletí je utlačoval car , pak je desítky let utlačoval komouš a nyní Putin nastoluje opět autoritavní režim. Jdo nejde s kremlem je veřejně popliván a často i fyzicky napaden.
      Všechny vlastní nedostatky a problémy svést na zlý západ Jiné řešení nemají.
  • Tak jsem byla zase na školení v jů es embesy in prág a vedoucí manéže pan Šapitó nám rozdal nové instrukce a tapetky, které vymysleli naši soudruzi ve Fašingtnu. Dostala jsem i letáčky, které budu roznášet stejně jako vloni, takže tu občas nebudu. Ale když budu pilná jako americká soudružka, tak mi pan Šapitó dá další letáčky a hrst dolárků, abych mohla jet na dovolenou na Krym šířit tam americkou demokracii a nemusela pořád sedět doma. Už se moc těším. Za chvíli budu mít vycházky, pan doktor říkal, že když budu hodná, tak mě možná na tu dovolenou pustí *14*
    • Zlej trole, ty jsi byl leda tak na školení u KGB,
      Simonu se tu snažíš opravdu po komunisticku znevážit,. Podle a zákeřně.
      Jinak to vy rusáci ani neumíte,
  • Západní dekadence už neví, jakou lež na Rusáky vymyslet. Zatím je to všechno velmi ubohé a průhledné *5*
    • Za nepostřehnutelnou krádež nicku máš +20 rubl Ivane.
      • No nic moc Ivane, ty zase jen +1. Málo se snažíš a nějak tě to sere *15*
  • Celý svět ví, co jsou rusácí zač.
    Dokonce i ze sportovců udělali feťáky...
    • musím svému kolegovi analiltikovi dát zapravdu. Je to vjetdecky dokázáno.....
      • Jasně tenistka to přiznala,americký cyklista taky.....
        • Za to my to nikdy nepřiznáme! +20 rubl.
          • To je skvělé Ivane, ty ale nedostaneš nic *3*
  • mám podobnou zkušenost. Jen z opačné strany. Jdu takhle po ulici a skočí mi zničehonic přímo do cesty bufet Mcdonaldu. Přijdu domů, lehnu si do postele a vedle leží plyšový kačer donald. Jedu autem po silnici a kde tu se najednou vynoří emerický obrněný transportér který brzdí plynulý provoz. No prostě spiknutí jak noha, americké tajné služby mne pronásledují a šikanují na každém kroku.....
    • vanhorne
      A z Bohnic te nikdo nepronasleduje?
      • nějakou aktivitu? Chápu vás.....svůj k svému....tam jste doma......
    • agenti dávají mínusy jen proto že o nich odhaluji pravdu.....
  • to zaměstnává USA v propagandistickém opddělení absolvnety škol, které prošly výraznou inkluzí a přizpůsopbily své vzdělávání možnostem těch nejzranitelnějších? *15*
  • A někdo se tomu diví? Vždyť ten skřet Putilín je reinkarnovaný Hitler. *6* *2*
    • reinkarnovaná bůůů.... *1* *15* *3* *2*
    • ty říkáš Merkelové Putilín? to ještě neznám
      • Putilín je Putilín, o žádné Merkelové nebyla řeč. Holt když se přebere vodky... *1*
  • Západ šikanuje ruské svobodné novináře.
    • Nikolivěk, ale trpajzlík vraždí svoje novináře. Dostal za to odpustky od pravoslavné
      kolaburující pravoslavné církve.
      • tak Juncker? ten určitě
    • Nikolivěk, ale trpajzlík vraždí svoje novináře. Dostal za to odpustky od pravoslavné
      kolaburující pravoslavné církve.
      • Cameron je trpaslík? duševní jistě
  • Dobrou noc pánové. Tak si tu hezky debatujte ju,
    Simča má dovolenou až do neděle. Jsem u kamarádky v Havířově a zítra jedeme na výlet do Beskyd, Pa pa .To bude výšlap takže Simča se musí pořádně vyspinkat.
    Vaše? jistě a ráda, Pokud zkopírujete dva doklady : Doktorem potvrzenou lékařskou zprávu že vám smrt již táboří na jazyku a notářsky ověřenou zprávu že máte miliony *14* *14*
    Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj *5*
  • List The Moscow Times z 10.9.014 ve smělé kritice Putina v článku Ukrainian Conflict Spells Disaster for Russia napsal : „ Prezident Putin koncem srpna na Mládežnickém fóru varoval, že v RF stále působí síly, které uskutečňují akce proti ruským zájmům. Jaké jsou však vlastně ruské zájmy ? „ ptal se list.

    „ Chce Putin tvrdit, že pouze jeho výklad národních zájmů je ten správný ? Putin Krym „ sjednotil“ s RF, podle názoru Ukrajiny a Západu jej bezostyšně anektoval, třebaže ve všech bilaterálních dohodách a ve všech mezinárodních dohodách, které stále platí, Kreml tvrdil, že je Krym součástí Ukrajiny.

    Dnes je Kreml obviňován již nejen z přímé podpory „ separatistů“ , ale z přímé vojenské invaze na Ukrajinu – jde o válku, jejíž konec je v nedohlednu, a RF je mezinárodním společenstvím považována za jejího přímého účastníka.

    Na Ukrajině jde o jasnou vojenskou agresi definovanou rezolucí VS OSN číslo 3314 z 12/74 – jestliže tuto agresi skutečně provádí RF, je nutno postavit před vyšetřovací komisi ty, kteří k agresi dali souhlas – Duma k nasazení ruské armády na východní Ukrajině souhlas nedala, třebaže dle ruské ústavy je k vyslání ruských jednotek do ciziny zapotřebí jejího souhlasu.
    • no páni, pokud je tomu tak, tak na úlohu Obamy, Merkelové, ale nakonec i našich představitelů s výjimkou Zemana, lidský jazyk nemá slova,

      Kradou území, ničí státy, vykrádají jejich funkční části ekonomiky, nikdy nikoho se neptají zda smějí či nesmějí jiného napadnout a zabíjet, a dokonce veřejně prohlašují své plány na svržení cizích představitelů, kteří je na slovo odmítli poslouchat, S jinými, známými vrahy, jako třeba se Saudskými Araby, s láskou pak spolupracují.

      Zlatý Putin- jinak přítomnost ruské armády na Ukrajině i přes veškeré snahy nikdy nebyla prokázána, skutečnost, že Kyjev nedodržuje Minsk, je však zcela prokázána.
    • Grindy pindy tety Simči. Ale OSN má důkazy o genocidě Rusů na východní Ukrajině. Jinak je to blá, blá a ještě blá. Nejhorší je fanatismus ukrajinských, Lotyšských, a Litevský fašistů. Dříve členů "SS" jednotek v těchto státech.
      • vanhorne
        "Dříve členů "SS" ".
        Jak jsou asi stari ti mladenci?
        • někteří hodně a někteří vyslali své SS vnuky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit