Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt jo? Mame v rodine tri duchodce, nikdo z nich nebyl v KSČ, v duchodu jsou 30 a vice let, a nestezuji si. Mozna proto ze dokazali vyuzit svych moznosti a nebreceli ze "rezim tohle, rezim tamto"

  • Katalanske zrqdce a separatisty jste asi myslel. Navic Rusem financovane

  • Dedo, vam starym uz odzvonilo, tak se s tim smirte. A premyslejte, proc Zide po uteku z Egypta museli bloudit 40let na pousti. Proste proto, aby uz nikdo neplakal nad "plnymi hrnci masa v Egypte". Proste az tu nebude vase generace, je dost velka sance ze bude lip

  • Samet zůstal sametem proto, že se plně ukázalo, že jsme byli 40 let ruskou kolonií a předsunutým bojištěm pro 3tí světovou válku, takže když ruský car - toho času jménem Gorbačov - nedal noty, tak starochům něco upadlo do kalhot, že by za své vlastní rozhodnutí měli nést odpovědnost sami, a tak to raději rozpustili. Vlastně to byla určitá racionální úvaha, věděli, že by šli sedět nebo i něco horšího a  rozhodně ne si užívat klidného důchodu, jakého se jim nakonec dostalo. Také moc dobře věděli, v jakém stavu se ekonomika nachází a že mele z posledního a konkurenci z Asie se neubrání, což se také v následujících letech stalo. Nikdo nic až na výjimky nevytuneloval, prostě jsme nebyli schopni konkurovat. Když to nešlo po dobrém, tak to šlo po zlém. I za tento stav zodpovídala předchozí 40-ti letá levičácká katastrofická utopie a zájmy ruské imperiální politiky.
  • A právě proto je dobře, aby se mladá generace hlasitě ozvala, ať s Milionem chvilek nebo s někým jiným. Jak si ustelou, tak si lehnou. Pokud sebou nechají orat, tak se k nim všichni budou chovat jak k ovcím. Já to vidím pozitivně.
  • Co je tohle za ubožáka ? Nejspíš bejvalej komouš-komik, co to ještě nerozdejchal. Já byl v té době na vojně, takže mohu potvrdit, že BYLA příprava na zásah. Měl jsem opravdu nahnáno, že nás pošlou na ostrý zásah. Střílel bych nahoru, ale stejně.Jinak disidenti byli svobodní a stateční lidé. Maloměšťácké hov_ado, jako seš ty, to nemůže nikdy pochopit.Takoví jako ty,  udávali za protektorátu jiné "disidenty" gestapu. - A nezapomeň si vyměnit plenu. Smrdí to až sem.
  • snako

    To jsou ale bláboly! Každá vláda (v jiných státech) si takové protesty také nenechávala líbit! Stačí Paříž nedávno, Španělsko anebo Erdogan v Turecku... Tenkrát lidé chtěli změnu - měli už dost těch papalášů - tak se je študákům povedlo dostat je do ulic. Jak to dopadlo,to víme my, všichni cinkači. Hromada jich přišla před důchodem o práci a dnes by si tu ruku raději usekli, než by znovu cinkali! Ptejte se obyčejných lidí - ne Mináře, který si honí své ego s Milionem chvilek. Bez peněz a podpory (zřejmě Sorose), by zmizel dávno v davu.... Také jsme byli mladí a chtěli vládnout světu. Nakonec se ukázalo, že ten svět ovládá nás, jak figurky na šachovnici!! Nakonec sami jste svědky, jak se pomalu, ale jistě stěhuje Afrika a Asie do Evropy. Za chvíli, vy mladí, budete mít docela jiné starosti, než to tady měnit. Oni to tu změní - to si pište!

  • Pavel.Jegl

    Ani ve snu by mě nenapadlo, že připomínkou 30 let starých
    událostí někoho vystraším. To tedy fakt ne.

  • V te dobe jsem v Cechach zil . Kdyz dnes ctu , co a jak tam bylo , musim si sahnout na pr.del ze jsem jeste pri smyslech. Uz to neni jen nejake " upravovani dejin " , v mnoha pripadech se jedna doslova o neskutecne lzi a naproste vymysly. Jako bezny kluk v te dobe jsem v Praze mel tu ehm " cest " poznat par typku. Pozdeji se tomu zacalo rikat disidenti. No nevim , jejich zpusob zivota ze by nejak privedl ke krachu tehdejsi rezim do toho r 89 ???? Urcite neprivedl ke krachu nekolik hospd , narodni podniky jako myslim ze se to jmenovalo Geoindustrie , OPBH a radu dalsich kde tohle bylo zasite kvuli stemplu v obcance. take tiskany , napr Svoboda na Arbesaku , mela tu cest mit ve svych radach delniku u rotacek jednoho obvzlaste vypraskaneho. Bezny flakac , ochlasta a vyzirka nestydici se zit z duchodu sve mamy. Mel nejake potize s tehdejsim rezimem, pozdeji se tomu zacalo rikat politicke. Ty potize by mel asi dnes take , jenom  ze prizivnictvi uz neni trestne a tim padem vyzirat vlastni mamu v duchodu je dnes snad pomalu na metal od Emana a jeho party. Odesel do ciziny , tusim Svedska , kdyz uz po nem sli , asi ta magicka stb , nebo kdo . Ovsem hlavne mel problemy s beznou kriminalitou , kradezemi , alkoholismem a cim jeste.  A takovych jsem mel tu cest zazit povicero. Rikalo se jim somraci , tak nejak obecne. A dojizdaci v bufetech . Pozdeji potom se to prejmenovalo da ty dyzydenti . Takze nejake kecy 30 let pote o tom co kde rekl tehdy , snad , mozna , nejaky Milous , dnes uz mrtvola Stepan a dalsi , maji cenu asi jako navod k pouziti na obalu od syrecku. Kdyz nesli pred soud tenkrat , nema cenu se dnes zabyvat mrtvolama a tim co jeste zije ve stadiu posledni demence . Takovehle smesne clanky jako je tenhle, ty muzete klidne nahradit predpovedi pocasi za dalsich 30 let na Sumatre. bude to asi tak mit stejnou hodnotu. 

  • Jégle najdi si cimru v Bohnicích tam patříš

  • Maji si vzít příklad ze španělské policie ta už ví jak na  demonstranty :D

  • Neměli sílu udělat vůbec nic. Prostě to nějak vyšumělo. Dneska nás budete strašit zbytečně tím coby kdyby. Je třicet let po všem. Po všem...

  • Nás důchodce nechá vychcípat dnešní režim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit