Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svatá pravda!Dělníci budou makat za suché z nosu a úředníčkům se bude rok od roku navyšovat automaticky mzda.Vždyť oni nic neumí.Jsou to jen stroje které se nabyflovali text z knihy na závěrečné zkoušky a odpapouškovali ho.Tím získali vzdělání.ale o inteligenci to rozhodně nesvědči.Protože tyhle vysokoškoláci nám tady 30 let vládnou a namísto toho aby dělali vše pro lidi tak dělají pravý opak.Viz Eko poplatky na auta,zákazy a příkazy.Neustále vymyšlení jak s těch chudáků občanů vytřískat co nejvíce do státní kasy.OBRAŤME TO.Nemakáš rukama dostaneš 15 tisíc.Makáš a vytváříš hodnoty dostaneš 35 ať 50 tisíc.Tak takhle by to mělo fungovat přátelé sameťáci"

  • Ten Soros me vzdycky pobavi a navodi dobrou naladu. Diky za krasne rano neznamy poeto .... Pridal bych smajlika ruzi nebo polibek , pripadne srdicko. Bohuzel to tady nejde . skoda. 

  • Na úřadech práce ČR je desetitisíce nabídek zaměstnání ve kterých dostanete minimálně 20 tisíc a to i pro vás fňukny kteří máte 4 třídy základní školy.


  • Tak nam Zeman ted reknete u jakyho to vojska jste to byl a v jake hodnosti a funkci ?! Od nikoho z lidi , v te dobe u vojacku cas ztracejicich, coby zakladni sluzba jsem nikdy nic podobneho neslysel. jestli nekdo neco takoveho pripravoval , tak se o tom naprosto urcite nebavil s vojacky zakl. sluzby v nejakych hodnostech frajtr a podobne. A take naprosto urcite ne u nejake obycejne posadky. Nemela ta jejich vojna Zeman nahodou cervene vylozky , pripadne ze by to byla ta  slavna pohranicni straz ? Nebo snad ze by Lidove Milice ? Pripadne okorenene Pomocnou strazi verejne bezpecnosti ? Tak se Zeman pochlubeji , jaka ze legitimace je hrala v kapse , mozna ze nejen jedna vidte ! Jedno lepsi nez druhe , rodokmen a cista rasa az do 20 kolena nazpatek u toho vseho vyse popsaneho potvrzena u takovych  bojovniku za lepsi zitrky .  . 

    A ty vase kecy o strileni do vzduchu. Tam strileji vzdycky vsichni vrazi uz od dob Napoleona. Tahle vymluva uz je tak ojeta , ze nemuze vubec na silnici. Jak popravci cety souzene po II sv valce , tak napr. ta sama pakaz souzena po valce v ex Yugo. Kazdy strilel pri popravach  jenom do vzduchu        ( strilet musel , na to nestrelit a rict ze nestreli nemel nikdo z nich odvahu , a rozkaz je rozkaz ! ) , a ti mrtvi u zdi zemreli pochopitelne starim. 

    Podotykam , diky sve chytrosti, jsem se soustavou lzi, padelanych potvrzeni a ruznych falesnych dobrozdani te vojne vyhnul. Takze o ni vim jen z doslechu a vubec se za to nestydim. Ovsem to, ze nekdo z vojclu zakl . sluzby byl konfrontovan se skutecnosti , ze se bude muset v tom roce 89 strilet do demonstrantu , tak to slysim opravdu poprve. S takovou uvedomelosti jsem se jeste opravdu nesetkal. Patrne jste Zeman dalsi dyzydent ze ano ? Jojo tezkej zivot , tezkej jste to mel. Takhle politicky pronasledovanej, strasny. A urcite jich mela ta stb ( vite vubec co to bylo , vlastne dodnes je ? ) v hledacku , bud jako toho dyzydenta , nebo jako agenta mozneho spoluprace , je to tak ? 

    Sam jsem nebyl a nikdy nebudu v zadnem spolku zvanem politicky. Ani nalevo , ani napravo nikde a nikdy. Popisoval jsem jenom , co jsem zazil jako obycejny prazsky kluk v te dobe kdy nebyly ty banany a nesmelo se cestovat. Musej Zeman jeste par let pockat az vymrou ti co to prozili. Potom budou moct ty svoje zvasty nekde snad uplatnit. Problem je , ze se starnuti nevyhne ani vam Zeman, takze to s tou jejich pozdejsi slavou pametnika vidim fakt dost blede. Mimoto uz tak nejak slysim odpoved dalsich generaci na pokus o jejich cancani jak to tenkrat bylo. Dedku , koho ty tvoje kecy zajimaj ?! Tak nejak ta jejich odpoved bude znit. Skoda ze se nemuzeme vsadit. 

  • Čest práci soudruhu KIMCIDe, už jsem myslel, že jsi zaspal.
  • Panebože ty jsi tutově nějakej Prážák  tak vystrč nos a přijed se podívat na sever s podniků jsou ruiny a  a ostaních montovny   ale to tak daleko nevidíš  

  • Smejki

    Milý pane, tento plat je celkem běžný. Není to o neschopnosti. Stačí si zaslat pár nabídek na práci a uvidíte, co se začne scházet za nabídky. Platy blížící se průměry nejsou standard. Co myslíte, že zvedá průměr? Běžní lidé to nebudou.A kdyby to byl soudruh, má pravděpodobně jiný plat... protože má kontakty z dřívějška.


  • jenicek54
    bojíte se na diskuzi ukázat svoje sametové držky. to se pak špatně diskutuje
  • Co to tady proboha meleš za ho..a?Co mluví o tom že když beru 14 tisíc nebo 16 nebo 18?Mluví to pouze o tom jak nás tady dřou podnikatelé a kapitalisti z kůže a sami si jezdí 2 x do roka na dovolenou.Makám od 89 neustále a mám holý zadek.Protože za 100 kč nebo 120 kč na hodinu se nerozcápneš.Zaplatíš zdravotní,jednu půjčku na starý auto a zbytek jde na poplatky a jídlo.Které je čim dál dražší.Nikdy jsem komunista nebyl a nikdo v rodině,ale chce se mě zvracet z toho jak jsem v 1989 vylepoval plakáty OF.Hlavně jsem naberte cizince ať je tu zase levná pracovní síla a nezaměstnanost která bude,to se nebojte a čech opět dostane na výplatě jen to minimum.30 let po sametu a pracujeme tady za mzdy jako v Bangladéži.Děláme snad horši práci než Němci?Jsme snad  pomalejší?Nejsme.Kdo pracuje v Německu ví že se tam pracuje v klidu ale za několika násobek mzdy naši.Kdo potáhne ekonomiku,když to tady bude samí úředník???Ten proti vládě nepůjde.Ten se má dobře.Jdete se vycpat s vaši rádoby demokracií a údajnou svobodou.Zkus žít svobodně a neplatit zdravotní pojištění.Seberou ti i ten stan.Astala vista Baby a hurá do Ameriky.

  • Smejki

    Celá tahle šaráda, předhazovaná nám jako sametová revoluce, byla pečlivě připravena. Ono je blbý mít prachy, majetky, vědomosti, ale nemoct se s tím ukazovat. Komouš jezdící v mercedesu a bydlící ve vile za 20 mega by dřív nebyl úplně košer. Teď je to OK. Na oko se vzdali moci, ale kam zmizeli papalášové? Většinou se vynořili někde jinde, na vysokých postech atd. Pche, revoluce... Revoluce většinou vymaže z mapy světa ty, proti nimž jde, ne že je nechá dál nerušeně působit ve veřejné sféře. A kdopak za to může? Tam směřujte své nadávky na to, že komouši stále existují.

  • jenicek54
    jedna velká sametová lež
  • Ty jsi někde četl, že jsem napsal, že beru 14 tis? Tací jako jsi ty neumějí ani číst. Tací vážně revoluci nedělají. Mně říkat soudruhu, který seděl jako politický je urážka ubožáka, Tady nemá cenu napsat ani jedno slovo protože negramot jej okamžitě překroutí i kdyby si měl zlámat jazyk.  

  • Blábol, jako vždy. No vydržíme, havloidi už mají na kahánku!

  • Soudruhu, pokud v této době berete plat 14 tisíc korun ukazuje to spíše na vaši neschopnost a tací diletanti revoluci nedělají.

  • Nudíš se? Hledej :https://www.abscr.cz/jmenne-evidence/

  • Zdroj vašeho tvrzení prosím jinak jste lhář

  • Mno
  • Co je lepšího nechat se zastřelit a nebo chcípnout na podvýživu? Všechno je 10 x dražší než před 30 lety a min. plat 14 tis. To je jako 1 400 Kč. Toto je horší žebrota. Já bych to viděl na další revoluci.  

  • Mr.G

    Snůška nesmyslů a opět upravování historie.  Ve skutečnosti byla akce Vlna (velmi dobře naplánovaná) zahájena a až po ccatýdnu zrušena na bázi rozkazu z.... bystrý čtenář si si domysli.   Takové články jen potvrzují fakt, že se ve výchově politicky korektní mládeže nic nezměnilo, prostě historii píší vítězové a co je psáno, to je dáno.. (   Kdyby to nebylo nebezpečné, bylo by to k smíchu 

  • Bolševik už mlel z posledního a bortilo se jim to všude. Takže jim muselo být jasné, že pokud by stříleli do civilistů, skončili by všichni na kandelábrech.Možná to měli zkusit a dneska jsme se tu nemuseli patlat s hovnama jako je Bureš, Eman a ty jejich kamarily.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit