Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není to nic katastrofálního ani otřesného. Jen nezodpovědné počínání mladého frajera. A to píše, že je studovaný a měl dostatečnou životní zkušenost z vlastní rodiny. Proč si nevzal příklad, že se v životě může vždy stát něco neočekávaného, jako se stalo s jeho mamkou? Proč si pořizoval dům na hypotéku, když se čerstvě oženil? Bylo jasné, že budou mít brzo miminko a manželka zůstane doma na mateřské a budou žít z jednoho příjmu. Žiju na co mám. Stačila mu obyčejná tužka a papír, aby si spočítal, jak to asi tak v nejbližších 3-4 letech potáhnou, když budou děti a jak to případně utáhnou, když půjde normálně pracovat do fabriky. S podnikatelským záměrem se asi jen tak " podíval do rohu a bylo to". Je přece jasné, že musí mít rezervu na to, že odběratelé neuhradí včas. I ta banka je podnikatel a musí si teď poradit s tím, že on jí splátky hypotéky neplatí včas. A nekrachuje.Myslím, že Tomas i Babiš mu radí úplně selským rozumem. Má-li případně možnost, ať se nastěhují k tchánovi nebo k jeho rodičům. Aspoň si navzájem pomůžou s úhradou nákladů na domácnost i s hlídáním dětí, manželka může dříve nastoupit do práce. Až se z té situace vzpamatují, pronajmou si malý byt, nebo si znovu troufnou na rozumnou hypotéku, kterou utáhnou i z platu dělníka a prodavačky.
  • Zminuje že oba mají rodiče, ti někde bydlí... tak se sakra zbavím bytu a na pár let nastěhuji k nim, když nejsem ekonomicky soběstačný a nejsem schopen se uživit sám... prej nadace... pohlavek by zasloužili.
  • Přesně tak... hlavně že dokud nenastali problémy s věřiteli, tak se jim žilo na dluh pěkně.

    Udělal si hypotéku, kterou nepokreje z jednoho zaměstnání... chyba, kterou dělá bohužel mnoho lidí a pak se lidi diví, že jsou nemovitosti předražený, jsou, protože každej hlupák si myslí že život na dluh je "v pohodě" ... vždyť přeci za 30 let splácení hypotéky se přeci nemůže nic stát.

    Exekuci nemá na podnikání, ale na to že žil na dluh (hypotéka) ... ten byt není jeho jenom se upsal bance, že jej bude schopen splácet a ta jej nechala v tom bytě bydlet... nyní poznal že splácet není schopen a hned pomýšlí na sebevraždu? ... to se jako inspiroval v té pohádce o praseti v žitě?

    Ale to je pořád... lidi vidí úspěšného podnikatele v tom když si někdo pujčí pár desítek milionů a má barák, auto, bazén, jezdí si na světové dovolené a pak jenom vidí jak "toho šikovnýho chudáka dostala ta krutá neviditelná ruka trhu" (tedy přišlo na lámíní chleba).

    Rada Babišova týmu je docela logická... vystěhovat se z bytu který jim nepatří a ať holt vezmou to zplácení bance jako nájemný.
  • No jo,jakou má barvu - ?? že on nény opaleny.....proto-že kdyby když se narodil byl v udírně,dnes by si mohl zpívat " kdybych já byl barevný,měl bych život nádherný. Živil by mě český stát,já jen šukal ,chlastal,krad......Jak tu již někdo zmínil,takových jsou tisíce v tomto zlojczchéchiastaně a to je vlastně podstata kapitalismu !!!!! Zotročit mladé,uvázat je jak nevolníky na půjčky,hypotéky,nezaměstanost...... A jaké kvalitní zákony nám schvalují naši blahorodí ve slezovně,kam ani nemusí chodit a prašule se jen hrnou !!!! Že třebáá Čubík......a co takový hejtman co dokázal z podpory životního minima živit rodinu a našetřit milion .No,budou volby,tak by se i ti mladí měli již zamyslet a nevolit osvědčené ,zlodějské a vlastizrádné strany......Toho se měl zeptet jak se to dělá !!!!! Prý je ze Zlína bo tam někde.....
  • zdravím, nemyslím si, že je to otřesné, 300 tisíc se dá splatit pokud člověk pracuje, zariskoval s podnikáním a tak to prostě, pokud si nebyl jistý měl nastoupit normálně do práce vzhledem k tomu že musí živit rodinu
  • ten ufňukanej kretének by měl dostat po hubě, do podobných problémů se během života dostane minimálně 50% obyvatel ČR
    má miminko, chce spáchat sebevraždu a nechat v tom marastu svou manželku samotnou, zbabělec
  • Jestli je ten příběh ve všech detailech skutečný, tak to je otřesné. Hlavně že se podporují tací, co se živí "výrobou dětí", kteří nevědí co je to práce. To je "spravedlnost" po česku, správnějí po "postkomunisticku". Však víme, že všici kradnú.
  • Proč mne to něco moc připomíná.
    Nejenže na Vás politici z vysoka "kašlou", ale státní úředníci, Policie, soudy atd., Ti všichni v mém případě vědomě a účelově překrucují platné zákony a dělají z Vás akorát blbce. A nikdo nepochybil a nikdo neví oč mi jde. Zabrání a poškození nemovitého majetku v plné gesci zainteresovaného úředníka není trestný čin a Policie a soudy na státního úředníka nemohou.
    Takže jenom rada, sebevražda nic nevyřeší. Sice jsem měl podobné stavy, ale stále věřím ve spravedlnost, alespoň tu elementární.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit