Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A n...s.r.a.t do krku by nechtěl??? *16*
  • Banda ksindlů si neumí pořídit kódované vysílání braku, na který není nikdo zvědavý.
  • Větší blbost jsem pane Dvořák,už dlouho neslyšel.
    Večer až půjdu na pivo,musím to předat dál,
    aby i ostatní se měli čemu smát.
  • Dvořákovi straší ve věži. Dokud nebude vysílání na netu stejné jako na obrazovce, tak si může akorát tak vylízat ono místo. *1*
  • Aha, takže osoba bude platit poplatky v bytě + za to, že má tablet + za iphona? No a vynásobíme to každou osobou v domácnosti, která má přístroj pro příjem netu? A že má někdo ještě služební přístroj, nezájem, zaplať taky.

    To už je jak placení za vypalování CDček (např. vlastní fotky) nebo za to, že si cokoliv okopírujete (např. přijdete do knihovny a tam si necháte okopírovat lékařskou zprávu a z této kopie se musí platit autorské poplatky Dilii).
    *11*
  • ČT je nejhorší televizi v naší zemi,má nejubožejší pořady a neschopné komentátory včetně Moravce.Navíc uvádí v reklamě kterou má zakázánou nesmysly o nějakých dobrých prodejcích,či knihkupcích,nedodržuje vysílací časy kvuli těmto nesmyslným reklamám a navíc za náš koncesionářský poplatek si pán ředitel vezme nekřesťánskou odměnu.Pane Dvořáku styďte se po tom,co bylo uvedenou,jakou odměnu jste si narokoval.
  • Dneska dopoledne na čt24 jsem sledoval zprávy o počasí asi kolem 10-té hodiny. Ten zjev s bradkou musel být asi po flamu, tolik přebreptů jsem v životě neslyšel, neskutečné.....
    Absolutní amater, dal bych to lépe i bez poplatků, nenažranci!
  • ferda
    Za poslech takových blábolů by měli ještě zaplatit ,jako za promrhaný čas.
  • Věřím, že tento, můj příspěvek smažete jako nevhodný, nicméně za éry pana Dvořáka se i z Novy stala televize nevalné kvality, takže je tragédií pokud převzal televizi státní. Jak moc se s odstupem času omlouvám panu Železnému...

    Nicméně - pokud pan Dvořák šéfoval Nově, nikdo po mě alespoň nechtěl, abych na ni přímo přispíval.

    Co takhle nabídnout řízení státní televize panu Železnému?...
    Takže ještě jednou: pane Železný, s odstupem času: mnohokrát se Vám omlouvám!... *10*
    • Zeleznymu za tech asi 12 miliard co kazdeho kdo plati dane v Cechach tak nejak stal. Jen tak dal hochu , jen tak dal. Pak si pletes Dvoraky . Jeden Dvorak byl nekde taky riditelem tady toho panoptika . Potom ho nasadili / Bem , Ritig , Janousek a jejich parta / na takovy prilepseni malou rozkradackou prazskyho Dopravniho Podniku. To byl Martin Dvorak. Ted srandovne stihany za ty zlodejiny v DP , pochopitelne vysumi do ztracena . Tenhle Dvorak , shoda jmen , je zatim politicky pruchozi , takze nestihat . Neco jako Roman a kam vsude jeste se podivat .
  • výborný nápad,za lži,výmysly a bludy je potřeba platit ještě víc *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit