Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ostuda! Papalášské manýry. Měl by chodit kanálama!

    Občany sedřou z kůže ale každý z nich by si pro korunu nechal koleno vrtat. Stejně
    jako když milionář Janoušek sedna ožralej za volant a nezavolá si taxi.
    Pak se to před soudem tihle zbabělci snaží uhrát na nemoc.

    Na slovensku budou jezdit důchodci a studenti vlakem zdarma. Naše ČD křičí že to u nás
    nejde! Ale jde! Kdyby si vedení nedávalo milionové odměny a zlaté padáky za mizernou práci
    tak je peněz dost.
    • ... je vidět, že u tebe článek padl na úrodnou půdu, nevidím smysl se tím zde zabývat :)))
  • No asi síla zvyku.Šéfinspektor státních drah doktor Václav Kulihrach měl nárok i na vypravení extra drezíny. Jinak pochvala paní redaktorce za článek u kterého jsem se celou dobu čtení chechtal. Což u článků této paní redaktorky obvykle nebývá *1* *1* *1*
  • Chechtal bych se také, kdyby paní redaktorka nenabádala Lidovky, aby spíše sledovaly svého majitele. Proč se paní redaktorka nezabývá aktuální informací , jak prezidenta cenzuruje Čt. Majitel Tiscali ji asi zavřel hubu.
    • ... ty jsi ale tele, blbe :)))
    • http://zpravy.tiscali.cz/zeman-si-rypnul-do-bakaly-ct-to-z-jeho-projevu-vystrihla-245445
  • Zemanův kůň,co se divíte.Pakáž na hradě,pakáž v podhradí.Samej odborník.
    • Co šploucháš dyk tě vypili. Pakáž OTOPnická.
  • a teď si představte že by jel načerno Zeman nebo nedej bože Putin, to by se zakouslo i Tiscali *15*
    • Nebojte slečno blbko,váš polobůh car Putinovič a jeho dvorní podkuřovač Zeman jistě do vlaku ani do šaliny nevlezou.,můžete si jít v klidu vylepovat známky ROH.
      • Prosím dolepte si svoje známky OTOP14. Chybí vám od srpna do února 2015. Jinak vás Kalous vyškrtne.
      • ale, ale, známý "intelektuál" nerozpozná ironii, asi to bude tím, že je prostě příliš jednoduchý, řekla bych, že Zeman ironii nejen rozpozná, ale i umí a Putin, nejlepší státník současnosti snad taky - to vás patrně žere, no, to se nedá nic dělat *15* *15* *15* *3*
      • ... co kdyby ses naučil psát, blbe, to by tě snad někdo začal brát trochu vážně :)))
        • Vážený pane antiblbe,neměl by jste psát v ten samý okamžik co máte strčený prst v zadku.Vaše chorobná prudivost vám leze na karbid.
          • ... za čárečku patří mezírka, blbe, jak často tě to mám učit :)))
          • ... docela originální, ale jinak dětinské, přitlač, blbe :)))
  • mám prosbu pro přítomné. ?Mohl by někdo zkontrolovat zda mu funguje pošta - emailTiscali???. Já si dovolila napsat redakci připomínku a naráz mi nefunguje pošta? Divné, ale může to být báhoda díky L
    • Kupodivu funguje. Ale také mívám problémy s poštou, ale hlavně s nepohodlnými příspěvky.
    • Pošta kupodivu funguje.
    • Mám s tím dnes také problémy a nikam jsem nepsal *1*
    • To bajaja: Server Tiscali zřejmě zápasí s nějakou poruchou, občas jsou výpadky.
  • Člen vlády odborníků na výletě,ale Zeman ho z toho vyseká,všem natrhne k...y.
  • Paní redaktorko, psala jste to střízlivá nebo jste před tím upadla na hlavu?
  • Nes...e mě !
  • Člen úřednické vlády neboli Zemanův vládní lupič.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit