Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co k tomu říci, jen to že Žák je ubožák.
  • Tenhle úžasňák má v politických kruzích přezdívku Odvážná školačka.

    Bez komentáře *5*
  • Nes...e mě !
  • Člen vlády odborníků na výletě,ale Zeman ho z toho vyseká,všem natrhne k...y.
  • Takže se paní redaktorka rozhodla podpořit nepravosti,jezdí načerno v MHD a jiných prostředcích hromadné dopravy.Kdepak se to naučila,že by u svých rodičů?A učí,nebo to bude učit své spratky,z kterých budou možná stejně vychcaní papaláši jako ti co tam sedí dnes a poroučí nám a škubou naše daně co jim cpeme?Fajn národe tak vzhůru do nepravosti a podvodů i zlodějny.Vždyť nás ve světě jinak neznají a to vím z vlastní zkušenosti,jak se k nám staví jako k Čechům.Věřte těžce se dokazuje že to tak není,že nejméně všichni v Čechách a na Moravě jako naše vláda,parlament a senát a jejich poskoci z Prahy.
  • Člen úřednické vlády neboli Zemanův vládní lupič.
  • mám prosbu pro přítomné. ?Mohl by někdo zkontrolovat zda mu funguje pošta - emailTiscali???. Já si dovolila napsat redakci připomínku a naráz mi nefunguje pošta? Divné, ale může to být báhoda díky L
    • Kupodivu funguje. Ale také mívám problémy s poštou, ale hlavně s nepohodlnými příspěvky.
    • Pošta kupodivu funguje.
    • Mám s tím dnes také problémy a nikam jsem nepsal *1*
    • To bajaja: Server Tiscali zřejmě zápasí s nějakou poruchou, občas jsou výpadky.
  • ... holt je hravej ten náš velkej klučina :)))
    • Nenech se otrávit my gayové držíme při sobě,chceš si se mnou taky hrát? ukážu ti šuldu *14*
      • ... tvůj mrzáček mě nevzrušuje :)))
        • no mě pro změnu žádnej,ale proti gustu žádnej dišputát,pán je jistě gurmán,chudák Plzeňák,každej ho nemá jak nohu od stolu,taky si mohl přihmouřit oko
  • a teď si představte že by jel načerno Zeman nebo nedej bože Putin, to by se zakouslo i Tiscali *15*
    • Nebojte slečno blbko,váš polobůh car Putinovič a jeho dvorní podkuřovač Zeman jistě do vlaku ani do šaliny nevlezou.,můžete si jít v klidu vylepovat známky ROH.
      • Prosím dolepte si svoje známky OTOP14. Chybí vám od srpna do února 2015. Jinak vás Kalous vyškrtne.
      • ale, ale, známý "intelektuál" nerozpozná ironii, asi to bude tím, že je prostě příliš jednoduchý, řekla bych, že Zeman ironii nejen rozpozná, ale i umí a Putin, nejlepší státník současnosti snad taky - to vás patrně žere, no, to se nedá nic dělat *15* *15* *15* *3*
      • ... co kdyby ses naučil psát, blbe, to by tě snad někdo začal brát trochu vážně :)))
        • Vážený pane antiblbe,neměl by jste psát v ten samý okamžik co máte strčený prst v zadku.Vaše chorobná prudivost vám leze na karbid.
          • ... za čárečku patří mezírka, blbe, jak často tě to mám učit :)))
          • ... docela originální, ale jinak dětinské, přitlač, blbe :)))
  • Zemanův kůň,co se divíte.Pakáž na hradě,pakáž v podhradí.Samej odborník.
    • Co šploucháš dyk tě vypili. Pakáž OTOPnická.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit