Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Závistivci kvičí. :-D On nemá přijmi jen z funkce ministra, tak proč by říkal kdejaké nahé díře kolik bere peněz. *1*
  • Já ale nepsal svojí myšlenku s očekáváním, že si někdo sedne na zadnici - kouknul jsem na fotku pana Babiše a napsal jsem, co mi vyvstalo na mysli. Chápej to jako vyjádření jednoho z 10 000 000 obyvatel - nicméně skrytě a možná naivně očekávám, že podobné myšlenky napadnou dalších několik milionů Čechů.

    Závěrem bych tě rád poprosil, zda by si mohl můj výkřik do tmy trochu rozvést a přihodit
    veselejší reakci s argumenty, které nebudou tak chatrné a politováníhodné
  • V normální, slušné společnosti by už po této větě musel okamžitě odejít z funkce,
    To že politikům dovolujeme říkat to je naše věc, je cesta do pekel.
    To jsou naši zaměstnanci, placeni z našich daní,. Oni musí zveřejnit informaci o doslova
    každém chlupu na jejich těle. To je daň za veřejnou činnost.
    a je na každém zda ji zaplatí či ne. Kdo nechce dobře ale pak nesmí být ve veřejném prostoru.

    Dzixy, uteklo ti že to není obyčejný podnikatel ale podnikající ministr vlády. Je to střet zájmů jako prase. A já si pamatuju jak ČSSD křičela že je nepřijatelné aby VV podnikatel Bárta seděl ve vládě ODS a TOP. Nyní jim ještě větší střet zájmů vůbec nevadí.
  • to mě u tohodle oligarchy fakt nepřekvapuje...obyčejní živnostníci - o nich ví všechno a to mu stačí...hlavně ho zase zvolte... *16*
  • Strojvůdce musel "skončit" když nedokázal vysvětlit 1,5 milionu na byt.
    Babinský nedokáže/nechce vysvětlit miliardu!????? *16* *16* *16* *16*
    Ale jistě si tu miliardu poctivě "nahákoval" po brigádách u lopaty! *2* *2* *2* *1*
  • Ubohá reakce s ubohými argumenty, nemyslíš?
  • Probůh, proč by měl kterýkoliv podnikatel komukoliv sdělovat své příjmy z podnikání?? Který to dělá?? Jistě, že sdělovat příjem, jako politik, podle zákona musí, proto že čerpá ze státního, ale v tom problém není. Ale není důvod ani povinnost sdělovat komukoliv své zisky z podnikání. Ti, kteří to mají vědět - finanční úřady - ví, kolik a co zdaňuje, a to by mělo stačit. Je to instituce státní a důvěryhodná. Ostatním do toho není vůbec nic a ukazuje to jenom na závist těch, co to chtějí vědět, a nevědí. Hranice porušení osobní svobody, přes které "nejde vlak" má své hranice. Je to jenom další hon sluníčkářů a závistivců na Babiše. Ještě že to ten kluk umí a zvysoka na ně kašle. No a u voleb jim vytře zrak.
  • Proč? Protože jsi veřejně činný a navíc jako ministr financí. A pod svícnem bývá největší tma, tak se nesmíš zlobit. Ale jelikož je Tvé působení čisté jako "slza", nebudeš mít s prokazováním žádný problém.
    My Ti věříme!
  • ach joo...použití vulgarismů ve vyjadřování většinou naznačuje, že řečník moc rozumu nepobral (teď pomiňme afekt, to jsme schopni říct cokoli) ale doprkna......když vidím toho trpaslíka zamindrákovanýho čobolskýho, tak bych vyjmenoval snad všechny sprostá slova, co sem za život pochytil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit