Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy by jste měli nejprve přejmenovat stranu KDU-ČSL na JIDAŠOVA STRANA.
    Jelikož co slíbíte to zaručeně nesplníte ba raději prodáte za křesla a moc.
    Živnostníky které jste chtěli podporovat jste prodali ve prospěch ČSSD a pár koblihám.
    XPEP
  • podstatné je, že naši europoslanci a jiní vůdci jsou pro nás, běžné občany nečitelní a směšní, a to by nás mělo zajímat nejvíce, nás i tu samozvanou elitu
  • Ano, český slepičí dvoreček je směšný. Ovečky se nechaly chytit na podlé StBácké lži a jako symbol země se slavnými tradicemi Zemí Koruny České si zvolily ožralu, hulváta se slovníkem dlaždiče, který vykládá zástupcům jiných zemí v Bruselu, že řízek mu chutnal jako "bublinková p...l (bubble bum), protože má zjevně poškozenou chuť chlastem, bývalého komunistu a konfidenta StB, Putinova řiťolezce, který nás za peníze Lukoilu táhne do ruské řiti.
  • No s takovýmto výkvětem v EU parlamentu, se nedivím, že jsme směšní. Jako zástupce státu nesmí připustit jakékoli pomluvy na vlastní stát a ne říkat takovéto bludy. Ale nakonec co chcete od flanďáků. Úžasnou křivost mají vrozenou. (prachy, prachy, prachy......)
  • "" Pozdravovat Čechy, vynadat Zemanovi!" Můžete Vaši cestu blíž popsat?""
    Tak o pozdrav od fašistů nestojím a Zemana jsem volil /i když jako menší zlo/ tak ať si celej Svoboda trhne i s UKčkama!!!
  • europoslanec svoboda je úplně zbytečný člověk,který nevytváří žádné hodnoty,jenom blbě vyrypuje,takoví jako on by vůbec neměli žít
  • Svoboda je stejnej gerontokrat jako Zeman a vykopnout by zasložili oba...
  • Česko je nečitelné a směšné od svého vzniku.
  • ano stát který prohlásí komunistické organizace za zločinecké
    ale jejich členy - zločince nechá běhat na svobodě je opravdu směšný.

    Stát který nechá rozkrádat veřejné zdroje tzv. legálně díky schválně špatným nastaveným
    zákonům si nic jiného než posměch nezaslouží.

    Voliči co do EU parlamentu pošlou soudruha Ransdorfa podvodníka s docházkou
    se můžou jenom stydět.
  • Jak si ten kolaborant, co hlasoval pro kvótu 20 000 přijatých uprchlíků ročně do Česka, ještě dovoluje předepisovat prezidentu směřování zahraniční politiky? *12* *11* *12* *11* To je dobrý. Ještě jsem ani nedopsal příspěvek a už mám mínus. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit