Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... nevíc ze všeho na největšího primitiva zde platí neodpovídat na jeho výblitky přímo :)))
  • ... nepotřebuji sem mezi póvl chodit často, abych se potěšil, jak jsem dorazil tu trosku :)))
  • ... ten debílek mnoha jmen ztratil dávno svou identitu, nyní je k pobavení kohokoli, wau :)))
  • ... ten ubohý hlupák dennodenně projíždí výkaly zde, aby mě potupil, ale na to nemá :)))
  • ... jsem neskutečně nadšen, jak je bezmocně zoufalý ze své demence BIJEC, bomba :))
  • Je asi na čase zkonstatovat,že Krym byl Ruskem anektován,asi jako naše Sudety.Kreml-lépeji řečeno Putin-prohlásil,že samostatnost si vyžádalo ruské obyvatelstvo Krymu.Později prohlásil,že se zasadil o obsazení ukrajinského Krymu ruskou armádou.Lhal.Takže jakékoliv akce Ukrajiny získat Krym zpět jsou legální.Pindy Ruska o útocích jsou deklarováním obrany svého území Ukrajinou.Svět Ukrajinu málo podporuje.Je jen žolíkem ve hře Západ-Východ.
    • ... pravopis jako vždy na pí*u, jsi primitiv, který má víc nicků než IQ, moc si tě užívám :)))
  • Americké fašistické zrůdy a potřebují vyvolat válku, k tomu jim pomůže banderovská fašistická loutková vláda v Kyjevě, provokovat na ruském Krymu , kde je díky Rusku klid a mír
    • Ano,mír je asi jako tehdy v našich Sudetech.
    • Přesně tak to je.
    • ty jsi tady za rusko? Amíci jsou hodní kluci kteří nás nenechají ve štychu nikdy.Ať se rusáci všech zemí mezi sebou mydlí dle libosti.Lidí je jak sr.ček. Rusáků ještě víc.
      • Zalez do jeskyně, ty prasečí tlamo a neotravuj slušný lidi, ty šapitova matrace!
  • S největší pravděpodobností ti "Ukrajinští banderovci" byli převlečení Rusové. Putler potřebuje vyvolat nepokoj na Krymu, aby mohl napadnout Ukrajinu. To přesně odpovídá ruské povaze. Podobně jednal i Hitler v polském Gleiwic,
  • No jooo, naše milá alííína, věrná banderovkyně. Chachááá, ta získala na cfp cenu blba roku. *15* *15*
    • ... od tebe, degene :)))
      • Degen jsi ty sám, jelikož nedokážeš pochopit psaný text, jinak bys věděl, že já nejsem cfp, ty idio.e. *15*
        • ... nikdy ti nedojde, pitomečku, že mě nezajímají bláboly redaktorů ale retardi jako ty :)))
          • tebe drbane zajímá všechno. Protože jen tady můžeš komunikovat.Všude jinde inkasuješ kopance!
            • ... tvůj pravopis mluví a vždy bude mluvit o tom, kdo je drbanem, primitivní blbe :)))
          • tebe drbane zajímá všechno. Protože jen tady můžeš komunikovat.Všude jinde inkasuješ kopance!
            • ... konečně zašel největší primitiv, který nikdy nepochopí, že píše o sobě, vivat :)))
        • ... neznám důvod zabývat se primitivy :)))
          • Takovou hovadinu napíše jenom mentál, který nechápe, kam se s ním bouda točí. *15* *15*
            • ... až pochopíš mé vzdělání, nadhled a pohrdání čurá*y, posereš se vzteky, pako :)))
  • BIGbratr to zařídí, aby bylo co psát i v Okurkáči ! *1* *7* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit