Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak zničit diskusi alias multinick simona :(
  • Kdyby mumolenina prodali, byl by chleba pro několik lidí.
    • A kdo by tru zrůdu koupil? Kim taky peníze nemá.
      • Ukrajinci ty ho milují
    • Kdyby tě rodiče utratili byl by klid
  • Bída, velká bída je teď v Rusku. Už ani na lenina nejsou ruble...
    • Mohli by ti dat jeho mozek abys měl alespoň nějaký
  • Prej dělá v reklamě, blbec teplej Semjoní!!!
    • Ta děla pod reklamou na E55
  • Jste chudáci bez života pánové. Na tiscali debatě máte vypěstovanou drogovou závislost.
    Jinam na debatu nemůžete, tam by vám to vaše chování se jako dobytek neprošlo.
    Proto jste na stoce tiscali kam chodí tak 6 lidí což BTW nezamaskují tím plus 10 za vteřinu *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

    Jsem moc ráda že jsem vás naštvala a nastavila vám zrcadlo - není divu že kvičíte když se v něm vidíte. jste pokrytečtí, nudní, prázdní hlupáci.

    Tak si bojujte otrocii Tiscali, Nikdo vás nečte a nikdo vaše kydy neposlouchá. Bye Bye. Simča jde vydělávat aby v červnu jela na tradiční dovolenou do španělska, *14*
    • Ta bude ráda když se dostane na macháč.
    • Když se podívam na tvé příspěvky a jejich množství odpověď tu je.Jsi b l b
  • Teda takhle vymrdáno v palici má jen Semjon Gayínek!!!
    A možná ještě někdo v amrdólii!!!
    • Semjon jsi ty sám . Ty jsi tu tuhle postavu vytvořilkdyž jsi zkomolil moje jméno Simona.
      tepouš opravdu budeš StBáku malý ptáku BTW když ti vadí že jsem holka.

      S tím podváděním aneb pis a mínus 7 bodů za vteřinu jsi nenápadný jak lejno na plotě *1*
  • A teď zásadní dotaz pro Simču:co máš ke článku ?
    • A co jsi ke článku uvedl ty? NIC: lidově řečeno Velké HO..O
      pleteš tu všechno možné jen ne vraha a zrůdu Lenina.

      a nyní když dovolíš bych se ráda připravila. Práce a Penízky *14* volají.
      Až do června tu nebudu. Začíná jaro a s ním nová sezona. dříve jsem v minisukni stepovala před hlavním nádražím Ale už dávno jsem povýšila na barovou couru.

      1 hodina 2000 korun, dříve jsem muže kouřila za 200 korun. Značný to posun že. *14*
      Pa pa.
      • Bež šlapat hnusná lúzo nic jineho neumíš
  • Hupky opičáku! *15*
    • Největší potřebu skákat nahoru máš ty sám ruskej vořechu. tak si ještě bezmocně zaštěkej a prdni si za vteřinu plus 7 bodů. Na víc nemáš chcípáku. *15* *15* *15*
      jsi nemocný ješitný hlupák takže jsem se rozhodla nechat tě nahoře,
      Jinak by jsi ani neusnul chudáku kdyby jsi tam nestanoval.
      Kromě toho nonstop smrdění na Tiscali už nic nemáš nulo.
      Popichovat i píííchat už můžeš jenom virtuálně starý zapšklý komunistický dědku *2* *2*

      Jsem holka a tobě to stále vadí. Takže jsi nejen komouš ale i homouš. Ty jsi teda dopad *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Skvělá sebekritika opičáku. Sedla jak dekl na hrnec. *15*
        • Ano přesně jsem tě popsala ruský teplouši. Jsem rá že jsi se v tompopisu poznal.
          Pěkně jsi zakejhal potrefený husáku *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

          1. Smrdíš tu nonstop. Stačí abych dvakrát denně nakoukla a hnd vyskočíš. Takže jsi tu stále. Sám jsi se prozradil nulo.
          2. Podvádíš s hlasováním ale moc okatě s tím plus a mínus 7 za vteřinu.
          3. Kradeš nicky amoolíš jéna, Jsi netolerantní rudé prase které jiný než Kremelský názor nesnese ani neunese.

          Jsi neschopný internetový troll a ruská rohožka
          • Všichni víme, že jsi dokonale popsal sebe sama. Takto popsat jiného totiž nezvládne ten, kdo jím není sám. Trocha psychologie by ti neuškodila, opičáku. *1*

            Z toho už se nevykecáš. *15*
            • jasně americká rohožko.to viš že jo *7*
            • Kdepak. pokud tento systm Tiscali zavede tak jsi s tím tvým ulhaným divadlem
              skončil ruská rohožko. Ukáže se že nonstop tu smrdíš ty. Já ne.
              Zase jsi se prozradill s tím plis a mínus 7 za vteřinu.
              s tím hlasováním podvádíš moc okatě a vždy tě to prozradí internetový trole. Chi chi *15*
            • teď kecáš ani nevíš jak, ale pobavilas rohožko americká.
            • Ano ať to Tiscali udělá. Pak budeš mít po divadle ulhaný intrnetový trolle.
              Pak budeš mít po slučování desti různých lidí do jedné osoby.
              a jasně se ukáže že jsem tu nikdy nonstop nebyla jak lžeš.
              Naopak se potvrdí že nonstop tu pod 20 nicky táboříš ty sám ruská rohožko
            • jo to ať tiscali udělá a už tu nebudeš *1* *1*
            • Já jsem hoka takže TA. vadí ti to? tak se jdi léčit komouši homouši. *1* *1* *1* *1* *1*
              Žvaň si co chceš nulo. Jsi odhalený neschopný inzernetový troll z rusého zadku.
              Smrdíš tu nonstop, a podvádíš s hlasováním.

              Už jsem psala do Tiscali ať zavede model z Facebooku - tabulku jmen do rohu a světlo pokud tu daná osoba je a nebo nebyla tu 3,4, 6, 8 atd hodin.
              Pak budeš mít po lhaní a po slučování různých lidí do jedné osoby.
  • nechte jí tu bejt.simona je blbka co píše o věcech o kterých nemá ani páru.všem hezký večer a ty simčo se jdi léčit
    • Léčbu potřebuje spíše tvůj miloš Zeman.
      nejen že je alkoholik ale leze na něj i stařecká deemence.
  • StBácký teplouš BTW tradičně Semjonuje a podvádí s hlasováním.
    Na víc nemá chcípák s nenápadným plus 7 za vteřinu *1* *1* *1* *1*
    staré ruské totalitní časy po kterých pláče se nikdy nevrátí. Nyní jsi jen nula StBáku
    malý ptáku a každý tě může do zadku nejen poslat ale také tě do něj nakopat. Cho cho *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit