Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že se Semjon Gayínek ňák na teplopárty nezdržel, nikde ho nechtějí teplometa smradlavýho!!!
    CHICHICHI !!!
  • Zase je tady ta smradlava kraava z redakce Tiscali Simona. Smrdi po chcankach a tapetuje tady. On to sice nikdo necte ale ta sviine Simona, pracuje v redakci Tiscali, tak ji nikdo nevykopne z diskuze. Vid smradlava sviine Simone, jdi a radsi se vykoupej, smrdis po chcankach..ha.ha
    • ... většího tupana bys nevymyslel :)))
  • Lenin to je i symbol ! Při jeho úmrtí se nepočítalo s balzámováním ale protože bylo přání dá se říct milionů lidí ho naposled vidět a poklonit se mu tak ho nechali nejdřív zmrznout a až potom vzniklo přání ho balzamovat a postavit Mauzoleum. Je možné,že se jim podaří ho odstranit ale stejně zůstane jako symbol,který změnil svět ve prospěch obyčejných lidí na celém světě !!!!
  • Simon je starej cuurak. Vid ty curakku.
  • Jak zničit diskusi alias multinick simona :(
  • nechte jí tu bejt.simona je blbka co píše o věcech o kterých nemá ani páru.všem hezký večer a ty simčo se jdi léčit
    • Léčbu potřebuje spíše tvůj miloš Zeman.
      nejen že je alkoholik ale leze na něj i stařecká deemence.
  • O politice si můžu myslet cokoliv, o užitečnosti Lenina pro lidi taky, třeba i to nejhorší, ale myslím, že - i když v tom horším slova smyslu - patří k historii. A proto je rozumné jeho tělo zachovat a dál balzamovat.
    Jedni se na něj mohou jezdit ho obdivovat, jiní zase mohou poukazovat na ty špatné jeho činy. Ale uvidí ho na vlastní oči
  • Semjon Gayínek je vymetač plzeňských gay klubů a je tam znám pod přezdívkou mrdkohlt!!!
    YEAH !!!
    • semjon Gaxínek jsi ty sám StBáku malý ptáku BTW.
      ty jsi tu tuhle postavu vytvořil a to tak že jsi zkomoil moje jméno Simona.
      Já jsem holka a tobě to vadí. Takže tím teploušem opravdu budeš semjone BTW.

      Jdi raději podvádět s hlasováním nulo. dej zase plus a mínus 7 za vteřinu.
      jsi s tím nenápadný jak lejno na lednici *1* *1*
  • Simon hup, klik a méé! *1*
    • Já znám jenom Simonu.
      Vadí ti? tak se jdi léčit ruský buuuzerante z putinova zadku. Hell yeah *15* *15*
  • Co delas Simono, ty hnusna, tlusta picco.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit