Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Halíku, Evropa, potažmo ČR není nafukovací. Problémy uprchlíků vznikly jinde, vyřešit je bude lepší tam, u nich. USA vyřiď, ať už toho nechá, stále něco někde rozesírají a my-v Evropě, to máme za ně řešit?! No pokud budeš opravdu takový magor, tak si vezmi ty uprchlíky pod svá křídla, těch vašich sekt. Stát ale do toho netahej. Za sebe-já je tady nechci. *12* *16* *12*
  • Ať si je mistr, vyznamenaný jakousi, pro normálně myslící lidi, bezvýznamnou křesťanskou cenou, k sobě a do kostela, kde káže.
    Normální lidi ať nebere do své svaté huběnky. Ty své šprýmy může projednat tak s tlusťochem Dukou.
    • Dede! Ty víš všecko!
      • rodily Prazak se zde vyjadruji v urednim a beznem jazyce tohoto mesta , tou je Cesky jazyk. Ne madarsky jako docasna osoba na radnici , ne jakousi hatmatilkou kterou se nekdo snad prohlasuje prazskym obcanem . Jsi dosti trapny az ubohy . A jeste k tomu s chybou .
      • No, ded je totiž velkej bezvěrec a bude až do té doby, než mu poteče do bot, tak jako standovi mašinfírovi. Pak se začne kát, možná se i vyzpovídá ze svých hříchů, ale to už bude pozdě. Halík i Duka mu odpustí, pomodlí se za něj, ale vše marně, pozdě. *1*
  • Tak je přijmeme a obsadíme jimi navrácený majetek, který církev dostala. Když slyším morální povinnost od církevních hodnostářů zvedá se mi kufr. Církev je nemorální instituce, respektive nejstarší soukromá vykořisťovatelská firma, která kdy existovala! Neházet na ostatní, na celek jako Evropu, ale na ty kdo tyto země dostali na dno!
  • Neměl by si všechny uprchlíky vzít stát, který tenhle exodus, svým neustálým vývozem "demokracie", způsobil? Nebo je to tak, já budu válčit, vyhánět lidi z domovů a vy ostatní se o následky postarejte?
  • Je hezké říct, že by se mělo pomáhat potřebným. Ale 1) malinký stát zvaný Česká republika celý svět nezachrání a 2) když už někoho přijmeme, je namístě se ptát, co konkrétně pro tento stát onen uprchlík udělá - naučí se česky a předvede co zná a umí a čím může být zdejší společnosti prospěšný a podle toho dostane šanci se integrovat. Pokud užitečný být nemůže nebo nechce, tak sorry, jedeš zpátky. A pokud zatlouká a neví odkud přišel, pak je na místě se nepozastavovat nad počtem utopených v moři, protože takoví nechtí zůstat tam kde žili (tohle právo jim nikdo nebere) a pro cílový stát nechtí nic udělat (pak logicky musí hledat dojnou krávu jinde a ne v Evropě, potažmo u nás).
    A pokud někdo říká, že by se mělo pomáhat běžencům za každých podmínek, tak nejdřív sám by měl těch běženců mít x ve svém domově a až pak něco takového hlásat.
  • Halíku, ty jsi ale bezmozek. Problém se stárnoucí generací řešit přistěhovalectvím negroidních ras?! Ty jsi ale kus osla.
    My všichni, jako Slované, bychom se měli snažit zachovat především svoje geny, protože my jsme něco za těch x století dokázali vybudovat a někam se posunout. Kam se posunula Afrika?! Nikam! Jen dojí svět jako velký žebrák!
    Nám nikdo nikdy nic nedal zadarmo, všechno jsme si museli vybudovat sami. A stárneme, protože se peníze strkají do kapes zkorumpovaných sviní ve vládě a jim podobných, místo aby se investovali do našeho národa.
    Takže nás pane Halíku a vy všichni jemu podobní přestaňte krmit takovými nesmysly, ze kterých se mi otevírá kudla v kapse.
    Toto je Česká republika!!!!
  • KIMCID
    církev dostala tučné odškodné ať se o ně postará ona nebo Bůh.
    • No, to máš pravdu, o tebe se postará Lucifer, i bez odškodného. *1*
      • KIMCID
        já nevěřim ani v jedno tak že neva
  • KIMCID
    Rým:Halík,Halík ty jsi pěkný deb.l
  • Halíku, halíku, jako jedna zpříčin tohoto našeho marasmu máš morální povinnoast držet h u b u , když už máš tu drzost být ještě naživu.
    • Hledal bych ty příčiny našeho marasmu někde jinde a jmenoval bych jiné lidi - Klaus, Kalousek, Topolánek, Dlouhý, Dyba, Ježek, Zeman, Gross, Paroubek, Svoboda, Benda, Štěch, v poslední době Nečas, Němcová, Tlustý, Kocourek, Sobotka, Hašek, Urban, Mládek.... a mnozí teď mají znovu odvahu vystrčit tlamičku z nory a něco komentovat a dávat rozumy..... pan Halík je jen snílek, vedený svojí vírou pomoci bližnímu v nouzi, poslechnout si ho můžeme, ale řídit se tím přeci nemusíme.
  • Ať jde Halík kamsi. Pro vlastní občany nejsou peníze i když živili celý život politický grázly. Cizákům zaplatí vše a na vlastní občany, včetně dětí nejsou pak peníze. My si všechno musíme zacvakat . Nejsou pro nás nemocnice, když je potřeba a u cizáků se můžou přetrhnout. Já jsem to tady taky vydržel za komanče, i když jsem měl omezení . Tak to můžou taky vydržet doma. Jsou to jen ekonomický utečenci. Pak se tady budeme jednou divit, že nás tady oni budou zabíjet. Čechy Čechům!!! *12* *16* *12* *16* *12* *16*
    Mám rád tuto zem kde jsem se narodil, ale ne tento totalitní stát, co z nás dělá jen dojné krávy a levné pracovní síly!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit