Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    podle fota Halik konvertoval k Islámu *1* *1*
  • Ano, vážený pane Halíku, zde vidím možnost kam může církev investovat své, státem darované, miliardy. Postarejte se o uprchlíky, je to vaše křesťanská povinost. A pokud hovoříte o morální povinosti, tak i v tomto směru má katolická církev, která již od svého vzniku nechávala masakrovat jinak věříci lid, hodně a hodně dohánět. Nyní se tedy můžete realizovat, podělte se o své bohatství s ubohými uprchlíky, starejte se o nemocné a raněné, pomáhejte jim při integraci do naší společnosti, vytvořte jim ubytování ve vašich budovách a práci na vašich pozemcích. Vždyť tohle přece hlásáte, ne?
  • ilir
    Vážený pane Halík,z čích daní máte svůj tučný pravidelný měsíční plat ??!! Kdo vás de facto živí ze zdanění své dřiny ??!! Ano,jsem pro spravedlnou humanitu.Zřekněte se své pravidelné měsíční mzdy a dle odhadu i důchodu ve prospěch našich invalidů ,dětí,důchodců na které se vyhlašují sbírky v případě operací apod. a klidně si svého imigranta nastěhujte do své chýše,protože na byt a dům nemáte nárok a starejte se o něj,živte ho a celou jeho suitu !!!!! NEPŘEJI SI,ABY POVALEČ A PŘÍŽIVNÍK JAKO VY ROZHODOVAL O MOJICH DANÍCH A ROZHAZOVAL JE !!!!
    Jsou,důležitější věci na pořadu dne !!!!
    Tito tzv.uprchlíci jsou jen vyžírky-ještě jsem v celém světě neslyšel,že by se nějaký ten emigrant po skončení jejich problému vrátil tam,odkud přitáhl!!!!! Jsou jako naši 600 let se přizpůsobující-dájtě-inak ste rasýsty !!!!!--viz.ussa jak se projevuje část jejich perspektivních občanů !!!!
    Pokud mají ve své zemi občanskou válku,dejte jim kalacha,sumku s ostrýma a vyřešte si své problémy u vás-ne,že se budete rozvalovat jak vepři v evropě u koryt !!!! A jinak můžete vážený jít klidně do některé s těch demokratických zemí řešit jejich problémy.Jinak jste jen análapynista,vyžírka-nic víc !!!!
  • havlíku, nacpi si je do kostelů......
  • Nemám nic proti humanitě a přijímání uprchlíků v určitém rozumném počtu ale to jen za předpokladu že budeme mít vládu,která se v prvé řadě postará o své občany.V naší zemi máme tisíce lidí žijících pod hranicí chudoby v otřesných podmínkách a to by měla být hlavní priorita a ne přijímat další a další,kteří nám tuto situaci ještě více zkomplikují.Ať si je vezmou země,kterým to jejich ekonomika dovoluje a to je jen jeden z příkladů proč by jsme se měli těmto krokům vyhnout.O Halíkovi si myslím své,morálka a reálná situace v naší zemi jsou dvě rozdílné věci.Tento problém je na delší diskuzi.V několika větách se to vyjádřit nedá.
    • pokračování IV.část.Byl jsem na Pavláku a třesoucí se žebrák,který se polepšil,že každého slušně pozdravil a přispějte.Byl jsem na měkko,ale tvrdý,protože na mě v mládí nikdo nežebral.Když jsem uviděl další známou jak klečí na kolenou a žebrá,muslimka nebo rumunka tak jsem si uvědomil,že to je ta žena,která běhá po Václaváku s plechovkou a obtěžuje kolemjdoucí.Našeho třesoucího žebráka mi bylo líto,že musí v tomto stavu prosit o almužnu.Našla se dáma,která mu dala 1 Kč asi podnikatelka.Jinak nikdo.Chtěl jsem mu poradit,aby šel do Sněmovní ulice,že tam se přidává i když nejsou výsledky ekonomické ani politické v tomto absurdistánu.Jinak námět pro vyžírku a láskopravdaře Halíka,nejdřív se postarej o naše lidí.Bohužel mi přijela tramvaj tak jsem to nestačil.
  • ať se jich ujme církev,peněz má na to dost co nahrabali neoprávněně v restituci.Jistě je jim jedno zda je ovečka bílá či černá.
  • Éra polopraštěnejch havloidů je ta tam. Těžko to možná někdo chápe, ale splnili svůj úkol.
  • Euroatlantické země jsou křesťanské a tato víra vede k tomu, že je třeba pomoci bližnímu v nouzi. Je ale třeba, aby si toho ten bližní vážil. Avšak tito imigranti povětšinou nejenže nevyznávají naše křesťanské hodnoty, ale často zastávají názor, že jinověrce mají zabíjet. Poskytnuté dobrodiní považují za slabost, nechtějí se integrovat, ale chtějí dobrodincům vnutit svůj způsob života. Je nebezpečí, že západní demokratické země zaplaví cizorodé živly, které přivodí konec euroatlantické civilizace.
    Jako řešení se jeví především přestat dodávat zbraně do zemí, kde se lidé perou o moc a jejichž civilizace je odlišná od civilizace auroatlantické. Pomoc je pak třeba dodávat přímo do oněch zemí, samozřejmě pod vojenskou ochranou. A vést tamější lidi k tomu, že je třeba pracovat, vzdělávat se a přestat se nekontrolovaně množit. Ale to bychom zase byli u kolonialismu.
    • Že je křesťanství mírumilovné, tak to je k zasmání. Kolik obětí měla násilná christianizace? Zase myšlenka z bible. Z bible na kterou katolická církev KAŠLE. Viz přístup k bližním, krádeže majetků a země, kupení nakradeného majetku, život v NEHORÁZNÉM přepychu, absolutní nenažranost a ktomu filozofie lži a pokrytectví. I církev se musí vyvíjet a snažit se přiblížit myšlenkám bible. Před chvílí jsem slyšel Zvorákla žvatlat v senátu. Lež přes lež a demagogie. Prostě lezl do p.....e ne amičanům, ale fašistům z ukrajiny. Současná i mynulá exekutiva tohoto s prominutím státu místo, aby vytvořila podmínky pro růst vlastní populace, tak na příkaz EUUSA rozšiřuje v tomo státě romskou populaci a chce dovážet ISLÁM. O pracovitostí obou skupin lze s úspěchem pochybovat. Takže Češi budou i nadále chudnout a otročit na cizince. Protože podstatná část Romů k nám přivandrovala odjinud.
  • Obrazovku České televize a TV Nova ovládlo monstrum jménem MONIKA MacDonagh PAJEROVÁ. Zadal jsem si ji do Googlu. A vypadlo mi toto. Vše jsou jen fakta. Názor si učiňte sami.
    1. Je to vysokoškolská pedagožka pražského centra New York University. To je něco podobného,jako byl dříve VUML akorát tady je to o Havlismu.
    2. Je vdaná za Ira Petra MacDonagh.
    3. Měla milenecký vztah s Lubomírem Zaorálkem a po jeho rozvodu s ním také žila.
    4. Její dcera je moderátorka TV Nova Emma Smetana (takové příjmení je proto, že má i francouzské občanství, narodila se totiž v Paříži, kde M. Pajerová žila se svým prvním manželem Smetanou). Emma Smetana žije s muzikantem a hercem izraelského původu Jordanem Hajem.
    5. Sestrou Moniky MacDonagh Pajerové je "Biomasa" alias Kateřina Jacques (jméno má od svého francouzského exmanžela Christiana Jacques). Připomeňme, že Jacques je partnerkou dlouholetého předsedy strany Zelených a Topolánkova místopředsedy vlády Martina Bursíka (není potřeba představovat) a porodila mu dceru Noemi.
    6. Bursík dříve žil s nevlastní sestrou Jiřího Dienstbiera ml. Monikou. Jiří Dienstbier st. byl čtyřikrát ženatý, jeho třetí manželkou byla Květa Dienstbierová, bývalá manželka Ivana Havla. Syn Jiří Dienstbier ml. (ČSSD) se narodil ve Washingtonu a je to americký státní občan.
    7. Ivan Havel je bratrem zesnulého ex-prezidenta Václava Havla.
    Pěkně rozrostlý klan...
    FOTO: http://www.jpeg.cz/images/2014/11/21/EbahH.png
    • Bohužel toto vím,ale byl jsem vždy cenzorován,proto jsem záhy pochopil o skutečné podstatě sametového podvodu na národu za tichého souhlasu Gorbačova,který až nyní pochopil co způsobil svým jednáním a začíná se opět angažovat,bohužel je to již smutná figurka.
    • A naši ovčané jim tleskají. Nějak začíná do sebe zapadat předání moci s ústupky v roce 1989. Hlavně důvody proč se to stalo. A svoboda a demokracie občanů to nebyla. Navíc těch co to vyloženě chtěli byla menšina tehdejší populace. Takže si uděláte každý sám svůj obrázek o demokracii a svobodě u nás. Přeji hezký den.
  • Halík je obyčejný hňup!! "Washington otevřeně prohlásil, že má právo jednostranně použít sílu všude tam, kde chce hájit své zájmy," Což i úspěšně se svými užitečnými voly realizuje jako například v Srbsku,Kosovu, afganistánu, Sýrii,Iráku, Líbii,..a jinde. V neposlední řadě má pazoury i ve st. převratu na Ukrajině! Mimochodem USA demokraticky provedli na 50 převratů v jiných zemích, nainstalovali desítky loutkových vlád, které jim jdou na ruku zejména z pohledu jejich strategických zájmů a dodávek surovin, provedl desítky vražd politických předstvaitelů co mu nešli na ruku, zlikvidoval, vykradl a zničil desítky zemí, kde lidé prchají ze svých domovů aniž by měli jakoukoliv jistotu budoucnosti, ..takto se v rámci akcí neseme Vám svobodu a demokracii podařilo vyvraždit, zmrzačit, vyrobit siroty a vdovy z milionů !! lidí, miliony jsou na útěku za bezmezné podpory jeho užitečných idiotů v EU a NATO !!Samozřejmě ČR je u všeho co by užitečný blb a to se představitelé dem.pol.stran nestydí!!dávají to za svoji přednost . A podle Halíka je máme k nám uschovávat a živit? neměli by to USA,které jsou příčinou jejich strádání? !!
    • „Svět je bezpečnější a jistější“, když EU a USA jsou spolu, řekl Obama. Jistěěěěěěě:-)) zejména za posledních 15 let je šťastnějších a to hlavně díky USA a jeho bílým koňům v EU a NATO na miliony mrtvých, vdov, sirot, mrzáků, miliony lidí bez domova a na útěku , jsou šťastnější, že si USA ukradli jejich suroviny, nainstalovali loutkové vlády, rozhádali země tak, že se tam lidé mezi sebou vraždí aniž by věděli proč, ovšem tok surovin musí neustále plynout do USA a jejeich vazalů!!Lidé na celém světě jsou šťastěnjší a bezpečnější, že díky zbrojení na světě nezbývají peníze na pomoc přístupu stovkám milionů lidí k vodě, jídlu a energii !!! Prostě svět se zlepšil nebýt USA a jeho bílých koní,tedy skupin lidí co ovládají banky a svět!!! Takže má pravdu miliardy lidí se třesou blahem, co to povídám, strachy, aby zase nenapadlo USA někde vyvážet mír, svobodu a demokracii!!!za naši podpory, předklonu a vlezdořitěctví :_))což umí naši papaláši velice dobře:-))a ato aniž by se ptali lidí:-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit