Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Simonka je světovej vrah a násilník a to je fakt.
    • Vrah je tvůj fuhrer Putin.

      Já jsem holka tedy Ta ne TEN. Uč se Uč Uč se. Jak ti to vzkázal psychopat a vrah Lenin
      • to nevim já lenina neznám ,ale ty ho asi čteš a posloucháš když to tak dobře znáš
        • Jsem pouze vzdělaná.

          Zato ty ani nevíš že jako holka jsem TA a ne TEN.
          • vzdělaná a odkud máš vzděláni od střední plzeňské stoky?to sedí
            • Vaše domněnky jsou jako vždy jen na dvě věci. na H a na nic.
  • A jejej, TATEN Semjon Gayínek zase nestíhá obšťastnovat dvě diskuze!!! Je to špatnej otrok!!!
    • Já jsem holka Simona. Vadí ti to? Tak jsi Gay spíše ty BTW.

      Nejsem nikým placena. Problém je v tom že ty jiný než Komunistický názor nesneseš.
      Podvodníku s hlasováním a IP adresama - multinicku BTW
      • ještě je tu možnost že je transexual jinak to nevidim
        • Já jsem holka a vy sprostí ubožáci. Toť vše.
  • Tyhle kašpárky by každá moderní armáda vyfakovala za den. To ale USA nechtějí. Terorismus se neobejde bez peněz. Od usa a dalších sponzorů, z prodeje kradené ropy...A každý ví, o koho se jedná. Pozemní útok? Proč ne? Bude li vůle, IS za den končí. Rusové čistí oblast systematicky, tak jak postupuje syrská armáda. Takže je to otázka času, kdy to bude vyčištěno komplet. To je snad jasné i těm vyvrhelům z USA. Lhát se nedá věčně, stejně tak vykrucovat, jak to dělá EU ve věci s uprchlíky, které může okamžitě zastavit pobřežní loďstvo evropských zemí. Proč to nedělá? Protože jim to nikdo nedovolil. Je to hnus! Tak si zabečte nad padlými ve Francii, pokrytci a nad ruskými obětmi od stejného vraha se vůbec nerozpakujte....vy podlí zmetci... *12* *16* *12*
  • Odkud se vzal Islámský stát.No na stole CIA.
  • "Zatím jen malé tapetky, ale zlepším se, váš blbec Semjon Gayínek."
    Já mu to věřím voloj!!!
    • Ty sám jsi Semjon Ruský Agente. Zlej BTW Rybano trolle.
      Nestopnutelný multinicku. Podvodníku s IP adresa a hlasováním.

      Vadí ti holka Simona takže Gay jak prase opravdu budeš Ivane *15* *15*
      • Pokud jsi holka a taková hrdinka proč tu nevystupuješ pod svojim jménem? a proč se ponižuješ tolika nicky?
        • A co tím chtěl jako Sovětský básník Ota říci?

          Já jsem používala jediný nick. Protože však vaše Putinovská parta nicky neustále
          krade nemá to žádnou cenu. Jedinou obranou proti kradení a napodobování
          je střídání nicků.
          • Tak že tím že kradeš nicky dalším a ještě si další hloupé dáváš, jsi jako lepší než oni?
            • Mlč! Ty tu podporuješ soudem usvědčeného lháře Miloše Zemana.

              Já jsem demokratka a odsoudila jsem komunistické zločiny.
              Vy komunistické zločiny popíráte a porušujete zákony ČR: Já ne.
              Vy kopete za komouše Putina. Já ne.

              Jsi lhář . Klassický StBák
            • Nebrečím. Jen koukám že ti krást a lhát není cizí tak že tolik k tvé výchově.Tvoji rodiče na tebe jsou pyšní?Asi jo starý soudruzi musej.
            • Vaše parta si s kradením nicků začala.
              Tak tu trapně Putinovci nebrečte když se vám bumerang vrátí a švihne vás.
  • Všimli jste si, Semjon Gayínek píše sám sobě a říká si Simčo, haha, v Bohnicích mají napilno!!!
    • Máš pravdu. Semjon je místní magor. Muhehe.
      • Já jsem holka Simona. Máš potřebu komolit moje jméno? tak se jdi léčit rusáku

        Máš to marný zlej muhehe BTW tRybano trole.
        Jsi odhalený ruský multinick, nestopnutelný podvodník s IP adresama a hlasováním.
        Měníš jména častěji než fusekle ale pořád stejné kecy tě vždy prozradí
        • Běž si vzít prášek, simčo. Kape ti zas na karbid a hrozí ti paranoidní záchvat. To máš z toho, že spíš v jedné posteli s kozou, semjone. Muhehe.
          • Já jsem holka Simona.

            Nemocný dědku! Jdi se léčit. Tvoje ouchylný představy o spaní s kozou a oslavy
            Gay bordelů v Plzni na Tiscali nepatří.
            Ruský multinicku zlej Gay Rybano BTW trolle.-
            • Simčo, ty o sobě píšeš v třetí osobě? Zajdi za chocholouškem, je to s tebou vážný, semjone. *1* *1*
            • Jak do lesa voláš hulváte tak se z něj Simča ozvala.
              takže tu nebreč Ruskem placený trolle
            • Simčo, ty seš sprostá jako tví kámoši salámové z teroristický buňky. *15*
    • Semjon jsi ty sám multinicku a podvodníku s hlasováním BTW:
      Ty jsi tuhle postavičku vytvořil a to tak že jsi zkomolil moje jméno Simona.

      Podívej Ruská NULO. Máš to marný,. Nikoho odsud nevyženeš. Na to jsi moc malý
      Putinův poskok. Toto je svobodná debata a budou tu zaznívat i neputinovské příspěvky.
      Tady není cenzura jako v komunistickém Rusku kde soudruzi z KGB budují trh.

      Tady je svoboda slova. buď se s tím smíříš nebo budeš trpět Stalinisto

      *15* *15*
  • TATEN Semjon Gayínek bude ráno zase servanej jak serval po lovu, inu co by, pitomeček, neudělal pro naše pobavení, takže TATEN otroku makej, snaž se!!! Chichichi to jsem ale čtverák!!!
    • máš recht, ani Plzeňské gay bary už před ním zavírají dveře *15*
      • Plzeňské bary tu propaguješ jenom ty zlej trolle. Takže jsi zřejmě znalec.
      • *15* tak to máš velice přesné informace
    • Já jsem holka Simona. Pořád ti to vadí? Tak tím Gayem budeš spíše ty BTW
  • Ufff, stihl jsem si nasadit pás cudnosti, TATEN Semjon Gayínek mě chtěl vosouložit skrzevá můj nick BTW, jeho láska ke mě je neuvěřitelná! To se mu, ouchylovi, tady stává často!!! Co on už měl, a do rána ještě bude mít, kradenejch nicků!!! Vyjadřuje nám tím bezmezný obdiv!!!
    • já jsem holka Simona a tobě to vadí. Takže do kategorie Gay spadáš ty sám BTW *2*
      • potrefená husa?jak víš že píše o tobě?
        • Nejsi vtipný ale ubohý
  • „OSN a Rada bezpečnosti, které by měly, jak se předpokládá, řešit problémy a hájit suverenitu států a nepřipouštět války, už byly při plnění této mise neúspěšné. To, čeho jsme svědky dnes, je, že OSN nedokázala ochránit občany na mezinárodní úrovni, mimo jiné v Sýrii, Libyi, Jemenu a dalších zemích“, řekl syrský prezident.
    Číst všechno: http://cz.sputniknews.com/czech.ruvr.ru/news/2015_03_05/Asad-OSN-neni-s-to-chranit-civilni-obcany-v-Syrii-1295/
  • Hlavní příčina, proč USA odsoudily televizní kanál Russia Today (RT) a přirovnaly ho ke skupině Islámský stát, spočívá v tom, že tento televizní kanál říká pravdu. Prohlásil to bolivijský prezident Evo Morales v interview pro RT.
    Číst všechno: http://cz.sputniknews.com/czech.ruvr.ru/news/2015_01_30/Morales-o-srovnavani-RT-s-IS-televizni-kanal-je-vystavovan-utokum-pro-pravdu-3360/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit