Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Islámský stát, kde se vzal tu se vzal západ ho stvořil. Západ je jenom vykořisťovatel, kam lidé ze západu vlezou zůstane jenom zkáza. Všechno vyplení, přírodní bohatství vyčerpají, místní obyvatelstvo zotročí a táhnou dál. Planeta je již malá, tak chtějí drancovat na měsíci Marsu a jiných planetách. Někdo se proti tomu systému musí postavit, většina lidstva na světě žije v chudobě a bídě. Včera zrovna jeden důl u nás byl zavřen, protože uhlí v něm došlo! Takto to bude pokračovat, až nezbyde nic, potom lidé se budou navzájem požírat. Islámský stát je protiváhou tohoto systému. Pokud by nebyl, tak budeme žít jako otroci v rukou mocných, co už částečně jsme. Já jsem žil na západě a vím co to je. To není svoboda, to si jenom na ni lidé hrají, zobou s ruky těm na hoře.
    Včera v TV jsem poslouchal Marksovou naši ministryni práce a sociálních věcí. Vždyť tato osoba naprosto nerozumí problematice ne jenom sociálních dávek, ale jak funguje důchodové zabezpečení. Tito lidé rozhodují o našich životech, já jsem starší o 10 let než ona, ale poslouchat nemoudrou až hloupou ženu je do nebe volající. Zeman podepíše jmenování každému hlupáku, na co ho potom máme? Je potom stejný jako oni? Ano je, musí být ještě horší, když toto jmenuje do vlády.
  • bojím se že by jsme se dostali až ke stvoření světa
  • A to ještě necelá polovina Francie s Hitlerem kolaborovala (Vichistická), aby to měli posychrované na obou stranách. Kdyby Hitler vyhrál, budou se jako jeho spojenci domáhat své odměny a to samé udělali, i když to dopadlo obráceně.

    A to bychom mohli pokračovat s tím Daladierovým papouškem *2*

    Kdepak...s Frantíkem radši nic nemít.
  • němci zase stvořili lenina a revoluici v rusku
  • amén
  • Čus brácha, tak jak, dneska jedem zase na perník, nebo na okenu? *15*
  • ...vždyť jsem po tobě, mami. Potomek sourozenců to má vždycky těžký:))) *15*
  • Zase svoji debilitu musíš dávat najevo?
  • Tu ukradenou ropu někdo musí nakoupit, že? A když se převáží v tisícové auto koloně, tak zjistit, kam jede není dnes problém. Když se chce. Zlikvidovat tyto kolony je dílo pro jednu četu, max. rotu vojáků, nebo několik vrtulníků, či jiných bitevníků.

    Rusko moudře dočasně ustoupilo, a ponechává na "západu", ať se předvede. To, že se nepředvede, je jasné každému. Takže Rusko po malé přestávce - "dáča dlja ljotčiky", vrátí a zase s tím terorismem řádně pokročí. Politicky Rusko prostě vede prim. To se nedá nijak okecat. Současně tím odchodem na "dáču" Rusko dalo prostor Turecku a Saudům, aby "vychladli" a neudělali velký průšvih. Z USA jistě Putinovi poděkovali, že jim dovolil neztratit tvář.
    Turecko si našláplo na pořádný průšvih a brzy musí v Turecku zvítězit myšlenka, že s Erdoganem (i Davutoglu) to takto dál nejde. Buď Turecko, nebo "oni".
    Problémy s Kurdy také jen porostou...
    Suadové jsou rádi, že se nepustili do žádné akce, jak machrovali, protože by dostali přes "píp" a byl by to jejich konec. Inu horké tupé hlavy...



    *16* *16* *16*
  • Praotec Islámského státu, Abú Musab az-Zarkáví, bojoval v Afghánistánu proti sovětům na straně Talibanu.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    je to stále stejné. Americké bankovní a průmyslové kruhy s Anglií a Francií postavily na nohy Hitlera a pustily ho do světa (a pak se hrozně divili, co z toho vzešlo) pak podporovali teroristy v Afgánistánu a opět se teď diví, co se jim vrací....stále stejné...stále stejné.....staré psy novým kouskům nenaučíš....
  • Holčino, hlavně k tématu diskuse. Tak blboučký závět typu - nejhorší jsou mravenci komunisti a ti můžou za ISIL. Na tyto rozumy chodíš asi do Práglkavclu, když tam děláš návštěvníkům madraci?
  • Kdo je podle bijce nejblbější - FŠICHNI hlavně ten v jeho zrdcadle.
  • Ty pseudobijčová zase tě někdo zmlátil, tak píšeš zmatky.
  • ... největší úok jsi ty, ty přiblblo :)))
  • ... jen tebe ne a ne dostat, blázne :)))
  • ... džihádisté rozvíji pitomost známých zdegenerovaných adres zde na plné obrátky :)))
  • ... to ty jsi spásou Evropy, zoufalče :)))
  • ... kdo může za tvé zdevastované plkání, trotlíku?
  • ... tvá skáza je již rozjeta naplno, žvanile :)))
  • ... jsi blázen :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit