Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odkud se vzal ISIL?
    I Němci si už z těch lží dělají legraci.

    https://www.youtube.com/watch?v=712oMasf11A&feature=player_embedded

    https://www.youtube.com/watch?v=XNGgj0Rhvrs
  • Všimli jste si, Semjon Gayínek píše sám sobě a říká si Simčo, haha, v Bohnicích mají napilno!!!
    • Máš pravdu. Semjon je místní magor. Muhehe.
      • Já jsem holka Simona. Máš potřebu komolit moje jméno? tak se jdi léčit rusáku

        Máš to marný zlej muhehe BTW tRybano trole.
        Jsi odhalený ruský multinick, nestopnutelný podvodník s IP adresama a hlasováním.
        Měníš jména častěji než fusekle ale pořád stejné kecy tě vždy prozradí
        • Běž si vzít prášek, simčo. Kape ti zas na karbid a hrozí ti paranoidní záchvat. To máš z toho, že spíš v jedné posteli s kozou, semjone. Muhehe.
          • Já jsem holka Simona.

            Nemocný dědku! Jdi se léčit. Tvoje ouchylný představy o spaní s kozou a oslavy
            Gay bordelů v Plzni na Tiscali nepatří.
            Ruský multinicku zlej Gay Rybano BTW trolle.-
            • Simčo, ty o sobě píšeš v třetí osobě? Zajdi za chocholouškem, je to s tebou vážný, semjone. *1* *1*
            • Jak do lesa voláš hulváte tak se z něj Simča ozvala.
              takže tu nebreč Ruskem placený trolle
            • Simčo, ty seš sprostá jako tví kámoši salámové z teroristický buňky. *15*
    • Semjon jsi ty sám multinicku a podvodníku s hlasováním BTW:
      Ty jsi tuhle postavičku vytvořil a to tak že jsi zkomolil moje jméno Simona.

      Podívej Ruská NULO. Máš to marný,. Nikoho odsud nevyženeš. Na to jsi moc malý
      Putinův poskok. Toto je svobodná debata a budou tu zaznívat i neputinovské příspěvky.
      Tady není cenzura jako v komunistickém Rusku kde soudruzi z KGB budují trh.

      Tady je svoboda slova. buď se s tím smíříš nebo budeš trpět Stalinisto

      *15* *15*
  • Odkud vítr vane?

    V řadách islámského státu bojuje až pět tisíc občanů Ruska

    V řadách Islámského státu (IS) v Sýrii a Iráku válčí až pět tisíc ruských občanů. Uvedl to ruský policejní generál Andrej Novikov.
    V jeho databázích jsou také údaje o dalších 567 bojovnících IS z dalších zemí SNS.

    Simčo na BTW nereaguj. Tento Ruský troll chce abys mu vynadala a dostala stopku.
    Jemu je stopka jedno. Protože švindluje s IP adresou.
    • Za koho bojuješ ty?
      • Proti fanatickým Stalinistům jako jsi ty kteří neunesou jiný než Kremelský názor.
        • Za prve jsem tu dnes prvně .Za druhé i moje reakce je dnes první.Tak že nevím za koho kopeš ty, ale já určitě ne za to co ty tu píšeš?Buď máš nějakou věšteckou kouli, nebo jsi cvok co všechny kolem sebe napadá?
          Toliko ke slušnému dotazu. *7*
          • Vy se slušností neohánějte. vy ne.
            Vy Putinovci se tu chováte jasko stalinističtí nebo křetanští inkvizitoři.

            Jsem tu sprostě napadána a urážena. Jen proto že jsem měla jiné než
            putinovské názory. To je holt SVOBODA. Vy komouši však máte raději totalitu.
            • Simčo semjone, helééé, to je jasný, že máš makaka za slabocha, už vám nedává tolik chechtáků na bomby a jiný hračky, co? Utáhl vám kohoutek a proto ho ve vaší teroristické buňce nesnášíte a vyhlásili jste na něj fatwu, co? No jooo, to víš, parazity nemá nikdo moc rád, zvlášť ty agresivní jako jsi ty a tví salámové, co moc sosáte. *1*
            • Léčit se jdi hlasvně ty holkofobe
            • Obama je slabý a neschoný prezident. Takže zase bliješ mimo mísu.
              Já nejsem jeho fanynka.

              USA potřebuje nového Reagana který se tvrdě postaví Ruským a Islámským zločincům.
            • Hele simčo, měla bys jet do Francie pomoct svému idolu makakovi s bojem proti vzpurné veřenosti. Určo máš napojení na príííma slimejše, jak tě znám. Tak se neupejpej a jdi plnit příkazy. *15* *15*
            • Měla by ,nebo měl by jste se léčit.Tímto se s vámi přestávám bavit nadále jen k tématu.
            • Já jsem holka Simona. Ty komolíš moje jméno na Semjon.
              Takže nemocný blázen jsi jen ty sám multinicku zlej Rybano BTW Hm Tečko trolle.
            • Já jsem holka takže TA ne TEN. Doplň si vzdělání rusáku.

              Kopete za Putina ale pask kvičíte jak *12* že nejste Putinovci.
              Mínusujete o závod zprávy o zvěrstvech Putinovců ale kvičáte že jste proti zločinům.

              Jste směšní pokrytci, zbabělci a sprosťáci.
            • Odhadl jste to úplně přesně. Semjon ala simča a padesát dalších nicků je něco jako obecní blázen Otík. Ale Otík byl sympaťák, tenhle semjon je vzteklej podrazák.
            • Vy putinovci?Kdo putinovci?Jak se pozná putinovec od neputinovce?

              Ještě jsem tu nedal jediný koment a jsem putinovec?Vy jste ulhaný blázen ale hlavně totální magor.
  • "Zatím jen malé tapetky, ale zlepším se, váš blbec Semjon Gayínek."
    Já mu to věřím voloj!!!
    • Ty sám jsi Semjon Ruský Agente. Zlej BTW Rybano trolle.
      Nestopnutelný multinicku. Podvodníku s IP adresa a hlasováním.

      Vadí ti holka Simona takže Gay jak prase opravdu budeš Ivane *15* *15*
      • Pokud jsi holka a taková hrdinka proč tu nevystupuješ pod svojim jménem? a proč se ponižuješ tolika nicky?
        • A co tím chtěl jako Sovětský básník Ota říci?

          Já jsem používala jediný nick. Protože však vaše Putinovská parta nicky neustále
          krade nemá to žádnou cenu. Jedinou obranou proti kradení a napodobování
          je střídání nicků.
          • Tak že tím že kradeš nicky dalším a ještě si další hloupé dáváš, jsi jako lepší než oni?
            • Mlč! Ty tu podporuješ soudem usvědčeného lháře Miloše Zemana.

              Já jsem demokratka a odsoudila jsem komunistické zločiny.
              Vy komunistické zločiny popíráte a porušujete zákony ČR: Já ne.
              Vy kopete za komouše Putina. Já ne.

              Jsi lhář . Klassický StBák
            • Nebrečím. Jen koukám že ti krást a lhát není cizí tak že tolik k tvé výchově.Tvoji rodiče na tebe jsou pyšní?Asi jo starý soudruzi musej.
            • Vaše parta si s kradením nicků začala.
              Tak tu trapně Putinovci nebrečte když se vám bumerang vrátí a švihne vás.
  • Svět zdejších rusofilů je jednoduchý. Praskne jim guma u rudých trenek.
    Svedou to na CIA: *2* *2* *2*
    • zdejší svět shapirotroubů vše hází na rusa *3*
  • Odkud se vzal Islámský stát.No na stole CIA.
  • Tady je Ruské čistění kterému Tirador tleská. Fajn. Někdo by měl takto
    vyčistit celou tvoji bolševickou rodinu.

    Ruské letecké údery v Sýrii vraždí civilisty

    Nejvražednější útok zasáhl dům ve vesnici Ghantou, kde se skrýval rodinný klan Assafových. Usmrceno tu bylo 46 rodinných příslušníků, všechno civilisté, včetně 32 dětí a 12 žen. Oběti byli příbuzní místního velitele spojeného s opoziční Svobodnou syrskou armádou (FSA), avšak ten nebyl doma, byl na frontě. Druhý letecký úder proti sousednímu městu Ter Maaaleh, zasáhl místo nedaleko pekárny a usmrtil 13 civilistů a místního velitele FSA, který desertoval ze syrské armády. - See more at: http://blisty.cz/art/79577.html#sthash.MY9sceUU.dpuf
  • Multinicku ZLEJ BTW Rybano Trolle. Podvodníku s hlasováním.
    Podvodníku s Ip adresama který píše i přes opakovaná bloknutí

    Seber se a táhni na Gay stránky. Na ty tvoje ouchylárny tu nikdo není zvědavej.
    Tohle je debata pro všechny- Ne soukromá stránka ruských lokajů.
    Pokud ti svoboda a různost názorů vadí tak se sbal a táhni
  • Blbec Semjon Gayínek o5 perlí!!!
    Kdeže loňské tapety jsou???
    Jsem já to ale čtverák!!! Chi!!!
    • Myslíš že jsi vtipný? Tak si to mysli. Zatím jsi jen nudný ubožák.
  • A jsme u jádra věci.Téměř nepřetržité dopravni cesty cisteren s naftou z ukradených území Sýrie a Iráku se vesele projíždí do Turecka,kde se zobchodují.IS naftu prodává lacino,vždyť je vlastně kradená.A proč tyto cesty a cisterny na kamiónech se nechávají takto projet bez bombardování,když jsou jako na dlani?Co na to říci?Asi to všechno vyhovuje obchodníkům,ty nějaká válka zajímá jen z pohledu zisku.
    • Ano, zajímavý, když byly sankce proti Iráku, tak amrdólové všechno obštancovali a ropa zůstala v Íráku, teď to nejde???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit