Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedokážu si představit, že by nám z hradu vládl tenhle Japonec, to by si ve světě o nás pomysleli, že jsme tady fakt už úplní idioti....
    • Tak vy si představujete, že bychom měli mít rasové zákony a kandidát na prezidenta by měl prokazovat původ několik generací dozadu? Pan Okamura je ze čtvrtiny Korejec, ze čtvrtiny Japonec a z poloviny Moravák. Když ho chcete vyloučit ze společnosti u nás, v Japonsku a Korei by to mohli udělat tím spíš a on by vlastně neměl žádný domov, kde by byl plnoprávným občanem. Že Masaryk byl z poloviny Slovák a z poloviny Němec vám nevadí? Kdybychom se takhle chovali, to by si ve světě o nás pomysleli, že jsme tady fakt už úplní idioti....
    • A nejme snad?
      • Jsme. Jsme ještě větší idioti, než ti, co nám vládnou, protože si to necháme od nich líbit !
    • Idioti jsou ti, co vládnou teď ! A svět si to o nás myslí teď ! !
  • Určitým skupinám lidí (kteří těží z totality jedné strany) vyhovuje obvinit Okamuru z čehokoliv, jen aby byl politicky zničen, protože je nebezpečím pro totalitu ať pravou, nebo levou, dnes už to je jedno, kradou všichni, ať už je forma jakákoliv. Samozřejmě, že totalita obecně vyhovuje státnímu aparátu, ve kterém účastníci získávají moc a nepostižitelnost a poté ji zneužívají. Takže s totalitou stran jsou spojena i mohutná úřednictva - která je nutno redukovat na minimálistický stav. Prozkoumáním snímku pracovní doby a vykonávané agendy zjistíme, že polovinu úředníků lze propustit. Proč to neudělala ODS, když to slibovala? Protože totalitě vyhovuje mít krytá záda mohutným aparátem. Sežere to rozpočet, ale drží moc a transformuje totalitu do zrůdné podoby dole.
  • Kdo včera sledoval rozhlas a televizi musel uznat,že to má Okamura srovnaný v hlavě.Pořá d se ho snaží předehnat výročím úmrtí poblouzněného tzv dramatika,který dramaticky zničil život mnoha lidem.Já stávkuju tím,že pokud tam budou soudruzi dávat tryzny tak vypínám.Naposledy jsem se přesvědčil na Ruzyni o nevyditelné ruce trhu na parkovišti,kdy se viditelně okrádají klienti čekající na své dcery a syny případně další cestující.Okrádání a jen okrádání to byl podvod r.1989.A zmanipulování studenti protestující proti demokratickým volbám,místo demonstrace ,že nebudou mít práci.Držíme palce našemu prewsidentovi Okamurovi a p.Zimolovi,který na rozdíl od zmanipulovaných studentů něco dokázal.Rozvracet republiku si nedáme ona již je!.Parník na Vltavě je připraven .
  • Když jsem si kdysi přečetl jeho životopis,tak v něm popisoval jak "podvedl" jednu anglickou cestovní kancelář by dosáhl toho co chtěl.Vyšlo mu to..Tvrdí,že má středoškolské vzdělání ale nikde neukázal papír o dokončeném středoškolském vzdělání..Nemám mu proč věřit i kdyby ty archy falšoval někdo jiný.
    • Ano také jsem slyšel,že nemohl studovat,ale to je to co mi vadí nejmíň.Mě vadí přetlak MUDrů na presidenta,senátory a parlament a výsledek 0.
  • Tak mám pocit , že je to dopředu připravená čistka , aby neohrozil "hlavní kandidáty "
    Já mu věřím
    • Okamura šanci na zvolení nemá. Češi nemají rádi prezidenta jiné národnosti, vzpomeňte si na nelibost českých občanů, když byl prezidentem Husák - a to jsme byli jeden stát a se Slováky neměli vážnější rozpory, občas se nějaký národnostní konflikt sice také vyskytl, ale to bylo málokdy. Lidé Husákovi ani tak nenadávali, ale bylo cítit, že jej jenom strpěli, stejně s tím nemohli nic udělat. Ale anekdot na něho byla spousta, víc než na Novotného a to byl Husák schopnějším....Lze říci, že asi tak tentýž přístup měli zase Slováci vůči českým prezidentům, ale hádal bych, že výjimkou byl Ludvík Svoboda , toho měli rádi i Slováci...Nemíním tím nijak propagovat nacionalismus, je to jen konstatování minulosti očima obyčejného občana.
  • Pane Okamuro ... nedejte se
  • Po 50-ti letých zkušenostech z praxe žádnému člověku na 100% nevěřím, tedy ani panu O, ačkoli byl mým největším presidentským favoritem. Možná, že skutečně něco falšoval.
    • Volba je již paskvil sama od sebe tak jako kuponová privatizace pro někoho.Proč všichni neměli stejnou startovní čáru?Jak asi by dopadl Sobotka ODS,Diensbier ČSSD,Šlafenberg?Vnitro mělo vyřadit jen extrémy.Vím jak,ale nemůžu to veřejně publikovat.Byl jsem pro Švejnara,ale ten všem dokázal,že není honba za korytem jeho prioritou,což se o některých opravdu říci nedá.
  • Tak údajně falešné podpisy mají být příčinou konce polit. kariéry, ale rozsáhlé zpronevěry a neschopnost řídit svěřený resort, popř. krádež v přímém přenosu nikoli?
    Že by takto vypadalo vítězství pravdy a lásky?
  • Zrušte ten úřad pro darmožrouty, je zcela zbytečný.
  • No nejspíše Okamura nechce s vlky výti, tak se ho smečka bude snažit zlikvidovat. Ono se vždy něco najde a když nenajde, tak se to vyrobí. V to mají již 23 letou praxi.
    • No jasně. Šestej či čerta starého kolikátý odbor "velkého bratra" na výrobu kompromitujících materiálů,pracuje na 300% jako svazák Jasánek.Znáte ten novej, královskej ? Jak se řekne čínsky: láááska a pravda musí zvítězit nad lží a nenááávistí????.....no přeci "PCHE!!!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit