Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komunismus je věda - ne víra, která a jeho poznání tě osvobodí !!!! K. Marx je skutečný Bůh, protože existoval. A vyznavačů jeho učení přibývá.
  • Dvoubilionový dluh státu,dostavba Temelína na dluh a církevní restituce je dohromady spolehlivý prostředek jak dotlačit Česko do státního bankrotu.Proto je třeba všechny kněze a i ty,kteří tuto zlodějnu odsouhlasili odporážet na katovských mučírnách co nejkrutějším způsobem,za vlastizradu.
  • Nejhorší na to doplatil cikán tečka, tomu komunisti uloupili rozum, a ten se už navrátit nedá!! *4*
  • Milý Note závidím ti tvoji chytrou hlavu, kde jsi studoval??
  • Ono je to ale úplně ale úplně jedno,nebude dlouho trvat a vlastně celá Evropa bude tmavší a ta o těm zlodějským církvím rozkrade a potom příjdou mohamedáni a bude zameteno!

    http://aktualne.centrum.cz/grafika/2010/09/20/mapa-romske-evropy-kde-a-jak-ziji-romove/
    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/325838-slovenska-obec-s-6000-obyvateli-ma-skolu-s-41-tridami-zaku-stale-pribyva.html
  • A proč je to dobre, Note? Církev svatá pozemky prodá developerům a developeři nám zdevastují i ty zbytky půdy, co tady ještě zůstaly. A to je dobre?
  • *3*
  • Matka ne, byl to vlastní otec a pak se přidal i strýc.
  • Ty blbe Tečko, pro mnichy platilo jen "ora", "labora" byl příkaz pro poddaný lid.
  • Stejne tyto zalezitosti skonci u Mezinarodniho Tribunalu,a vse ten komunistickej stat s usmevem vrati.A to je dobre.
  • U nás sa povedalo, že je pekný ako prasca, a on aj je, vyžratý ako sviňa.
  • Máš pravdu, Severní Korea tě přijme a tam můžeš hlásat bludy, je vidět, že tě jak fotr, tak matka zneužívali od dvou let a teď se to projevuje, ichtiole.
  • Za komunistů všechno klapalo a církev byla spokojená i se stávajícím majetkem, žádný jiný nechtěla.
  • Buď rád cikáne tečko že ti určitě nevezmou tvou usmolenou špinavou pastoušku s chlívkem pro kozu Lízu, ta ti zůstane a jednou ti spadne na tvou hloupou palici. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Trošku nepříjemností a svět i se svobodou bude hned jiný. Nepřeji Ti to, ale... Přečti si třeba jak dopadl velmi úspěšný Richard Hes. Zamysli se a neprovokuj.
  • tak ať ten naloupený majetek církve vrátí majitelům. Veškerý majetek nahrabaly církve pomocí násilných loupeživých výprav do ciziny a nebo vlastní obyvatele oloupily podvodem a násilým, které často končívalo smrtí. nebo je rovnou upálili, či jinak zamordovali kvůli majetku.
  • Bolševici se mohou pos*at vzteky, že se církvi vrací alespoň část toho co jí uloupili.
    CO BYLO ULOUPENO, TO SE MUSÍ VRÁTIT SKUTEČNÉMU VLASTNÍKU!!!

    A kde církev k tomu majetku přišla? Majetek získala od panovníka, od šlechty a od bohatých měšťanů dary a dědictvím. Ale také od prostlých lidí, kteří sami budovali kapličky a boží muka. A řády také hospodařily na svých pozemcích, některé se řídily heslem Ora et labora - modli se pracuj.

    Církvi by se mělo vrátit in natura vše co vrátit lze, A co vrátit nelze, to je třeba uhradit v penězích. Stejně tak požitky z církevního majetku, které si dosud přivlastňovali lupiči a jejich následovníci (ti co po čtvrt století po pádu komunismu bránili navrácení uloupeného majetku církvi). VŠECHNY ŠKODY BY MĚLI UHRADIT LUPIČI, TJ. KOMUNISTI !!!
  • Taky Josef II. a T.G.Masaryk.
  • Pan farář Duka je svatý muž a je to člověk na svém místě. Bůh ho miluje, protože je takový pěkný a tučný.
  • Já jsem se nikdy neměl tak dobře jako se mám teď. Nejen že si mohu koupit to co jsem si za komunistů koupit nemohl. Ale mám teď SVOBODU a to je to nejcennější, o co mne komunisti uloupili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit