Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A dozvíme se taky postupem času, po několika článcích o ničem, jestli ten muž v mládí týral pejska nebo trhal mouchám nožičky?
    • Taky bych raději fakta než drb od souseda. *3*
    • ... není každý troskou jako ty celý život, blbe :)))
      • Tak ti říkají doma?
        • ... něco nového by nebylo, balíku?
  • Škoda, že někdo z těch ubohých hostů neměl taky pistoli. Nemuselo to dopadnout tak tragicky.Nicméně. Napadá mě myšlenka, pokud by to tak bylo, host ho zastřelil, zachránil další životy, ale nedej bůh mít v sobě jedno či dvě piva....
    • Tak by ho zločince zavřeli! *1* *1*
    • V době kdy na místo dorazila policie bylo všech 8 obětí po smrti.
      Na zastřelení 8 lidí stačí jedna minuta.
      Ostatní lidé utekli, včetně těžce zraněné servírky!
      Pak už střílel jenom na policisty, kteří s ním vyjednávali. O muži, který se ukrýval na toaletách nevěděl a starosta ho svým žvaněním mohl připravit o život! V hospodě bývá puštěná televize.
      • Ale vždyť to ti nikdo benere. Já se zamýšlel nad uplně nad něčím jiným. Mimochodem o muži na WC starosta mluvil až po zásahu. Projdi si chronoligii. Chovanec je protekční Bc. a blb. Ale to už je teď jedno. Příjemný den.
        • ... jsi neuvěřitelný tupec :)))
  • Je to tragedie. Ale celé je to nějaké divné, magor vlastní legálně zbraně, policie "(ne)pomáhá a (ne)chrání", sousedé se báli dát petici na radnici... A je z toho hned "sensace", redaktoři sem dali hned tři samostatné články, zatímco jiné důležité události pomíjejí. A "moudra" některých pisatelů, škoda slov. Jeden z mála je nick "jan.jahoda", který vyjádřil názor s nímž se lze ztotožnit.
    • Cajti, když na ně začal střílet, tak utekli. Takže nepomáhali a nechránili.
      Zavřít za zbabělost! *16* *16* *16* *16*
      • Povýšit za záchranu svých životů.
  • Nejdůležitější tam byl ovšem policejní prezident. Který dorazil za naše peníze vrtulníkem, aby všem občanům do Tv sdělil že je tu moc zbrojáků a zbraní....a takové jelito my platíme z daní *7*
    • Také mohl použít ministerský "kočár" s majáčkem stihl by to za hodinku! Totéž by trvala cesta "osmičkou" vzduchem.
      (Ty Eurocopter budou asi o něco rychlejší a mohou přistát "na fleku").
    • bohužel máte pravdu a takových lemplů jsou tu tisíce a dobře se živí.......
  • Policie to podělala,. to je jasné, nechala tam lidi umírat a teď za to může starosta a na drihou stranu, starosta nemá proč být informován a policejním zákroku , ale novináři rovněž ne a když věděl méně než novináři, není to v pořádku.
  • Taky vás tak s.rou ty zaj.baný reklamy na tiscali? Zlatej Seznam. *11* *11*
    • ... choď raději místo sem na procházku a budeš mít klid, Václave :)))
      • Beru psa a jdu. Čau. *3*
        • ... palec nahoru :)))
    • Já mám reklamy ráda. Díky nim vím co mi dodá pocit jistoty a bezpečí. *15*
      U romantických seriálů si ráda pobrečím takže jsem ráda za reklamní přestávky.
      Díky nim si můžu dojít pro kapesníčky i pamlsek.
  • toho strelce ridil na dalku fidel castro prostřednictvím flandaka halika hlasatelky počasí v televizi a jeho stary!!!! mel to rikat včera klepetko na ct 24 ale na poslední chvili mu to zakazal exministr ruml aby odvratil zidovsky spiknuti!!!!
  • Je "antiblb" bývalý "korektor" a "antidebil" jeho jednovaječné dvojče ? Že by proběhla recyklace pod jiným nickem, prezentaci zjevně mají tyto "osobnosti" totožnou ! *3*
    • ... děkuji za projev popularity, i když tvá inteligence evidentně stagnuje, ubohý blbe :)))
      • Nepochybně, debílku, už jen podle skóre čtenářů ! Ty už, blbečku nešťastnej, bohudík nemáš kam stagnovat ... Nebo snad ještě ano ?! *3*
  • ... máte kliku, přiblblí Karlové, Jirkové a Cassiusové, že nyní nemám na pitomečky čas :)))
    • antiblbe, ty jsi blbej--.... *8* *8* *8* *8*
      • ... alespoň něco máme společného, blbe :)))
  • V Parizi Charlie bylo take tolik mrtvych a protestovala cela Evropa a na dedine kde kazdy zna kazdeho je to na pocet obyvatel masakr.Co delal starosta a zastupitele mimo lesteni zidli a cekani na tucne platy -Frajstat p Radh.to stejne- nevinni lide jsou v rukou silencu bud z politiky nebo narkomanu , psychopatu,pedofilu .Na co cekaji az nekde vystrili celou radnici blazen tak se probudi z necinnosti -samozrejme pozde
    • Co s tim ma spolecnyho starosta a zastupitele?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit