Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda, že někdo z těch ubohých hostů neměl taky pistoli. Nemuselo to dopadnout tak tragicky.Nicméně. Napadá mě myšlenka, pokud by to tak bylo, host ho zastřelil, zachránil další životy, ale nedej bůh mít v sobě jedno či dvě piva....
    • Tak by ho zločince zavřeli! *1* *1*
    • V době kdy na místo dorazila policie bylo všech 8 obětí po smrti.
      Na zastřelení 8 lidí stačí jedna minuta.
      Ostatní lidé utekli, včetně těžce zraněné servírky!
      Pak už střílel jenom na policisty, kteří s ním vyjednávali. O muži, který se ukrýval na toaletách nevěděl a starosta ho svým žvaněním mohl připravit o život! V hospodě bývá puštěná televize.
      • Ale vždyť to ti nikdo benere. Já se zamýšlel nad uplně nad něčím jiným. Mimochodem o muži na WC starosta mluvil až po zásahu. Projdi si chronoligii. Chovanec je protekční Bc. a blb. Ale to už je teď jedno. Příjemný den.
        • ... jsi neuvěřitelný tupec :)))
  • Pokud bude nadále policie tak laxní, jak včera předvedla, máme se na co těšit, pokud půjde o teroristy. Chraň nás pámbů a všichni svatí.
    • ... tobě ani terorista neublíží, buď v klidu, blbe :)))
      • ... nenapadá mi, jak primitivní musí být ubožák, který si dal takovou práci s hlasováním :)))
      • Tobě neublíží nikdo. Víš proč? Protože takovýho de. bi. la nikdo nehledá. Tobě ublíží jen primář v blázinci. Ty jsi ale ho va do.
        • ... něco tak primitivního bych nenapsal ani po letech v blázinci s tebou, ubohý blbe :)))
      • antiblbe je známo, že si odseděl s odřenými zády tři třídy v praktické škole, na víc u tebe nebyl shledán vědomostní potenciál, tak že co ještě dodat.
        • ... to o tobě není známo vůbec nic, nulo :)))
  • Jardo nedělej z toho drama!

    Normální člověk souseda který ho štve nezavraždí protože ví že se to nedělá.
    Normální člověk nepůjde po Americkům hororovém krváku rozsekat spolužáky
    sekyrou protože ví že se to nedělá.

    Kdo neví že normální je nekrást a nevraždit tak prostě není normální a není třeba
    to svádět na režim.
    • ... slovo normální z tvé primitivní tlamy nemá chybu, kravko :)))
  • Škoda, že se již asi nedozvíme po pravdě, co bylo "spouštěčem" tohoto tragického činu.
    Ve státě, kde se "horko-ťažko" prosazují oprávněné nároky, se takováto jednání dají očekávat.
    Začíná to asi často maličkostmi- obyčejným bagatelizováním porušování práv, denně jsme ohrožováni "Američany" za volanty- nerespektování rychlosti v obci, přednosti na přechodech, jízda- po polích, lesích, zamrzlých vodních nádržích-nyní ve zprávách.
    Možná pán nebyl IN- neměl psa, nevlastnil SUV, nevolil ANO, nepořádal "Bár Bé Kjů", neměl poslední model sekačky na trávu-nesekal před domem-nebyl KŮL a všechno nebylo SUPR-zkrátka PODIVÍN!
    Nerespektování faktu, že i váš soused má práva na odpočinek atd. Mohl bych takto pokračovat do Aleluja!
    • ... proboha nepokračuj :)))
    • Jo, máme smůlu, že se to stává pouze v našem státě a skoro každý týden.....
      • ... ty nerozumíš ani dění na vaší návsi, blbe :)))
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano pratele je na tomto videt jak stoupa AGRESIVITA DUCHODCU!!! Tady tolik mrtvych nedavno zase vyvolali hromadnou rvacku v Kauflandu kvuli zlevnenym pomerancum atd.!!! Kazdy kdo zna DUCHODCE tak musi potvrdit ze v nich je spousta zloby a nenavisti coz je zpusobeno KOMUNISTICKOU vychovou!!!
    • To - Bc.JaroslavK-VS-osobnost
      Zalez do hrobu popleto, seš mimo mísu, vrah nebyl v důchodu, jednalo se ale o 63 letého nezaměstnaného.
      • ... asi má pako rozloženou osobnost :)))
    • Pane bakaláři, víš, co je to Gaussova křivka? Takže i důchodci jsou k rozdělení v procentech- většina normálních, pár moc hodných nebo odevzdaných a pár agresivních.
      Myslím, že až budeš důchodce, přidáš se mezi těch málo procent agresivních *8*
    • To - Bc.JaroslavK-VS-osobnost
      Navštiv Bohnickou léčebnu, nech se tam dlouhodobě hospitalizovat.
      • ... něco originálnějšího by nebylo?
    • velmi presny nazor!!!
      • Ježíši, další Halina!
    • 100% souhlas
    • ... konečně dorazil král blbů, čau, trosko :)))
  • Splasklý soudruh Chovanec by měl přinejmenším vysvětlit jakým zázrakem vystudoval v Plzni za 9 měsíců Bc. Jinak od starosty jsem neslyšel nic co by mohlo ohrožovat lidi a úspěšnost zásahu.
    • Také ve vyjádření starosty nevidím nic, co by mělo ohrozit vyšetřování...

      Starosta - má se starat o své spoluobčany a když tak činí je to podle Chovance špatně...

      Tady něco nehraje... tady něco smrdí...
    • Chovanec -Nomen Omen.
    • ... od tebe nikdy nikdo nic kloudného neslyšel, moulo :)))
      • Za to z tebe padá jedno modro za druhým. Měl bys to sepisovat...
        • ... nepadá, raději mám zeleno, deb*le :)))
          • Věřím. Už to nehul...
  • ... Cassius musí být neskutečný ubožák, jak toká se soudružkou :)))
    • Potvrzuješ svou ubohost a debilitu. Koukej už ti zvoní, mazej do třídy! *1* *1*
      • ... už jsem v družině, úchyle, nemáš něco nového?
      • já jsem byla ve škole nejlepší. Každý učitel si mě po schůzce v kabinetu pochvaloval. *14*
        • Chodila do zvláštní školy pro retardy no už ji to zůstalo navěky *12*
          • Já jsem studovala na prestižní soukromé škole a ředitel říkal že chytřejší
            studentku než jsem já od roku 1975 nepoznal. *3*
            • To ředitel říká obvykle každé, která jeho "pomocí" zázračně "vystuduje".
  • Jenom pro upřesnění, kolik z těch lidí zastřelila policie? Jaký průšvih bylo nutné ututlat, že se tam vypravil sám ministr? Může psychicky labilní člověk, který léta ohrožuje sousedy vlastnit zbraň? *13*
    • ... jsi primitiv :)))
  • Mohl říci své námitky kulkám cal.0.45 *16* *16* *16*
  • "Zásahová jednotka pak vnikla do objektu a pachatel, konfrontován s beznadějností své situace, se s největší pravděpodobností sám zastřelil," uvedl mluvčí.

    To neví 100%?! Tedy - pokud na něho policajti nestříleli...

    "S největší pravděpodobností o zkratkovité jednání agresora, jenž mohl být pod velkým psychickým tlakem," řekl Stránský.

    Při zkratovém jednání nevolám nejdřív do TV, že se něco stane...
    • Chronologie událostí v Uherském Brodě
      12:38 - policie přijala oznámení, že do restaurace Družba vešel muž a začal střílet po hostech.
      12:47 - na místo dorazila policejní hlídka, útočník na ni začal pálit. Z restaurace se podařilo dostat sedmatřicetileté postřelené ženě, kterou zdravotníci převezli do nemocnice.
      12:56 - do redakce televize Prima údajně volal muž, který uvedl, že je šikanován, "má pistoli a rukojmí a zařídí se po svém".
      13:50 - na místo zamířily další policejní a záchranářské hlídky včetně vrtulníku.
      14:00 - po neúspěšném vyjednávání s útočníkem vnikla do restaurace zásahová jednotka. Policisté na místě našli větší počet mrtvých včetně předpokládaného pachatele.
      15:35 - ministr vnitra Milan Chovanec uvedl, že střelba si vyžádala osm obětí, zemřel také pachatel.
      16:08 - uherskobrodský starosta Patrik Kunčar sdělil, že útočník se sám zastřelil.
      17:04 - žalobce potvrdil osm obětí – sedm mužů a jednu ženu, stejně jako smrt střelce. Jeho motivem byla zřejmě kombinace osobních důvodů.
      po 23:00 - policie zasáhla v domě střelce na okraji sídliště Olšava, asi kilometr od místa střelby. Z řadového domku vyvedla manželku pachatele, která má podle sousedů dlouhodobé psychické problémy.
      • ... 25.02.2015, 12:58 - Lump se opět klasicky ztrapnil :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit