Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nesmysl, ti dva neútočili, útok provedl sám Pan Putin, ne novičokem, ale mikro atomovou bombičkou!!! Atomový hříbek byl veliký 14 mm !!!







    PCHE !!!

  • Jak se tady ti agenti snaží převracet to co je zjevné každému kdo zná ruskou mentalitu. 😛

  • Petr Bezruč:  Otrava !!!







    PCHE !!!

  • Milí televizní diváci, uvádíme další pokračování oblíbeného  scifi seriálu "Otrava Novičokem" část tísíci osmistá padesáta šestá. 😯

  • Ale no tak. Kluci chtěli ,aby nějaký bezcenný dokonce dvojitý agent natáhl ráfy. Co je na to špatného? Už se o tom vypisuje celé měsíce a roky. Bezcenný pes by stejně dřív nebo později zatřepal kopytama.To se nedělá- pracovat takto podle ale na obě strany. Za takovou zradu je stejně provaz.A že zůstal v Britanii? Zřejmě zaplatila víc. Není nějaký vtip, na toho bezejmenného psa?

  • máš pravdu hňupe

  • máš pravdu hňupe

  • pavel.zajda.7

    The Guardian je vynikající pohádkový časopis

  • pavel.zajda.7
    Rusáci sankce proti GB?  Sranda. Stát, ve kterém není co žrát nemůže GB žádné sankce uvalit...směšné.
  • pavel.zajda.7
    Náš ožralý prezident Miloš Novičok Zeman prý tvrdil vlevo dole  na Russia Today, že ti dva rusáci jsou nevinní, volal mu a ubezpečil ho o tom  prý Putin....Letadlo nad Ukrajinou taky nesestřelili rusáci, co by prý z toho měli...a volby v USA už neovlivnili vůbec, na Krymu není ani jeden rusácký voják, co by tam tak asi dělal...já osobně Ovarovi nevěřím, chlast dělá svoje...
  • teroristická islámská malá británie už neví jak by Rusko pošpinila, já se Rusku divím, že jim už dávno nenapařili nejvyšší sankce, západním teroristům

  • KIMCID

     měli kontakt na ministerstvo.no to je jasné protože ministerstvo uděluje rusům víza.

    ať británie předloží řádné důkazy nebo ať si své MI hry hraje sama

  • Cena za zradu a daň za práci agenta,kazdopadne západ je schopen všeho.))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit