Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LillianLayla

    Můj nejlepší bratranec si na notebooku vydělá 279 dolarů / hodinu. Ona byla mimo práci po dobu čtyř měsíců, ale minulý měsíc jeho platba byla 31748 dolarů jen pracovat na notebooku na několik hodin. Podívejte se na tento web ...

    >>>>>>>>>>>>>>>>>   w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­9­­8.C­­o­­m

    • A kolik si vydělá tvůj nejhorší bratranec? 😯

    • Můj nejlepší bratranec si na notebooku vydělá 2789 dolarů / hodinu. Tak si ten svůj džob můžeš strčit do prdelééé.....

  • Ti dva to jsou bukvice, to je každému jasný a mají tak kontakty na bukvici Sajmona z redakce Tischcali...

  • To je šlendriján. Za Brežněva by už dávno neexistovali. Zdá se, že tyhle poloamatérské akce nemá Putin úplně pod kontrolou a některá ministerstva mu poněkud přerůstají přes hlavu.

  • KIMCID

    Za sedmero horama.....

  • Nesmysl, ti dva neútočili, útok provedl sám Pan Putin, ne novičokem, ale mikro atomovou bombičkou!!! Atomový hříbek byl veliký 14 mm !!!







    PCHE !!!

    • Akorát, že to nebyl Pan, ale soudruh, čili soukmenovec Putin.

      • Pan Putin je sociální demokrat? To jsem nevěděl...

    • B.T.Wéčko! Trefa!Ty nejsi obyčejný blb. Ty jsi certifikovaný nukleární blb.Ostatně text tvého žvástu tomu i napovídá.

      • ObcanHaveI

        Ale jdi Sajmone, ty rozumbrado.

  • Jak se tady ti agenti snaží převracet to co je zjevné každému kdo zná ruskou mentalitu. 😛

  • Petr Bezruč:  Otrava !!!







    PCHE !!!

  • Milí televizní diváci, uvádíme další pokračování oblíbeného  scifi seriálu "Otrava Novičokem" část tísíci osmistá padesáta šestá. 😯

  • Ale no tak. Kluci chtěli ,aby nějaký bezcenný dokonce dvojitý agent natáhl ráfy. Co je na to špatného? Už se o tom vypisuje celé měsíce a roky. Bezcenný pes by stejně dřív nebo později zatřepal kopytama.To se nedělá- pracovat takto podle ale na obě strany. Za takovou zradu je stejně provaz.A že zůstal v Britanii? Zřejmě zaplatila víc. Není nějaký vtip, na toho bezejmenného psa?

  • pavel.zajda.7

    The Guardian je vynikající pohádkový časopis

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit