Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo umí počítat, tak si musí být vědom toho, že USA své dluhy nejsou schopny nikdy zaplatit. Mohou je pouze "zrušit" tím, že zabijí, nebo nechají zabít, své věřitele. Je to prastarý trik, který využívali již vladaři v okamžiku, kdy jejich dluh k někomu přerostl splatitelnou výši. (Poprava nebo včasný útěk vždy doprovozený konfiskací majetku a logicky i vynulováním dluhu).
    Konečně se taky naprosto transparentně ukazuje, kdo je "ten trh" co určuje cenu a jak to dělá i pro ty US-fily.
    • Proto je třeba aby Putin uzavíráním produktovodů do EU učil EU slušnosti.Ostatní už půjde samo.Je dobře,že se Putin nějakého zadupání EU nezalekl.
  • To bylo jasný od začátku, že Ami tuhle hru nikdy nemůžou vyhrát *4*
  • Když se obecně ví, že cit.: "Rusa nevyhladovíš", a že je to "neprůstřelná strategie", tak nechápu o co se tady kdo ještě snaží? *1*
    • O to same, co Reagan s Breznevem: zatahnout Evropu a Rusko do "valky" o Ukrajinu, "diky tomu" je ekonomicky vycerpat, aby nemohli byt jejich protivahou a Rf/podle slov Allbrightove/ donutit, aby se o sve zdroje a uzemi rozdelila s USA. To se jim velmi tezko podari bez spojencu z rad jevrejskych oligarchu uvnitr Ruska.
  • Putin vam to rekl uz pred casem, ale vy jste ho neposlouchali. A to vam navic predpovedel, ze klesne-li cena pod 80 dolaru, prohloubi se krize v prumyslovych statech. *3*
  • Kupodivu ta rekordně nízká cena ropy se vůbec nijak neodrazila u našich pump. Ale zaujala mě věta "Washington by si přál konstruktivější Rusko". A co kdyby si naopak Rusko přálo jiný Washington? To má celý svět skákat podle toho, co si přejí americké korporace?
    • Spíš bych to definoval tak, že Washington by si přál konstruktivější Rusko, ale Rusko, Čína, Afghánistán, Irák, Libye, no vlastně celý zbytek světa krom patolízalů z EU by si přáli jiný, nebo raději vůbec žádný Washington *3*
    • to je......
    • přesně *3*
  • Správně by měl znít takto "USA se nedaří ani přes stlačené ceny ropy vydírat petrostáty jako jsou Rusko a Irán" a ani spotřebitelé to na cenách benzínu nepoznají. Jedná se pouze o zoufalý pokus na záchranu bezcenného dolaru.
  • Opět pro superimbecily tady. Bildmberk, v podstatě židi co se jmenují NWO, postavili svou politiku výhradně na surovinách. Ne na blahu národů. Čiže pokud bude mít suverénní stát suroviny, rozuměj ropa, zlato, ocel a třeba uhlí, v budoucnu vodu nezasr..rakouskými dálnicemi např. bude tyto státy ničit. namítnete, že u nás nic není. U nás je také a moc plynu. Hádejte jakého. Je u nás půda, lesy. Obyvatelstvo je většinou necháno napospas gaunerům a decimováno.Jděte do hajzlu šmejdi co tomu tleskáte!
    • Jediné na co jsme šmejdům dobří je konzumace a nákup jejich šmejdu a geneticky upravených "potravin". Čili odbytiště. Proto úrodnou zem měníme za konzervy, a to co jsme mohli pěstovat "dampingově" tedy předraženě dovážíme!
  • ... dekuji za clanek, sleduji tak mimovolne ten pad cen ropy a jsem rad, ze ted vidim souvislosti..
    • Vidím souvislost v tom, oslabovat zisk Ruska z ropy, nikoli pád cen pro koncové spotřebitele blbe!
      • Hele kryple dal jsem si mínus za to, že na takový potraty vůbec reaguji! *16*
  • Čína sice vydělá ale petrodolar už tak v hajzlu půjde do kopru.Co je to za kyd? Hlavně u nás jsem si nevšiml že by petrodolar padal. Toho krypla co to psal bych nakopal do jeho smradlavejch koulí pod tabulkou cen benzínu! *16*
    • .. pokud vim, neni tam napsano, ze petrodolar pujde do kopru..
      • Tak ty máš dost. Kde čerpáš benzín? Protože jsem si blbe nevšiml, že by ropa a z té benzín je, zlevňoval. A to proč půjde jsem zde psal taky. Jsi blb co neumí číst, natož chápat ceny ropy u nás. Tak drž hubu!
  • Obama rychle do komunistické Číny. Kde je nenávist ke komunismu, když jde o byznys. To jenom naše přiblbla pravicového ražení jsou schopny kvůli dodržování lidských práv(jak kde) vlézt někomu do p....... Nechte si už těch vašich hrátek na nepřítele komunismu. Skoro nikdo už tomu nevěří a málokdo se skutečně bojí Ruska.Už to tady vypadá jak za komoušů, jenom jste si vybrali jinou díru, kam lezete. Jenom změna trička a jede se dál.Už se těch ekonomických průšvihů tady napáchalo tolik, že občan asi ztrácí přehled.Chci suverenitu, nezávislost, soběstačnost a hrdost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit