Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rus odjakživa nejraději útočil na civilisty, ti se nemůžou bránit. Co neznásilní, to zabije.
    • Ve II.sv. válce to byli USA a Anglie, kdo se zaměřil na civilní životy. Sověti nepoužívali taktiku "kobercových náletů". "Kobercové nálety byly zaměřeny na likvidaci civilních cílů, viz. Drážďany, Hamburg ale taky Praha, Plzeň a na závěr Hirošima a Nagasaki. Tak se tady nesnaž vnášet demagogii.
      • Údaje přímo od fašounů z Kremlu?
        • Bohoušku nechceš ukázat kámošům tvůj odznak z hitrerjugend, bude výstava v kavárně?
    • Taky velice rádi sestřelují civilní letadla nad cizím územím.
      • Ale nebombardují nemocnice, to je až vyšší americký level.
  • Tirador je jeden z našich největších vlastenců. Velká Rus je mu vděčná. Má už mnoho vyznamenání, ale navrhnu ho na vyznamenání od samotného Vůdce Putina. Zaslouží si to.
    • Četl jsem o něm Komsomolskoje pravdě, když jsem kdysi ještě měl na noviny.
      • Nemáš se přežrávat masem, budeš mít potom i na noviny.
  • Rusofobní pomatenci třesou vzteky s oplocením svých cel. Dožadují se vstupu na sesternu, z důvodu napsání dopisu matce.

    Marně, pomatenci, Ruské letectvo, dle součinnosti s panem prezidentem Asadem, si dělá svou práci kvalitně. To nejsou americké a saudskoarabské zásoby, ale opravdové bomby. A z toho jsou alahímci hodně překvapeni. nejsou na to zvyklí, to dá rozum!
  • Rusákům stejně nikdo nevěří, tak ať si plácají co chtějí.
  • Už vidíte, jak našim zaměstnancům přibývají kladné body? Je tedy jasné, že pravdu máme my!
    • I ty popleto to je odposlech našich tajných z velv. USA.
    • tirador je náš nejlepší zaměstnanec. Budou prémie!
      • Díky pane Schapiro! Ale asi si mne s někým pletete.
  • Zajímavý je postoj Turecka. Turci mají především strach o osud civilního obyvatelstva, proto decimují Kurdy, bojující proti IS.
  • Už se nám podařilo navázat spojení a brzo to tady budeme mět zase pod kontrolou a veškerou pravdu překlikáne!
    • Zase, vždyť je to citace Šapiroa. Máš ty odposlechy popletené.
  • Bodejť by neprchali, celou dobu byli zvyklí na jiné -humanitární bombardování zásobami made in USA a SA a nyní, opravdové bomby! Kaftany plné sraček a mažou v panice kam to jen jde.
    • Tohle ti přišlo dálnopisem z Kremlu, Ivane pusinko?
      • Jak jste to uhád, pane wachmajstr?
      • Jó ty jsi ten Pepa z depa?
        • Jednou bych se chtěl mít jako ty. Alespoň den, dva.
      • Ne, dálnopisem z jedné nikde nejmenované ambasády.
        • zdarec zlej trolle jak je v Rusku ??
          • Zdarec zlej trolle, nevím, já jsem v ČR. A ty?
            • Už jsem jim tady prozradil, že jsi náš Sovětský občan. Však máš být taky na co hrdý geroj!
  • Rusákovi může věřit tak akotát zase jenom rus, a to zdaleka ne každý.
    • Tobě agente CIA již snad věří jen ten barák s bombama. Čeští neumělci co jste to to křiváky , že sloužíte jen cizákům za 13 stříbrných.
    • Ale ty mu věříš!
      • Pozdravuj fašisty z Kremlu, Ivane pusinko.
        • Nemám na ně kontakt, anonymní poseroutko.
          • To ti nikdo neuvěří, Ivane pusinko.
            • Ty určitě ano.
  • Jak zajímavé, že již nechtějí být mučedníky za Alláha BARBARA. Už nemají zájem ani o jeho panny, že? Nevěřte lžím do Evropy si jdou jen pro žold garantovaný JůEsEj, ale změněný na formu soc. dávek a tím likvidaci závazků a nákladů JůEsEj.
    • Zjistili, že ty pravé jsou v Německu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit