Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A čekal snad někdo něco jiného od ruských bestií - dosáhli svého. Na příkaz největšího světového h.a.j.z.l.a - skřetského komouš-fašisty putina podkopávat dál Evropu.
  • Ukradla jsem mámě podprsenku ale je moc velká. Mám hrozně malá prsa! *8*
    Holky, nemáte vycpávky?

    chtěla jsem si dát plus ale nejde to. Je to určitě spiknutí ameryky Ufonů a Bandarovců.
  • tak koukám, že z rusofobů zbyla jen Simča pod mnoha nicky, a plácá už snad z hladu....
  • Rusům se daří. Usáci zuří, že jejich miliardy investované do teroristů jdou do kopru. Klasika.
    • Ba,ba máte pravdu rusáckým bestiím jdou křivárny vždy perfektně.
      • ...usáckým, ne rusáckým...
  • zlej Lerry článek není o Vietnamu.

    Rusové v Sýrii zabili 36 civilistů, . Islamistu ani jednoho
    ruské letouny si vzaly na mušku místa, kde IS nepůsobí. Mezi oběťmi náletů jsou totiž civilisté, včetně žen a dětí.
    • zajímavé, že zemřeli dříve než ruská letadla vystartovala.... a amíci ti se civilům vyhýbají? - myslím, že je kosí nejen ve válečných zónách
    • Taky chci zdroj těchto dezinformací!
    • Prosím o zdroj těchto informací dík
      • Od Leryho totéž nechceš? Proč?
        • Takže když se slušně zeptám na zdroj info jsem minusován???? To je opravdu diskuze .Aniž by jste tušili jaký názor na věc mám? Tak jednali ti největší demagogové a nositelé hesla jediná pravda je ta naše. Zkuste se nad tím zamyslet!!!!!
  • Při demokratickém osvobozování Vietnamu, bylo usmrceno cca 50 tisíc Američanů a 3,5 milionů Vietnamců.
    Následující text je založený na reportech, kolik smrtí bylo Spojenými státy způsobeno v 37 zemích, a vysvětleních, jak do nich bylo USA zapleteno.Důvody válek jsou složité. V některých případech jiné národy než USA mohli způsobit více smrtí, ale kdyby se těchto konfliktů Spojené státy nezaplétaly, války by nezačaly a tím pádem je považujme za viníky smrtí těchto vyvolaných konfliktů. Jinými slovy, konflikty by nejspíš vůbec nevypukly, pokud by se do nich nemíchala mocná paže USA. Vojenská a ekonomická síla Spojených států byla rozhodující.Studie ukazuje, že americké vojenské složky byly přímo zodpovědné za 10-15 milionů smrtí během válek v Koreji, Vietnamu a dvou válek v Iráku. Korejská válka dále zahrnuje smrti na čínské straně, zatímco válka ve Vietnamu též zahrnuje zhoubu pro Kambodžu a Laos.
    Americká veřejnost nejspíš nemá o těchto číslech ponětí, a ještě méně toho ví o tzv. zástupných válkách, za jejichž vypuknutí je taktéž zodpovědná. V pozdějších válkách způsobila 9-14 milionů smrtí v Afghánistánu, Angole, Demokratické republice Kongo, Východním Timoru, Guatemale, Indonésii, Pákistánu a Súdánu.Celkovým souhrnem dospíváme k tomu, že jsou Spojené státy s nejvyšší pravděpodobností zodpovědné za 20 až 30 milionů lidských životů v časovém úseku od 2. světové války dodnes, a to v dílčích konfliktech a válkách všude po světě.
    • Klasická ruská demagogická propaganda, Ivane pusinko. Kolik ti Kreml platí? Taky 40 000 bezcenných rublů?
  • Bezmocnost zdejšího zlého tiradora trolla je úžasná.

    Rusko povraždilo civilisty a tak tirador diskutuje o všem možném i nemožném.
    Jenom ne a ne o tom ruském zločinu. *2* *2* *2*
  • tiscali vozíčkář, dědek simon jede. Je za to placen, tak co.
    • Dědek Simon? zase tvoříš fiktivní postavu zlej trolle? Tečku už ti lidi nežerou co. *2*

      Tady bejvá jen šílená tapetářka Simona . Ale v současnosti tu ji ani její tapety nevidím.
    • Zase soudíš jiné podle sebe, Ivane pusinko.
  • Rusofobní parazit vzteky zatíná prstíky a vypouští plyny. Marně, dědku, ruské letectvo si odvede svou práci a teroristé dostanou, co mají. Bomby, ne zásoby.
    • A proč vy rusáci říkáte civilistům teroristi, Ivane pusinko?
      • Protože to tiscali omezenci dovolí vydělat si svých pár drobných. A já mám sociální cítění.
        • Za 40 tisíc bezcenných rublů kolaboruješ s fašistou z Kremlu? Jo, hlad je svińa.
          • Ty dostáváš ruble? Tak to tě pan Schapiro bere na hůl.
  • My ruské ženy se bez kapitalistických vložek obejdeme. Místo nich
    používáme popadané listí ze stromu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit