Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nevím, co ty lidi z kultury zamýšlejí,když se staví za takového člověka jako je Švancberg.To aby se jeden dohadoval,jak že má vůbec psát to krásné české jméno coby prezidenta. Fuj tajbl. Tak až dalece jsme se dostali,volové. Opravdu,nejen že on, ale mi jsme ti šašci,kam že jsme to dotáhli. Fakt že jo. To už raději ten tetovanej,jak že,jo,Avatar. Ten aspoň neblekotá,je mu rozumět a co víc, to by byla aspoň rarita,mít takovou "hlavu státu". Prostě jsme švejkové. Bože, jestli se u nás najdou takoví,kteří za něho orodují,tak to je fakt na emigraci,byť na stará kolena. Stačí mi pánové jako je Kocáb a jemu podobní,tak to je opravdu elita naší kultury. Tito borečkové neslyšeli vyjádření o Haagu,o Benešových dekretech? To je jim málo aby za takového chachara utráceli slovo? To už můžou říci to samé co jejich chráněnec. Pánové Horáček,přítel hazardu,ze kterého vzešel,býv.učitel Svěrák a jim další podobní národobijci.
  • Pokud osobnosti chtějí znovu zavést robotu a makat na panském,ať volí knížete.
  • Vážení,co mi jenom štve,je ta situace,kam jsme se zase dostali.Do finále přišli tito pánové a co nyní s tím uděláme.Každý má máslo na hlavě. Teď je otázka, kdo méně a kdo více. Hlavně si uvědomit, kde jaká strana přivede větší zlo. Kníže se podřekne s negativním názorem na Benešovy dekrety a taky s jeho negativními pohledy na českou společnost.Ukazují se kostlivci,které dost silně argumentují proti jeho volbě. Oni stačí opětovná negativa na jeho německo-rakouské vztahy,které on sám dost silně proklamuje.Což samozřejmě vůči českému člověku dobře ani nemůže dělat. A je to o to smutné, když se naše "kultura", zaplať pán Bůh za to, že ne celá, staví spolu s mládežníky,kteří nic jak je vidět k národnostnímu cítění nemají, podporují takového, chce se mi napsat kašpárka, že až je mi z toho smutno. Takže opakem by měla platit volba menšího zla. Vážení, zvažte všechna pro a proti u každého z těchto pánů. Mně vychází pro volbu p.Zeman. Nechci se ještě dožít slavobrány pro sudeťáky s omluvnými transparenty na hranicích spolu s likvidací Benešových dekretů. Přečtěte si Benešův projev a zjistíte,jak byl prozíravý, což platí hlavně k dnešní a nejen k dnešní době...
  • Osobnosti už ná tady radí 23 let. V jaké jsme prdeli díky osobnostem víme všichni.
  • To jsem se nasmál,osobnosti typu Kocáb a jinný povl.
  • V rodovém sídle, kde pobývá manželka Karla Schwarzenberga - Therese, dosud visí obrazy s hákovými kříži a hajlujícími lidmi.
    • manželka Karla Schwarzenberga
      Prohlásila, že do Prahy nepůjde a tu českou pakáž nemůže ani citit. Podle ní Češi zradili Franze Josefa a bojovali v armádách jeho nepřátel.
      Hilerovi prováděli sabotáže a škodili kde mohli.Přiznala, že pouze těch 90 000 udavačů a kolaborantů má jakési sympatie
  • Rodiče Karla Schwarzenberga měli kolem sebe samé nacisty.
    • Havlova rodina taky, tak co je za problem. *11*
  • Pro ty, kdo mají potřebu vidět na Hradě
    nástupce katolické habsburské šlechty (nad čímž by se Masaryk v hrobě obracel): Podporovatel církevních restitucí, radaru v Brdech, zvýšení DPH, důchodové reformy, zastánce zavedení školného, uznání mafiánského státu Kosovo, zastánce Izraele (jediná země v Evropě!), účast na pohřbu Oty von Habsburka, lenost na ministerstvu zahraničí (kromě rušení zahraničních ambasád (výběr daný ovšem nikoli našimi zájmy, nýbrž americkými, viz Venezuela), neustálé spaní při jakékoli příležitosti, fatální neznalost češtiny a blekotání, našlo by se toho mnohem více!
  • Karel Schwarzenberg se v pátečním duelu na Primě například vyjádřil k nacistické minulosti otce jeho manželky.
  • U možné první dámy prezidenta a to navíc českého národa, který pod tyranií nacismu žil, je to minimálně k zamyšlení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit