Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivislo
    Svět je nějaký naruby Bratři Mašínové kteří prokazatelne zbytečně vraždili jsou oslavováni jako hrdinové a kluk který poslechl rozkaz a dal někomu obuškem je dehonestován na nižší level než vrah.
  • ivislo
    Hon na čardějnice. Až zjistí že poslanec je pra pra synovec Hitlera tak ho ukamenují
  • Pan prezident se musí trochu vyrelaxovat, aby rozcupoval toho hňupa v debatách. Protože jinak si nás tady daji musulmani ke svačině. Já do mešit chodit nehodlám.
  • Je to pravda, komunisté jsou avantgarda.
  • To je fakt, v parlamentu, v europarlamentu, v senátu, v krajích a v managementu státních firem by byla tak čtvrtina lidí. No jo, ale kdyby jsme pověsili komunisty, tak co by jsme teprve museli provézt s demokraty? Snad jedině napíchnout na kůl, nebo upálit zaživa. Demokraté mají ještě mnohem více zla na svědomí, než komunisté. A co teprve svatý?
  • Přesně tak, tak prezident republiky Zeman se dle Ovčáčka bude v pracovní době připravovat na duely s profesorem Drahošem! To snad ani není možné, že nemá čas odvolat vládu Babiše! Připravovat na duely se má ve svém volném čase, je to v jeho zájmu, ne v zájmu ČR. Místo toho brouzdá kdesi po Alabamě.. nechutné.
  • Aspoň je vidět, že se v práci neflákal.
  • Pokud jsi to nepochopil hned, tak je to marnost nad marnost, vše je marnost.
  • Je vidět, že politiku vůbec nesledujete. Až teď. Nemáte vůbec povědomí o tom, co prezident dělá. Navíc, jedná v mezích zákona. Tak jedná každý politik. Ať nalevo nebo napravo. Buďte ráda, že prezident vykonal za to své období tolik práce a nenechal se opít často rohlíkem. Zastával stále pevný postoj. Pokud by se stalo, že nastoupí na místo prezidenta pan Drahoš, tak ten bude dělat to, co mu vysocí páni řeknou nebo napíšou. A s tím prvním slovem v příspěvku jste to přehnala. Necháváte se bohužel strhnout dalšími fanatiky, kteří ale stejně neví, co chtějí.
  • V žádným případě, Zdeněk Ondráček na Hrad. Doufám, že se toho dožiju. To je zajímavý, že u nás je tendence zavírat čestný a schopný lidi do basy a gauneři těžkýho kalibru běhaji na svobodě a plánujou, koho by do tý basy ještě dostali.
  • Jen víc takových dobrých soudruhů. Takoví platí na Kalousky, Bendy, Sobotky, Rittigy, Bakaly, Janoušky, Tupohlávky a Dalíky. Jestli si myslíš, že s nimi zatočí učitýlek Fiala, tak to doufáš zbytečně. To je klasický komik. Zdeněk Ondráček je správnej ranař a borec.
  • Zdeněk Ondráček bude jednou dobrým prezidentem naší vlasti. Inteligentní a férový chlap. Taky má dobrou fyzičku a je to vazbič. To je důležitý, kdyby ho někdo někdy nas.al.
  • Pane soudce já jsem urážel , protože uráželi i ostatnmí a proto bych neměl být souzen. Opravdu si myslíš , že to v právním státe tak funguje??? Je mi tě líto!!! *9*
  • Nebyl by si od té dobroty a nemohl by jsi psát ty své plky někde doma na záchodě na zeď a neobtěžoval tady?
  • Ten Bartoš má degenerovanej mozek. Prej:"Nikdy nevyjádřil svoji lítost ani nerevidoval svoje chování," uvedl. Lidé, kteří nejsou schopni sebereflexe ani po tolika letech, by podle něj neměli předsedat podobným komisím.

    Bartoš taky nikdy nevyjádřil svoji lítost ani nerevidoval svoje chování. Taky není schopen sebereflexe ani po tolika letech. Taky by tedy neměl předsedat podobným komisím.
    A co to vlastně je, "podobná komise"? A ten název, to je nějaký právnický termín?
    Piráti jsou opravdu vyhulený mozky.
  • Podle českého práva může.
  • Kdyby tady každej vořech z republiky psal, co si myslí, tak by to tady bylo na odpis. Hlavně se zbytečně nenervuj a o pana prezidenta Zemana se nemusíš obávat.
  • Zeman je král!
  • Já si taky dokonce myslím, že po ukončení pracovní činnosti pana Zemana na Hradě a ukončení jeho imunity nastane vlna trestních oznámení na jeho osobu pro lži a pomluvy.
  • Je to jasné. jsi nesvéprávný a tudíš neodpovědný za své konání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit