Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevím, proč jsi takový fanatický antikomunista. Předpokládám, že jsi zastáncem krajní pravice. Krajní pravice a levice, komunisté, toho mají strašně moc společného. V podstatě se od sebe liší v detailech. Mně osobně jsou sympatičtí jak komunisté, tak krajní pravice. Do krajní levice bych hlavně nepočítal levičácké anarchisty a dobros.ry. To není žádná levice, ty jen dělají bordel. Prostě v něčem se mi líbí komanči, v něčem jiném se mi líbí ti druzí, mezi které patříš i ty. Tyto dva tábory by spolu měli udělat družbu a ne spolu bojovat. Jak rád vzpomínal Joachim von Ribbentrop na rauty v Kremlu, jak se mu tam líbilo a rád na to vzpomínal.
  • Komanč musí bejt jedině ortodoxní. Jinak to není komanč, ale nějakej usmolenej sociální demokrat.
  • Co je na tom k símchu? Ty dnešní vořeši v parlamentu mu nesahají ani po kontníky, protože on používal zdravý selský rozum. Prostě avantgarda.
  • A kdo tvrdí, že dvojí metr není? My antihavlisti a "antidemokraté" to říkáme už dávno. Já bych ti v tom dokonce držel palce. Všechno lepší, než "demokracie" Havlova a západního střihu.
  • HAHAHAHA jasně, stará struktůro. Zvlášť třeba Jakeš, to je avangarda jak víno! *1* *1* *1*
  • Ne že bych s Tebou nesouhlasil, ale tu hrubku bys moh opravit, takhle děláš antikomunistům leda ostudu.
  • ...a pokud jí nezahodil, zavřít až zčerná. Na to dokonce existuje paragraf, který se ale kupodivu nepoužívá a pohrobci KSČ mají stále svou milovanou rodnou stranu, jen jí přibylo M. Přestože je vlastně zakázaná. To kdybych si já zkusil založit NSDAP.CZ, tak do tejdne sedím v báni... a pak že není dvojí metr!
  • Komunisti všech zemí, vylište si pr-el.
  • Pokud by byl charakter, tak se po revoluci pověsí. Znám pár, kteří tak učinili. Měli mnoho vin nebo byli ortodoxní komanči a neunesli změnu režimu. Mezi ně komanč a STbák Filip dozajista nepatří. Ondráček měl dostat do kebule přez kordon od nějakého ranaře tonfou. Já být student, který to od něj schytal, tak bych vyhledal jeho bydliště a takovej mazec neviděl.
  • Pokud jí zahodil, diskvalifikovat.
  • To je možné jenom v té zdegenerované ČR - České Rezervaci, aby se taková kreatura dostala do parlamentu místo do kriminálu, kam zrůda patří.
  • Když dovedl Ondráček mlátit demonstranty obuškem po zádech, tak bych mu nadal taky aby věděl jak to chutná.
  • To že dobrovolně vlezl do pohotovostního oddílu komunistického gestapa svědčí o nedostatku charakteru. Něco takového nepatří do parlamentu, ale nanejvýš na zametání ulic.
  • To se mýlíte. Odbornost je potřeba, ale zároveň takový člověk NESMÍ MÍT TU ŠPATNOU LEGITIMACI - rudou knížku! Za tu by totiž měla být doživotní diskvalifikace. Bez ohledu na to, jestli ji zahodil nebo ne...
  • Dějiny se v této demokracii ohýbají jak je potřeba.Když je podnětný a pravdivý příspěvek tak se brzy vymaže a dá se tam nesmysl jako dnes o Itálii,který nikoho nezajímá.Lesk a bída deformacie a co dálnice již je posypaná?
  • Jestli někoho přetáhl před zhruba 30-ti lety není ani prokázáno, protože tehdy následovaly prověrky a byl tehdy schválen, protože nikdo na něj nic neměl !!! Teď je to jen politická šikana !
  • Komanče podrazili a ostatní z toho mají Vánoce ! To je PS normální . Ondráček je skutečně odborník, má i prověrku na vyšší úroveň než potřebuje pro GIBS, když mohl kontrolovat BIS ! Odbornost n e n í zapotřebí, jen člověk musí mít tu správnou legitimaci ! Poslanci to pořád prokazují.
  • Ba ne, zeman není král - zeman je hlava.
    No i když hlava - spíš jenom hlavička a to ještě zcela jiného orgánu než je stát.
    Pravda je, že i ten orgán by se za takovou "hlavičku" styděl.
  • Nenech se vysmát zemanofilní šmejdíku.
    V čem spočívá tvá domněnka - pomluvy???
    Jen byla konstatována všeobecně známá skutečnost - ten ožralecký dementní prolhaný křivácký podlý hradní šmejd jen zneužívá vychcaně toho že na něj zatím nikdo nemůže neb je ze zákona za své činy nezodpovědný.
    To ale již brzy skončí a pak si toho svého hnusa za jeho křivácká zvěrstva můžeš vzít do opatrování. S ovčincem ho můžete přebalovat aby nemusel chodit v pochcaných kalhotách.
  • Spíš je to pravnuk. To sedí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit