Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... mi nevadí, že šišlá, že vypadá jak dege, degene, prostě blbej, ale vadí mi to, že je někdy blbej a dělá hovadiny 3-letýho parchanta ... "Babičko já číhám ... tak číhej ... babiško já číhám ... tak číhej"
    "Ježíšmarjá babi, to nemůžeš dát na to dítě pozor, vždyť rozstříhal celou vejplatu ... *10* *10* *10* "
    A tohle se stane, když se na blbce nedá pozor a von by rozhazoval z cizího *10* *10* *10*
  • moje babička mě vždy říkala,běda naší zemi,až nám budou vládnout šlechtici a různá pakáž. Tak to půjde s námi s kopce! A JE TO TADY!
  • Kr*teni jste vy vsichni. Mozna nekde chrapal, ale neni to zlodej jako cela ODS, ktera rozkradla co mohla. Bem na radnici, Kocourek ve vlade, Besser ve vlade, cely Dopravni podnik je jeden velkej bordel.
  • Kočičáku ty jsi taky dege, dege zkrátka blbej.
  • Opět článek "blábol". Jednak těch 90miliard pochází z devizovích rezerv, takže se to státního rozpočtu nedotkne a pak jedná se o půjčku která se vrátí do několika let. Další věc je to že jsme součástí nějakého ekonomického systému a podle toho se musíme chovat a i kdyby jsme v EU nebyli tak EU je náš zásadní obchodní partner takže je to skoro stejné. Pan poslanec Plachý má buďto hlavu v písku nebo špatné informace.
    • A co když euro padne a těch 90 mld už nikdy nikdo neuvidí.Kolik potom bude DPH v ČR *14* *14* *14* *14*
    • Josefe, Josefe uznej, že EU je v háji a němci a frantíci se snaží dostat peníze do kasy, protože tam už moc investovali. Budou se snažit všechny kolem ožebračit, jen aby jim vyšel jejich plán, vůdce Evropy. Je to takový boj beze zbraní. Kníže to je člověk který nemá co vˇˇCechách pohledávat, to je lotr XXXL. Bude mooooc těšké se z tohodle hnusu vyvléknout.
      • Souhlasím s tebou. A pokud by se tam 90 miliard nalilo, za půl roku za rok přijdou znovu a znovu!!! EU je bezedná díra, kde mizí peníze ještě ve větší míře, než je tomu u nás v Kradlákově (ČR) , kde se vše rozkrade!!! Tam je těch nenažranců v parlamentu EU ještě víc než tady doma , za značně přemrštěné platy a výsledek jejich činnosti - nula od nuly pojde, spíše využít možností a krást jako europoslanec OUZKÝ a CABRNOCH - IZIP - VZP!!!!!! Kdo nevěří tomu, že EU je k ničemu a je to jenom zástěrka jak porobit evropské státy, ať si pustí video na www.zlo.cz a pustí si přednášku německého profesora Clause!!! Je to hodně dlouhé video, ale kdo chce získat kompledtní informaci o tom jak to vš ve skutečnosti je, a komu to vše slouží, ať toho času nelituje a poslechne si to. Bude mu pak vše absolutně jasné!!! V první řadě by si to měl poslechnout dementní Schwarzenberg, aby přestal slintat nesmysly!!!
  • Britská libra posiluje. Důvodem jsou eurové výprodeje kvůli pochybnostem ohledně omezeného pokroku při posledním summitu EU. Investoři si nejsou jisti, zda přijatá opatření vskutku zamezí dalšímu šíření dluhů
    • Co je to investor? Je to obyčejný spekulant, který se snaží na hlouposti druhého vydělat co největší peníze
  • Tentokrát s poslancem Plachým lze jenom souhlasit. Solidarita ano, ale riskovat svůj pád kvůli hazardérům je opravdu riskantní. Chvála na Klause, ten jediný o EU mlivil pravdu a má ji pořád, i dnes. Začíná se podobat RVHP.
  • Mohl by prodat Vorlík, stejně ho nepotřebuje *14*
  • Denně se dovídám, jak je na tom ČR špatně s penězma (dluhy, nevybrané daně a pod.), špatné vyhlídky, odírání občanů, ale povinost platit, to jo a nejlépe ihned. To by to nemohlo počkat? Kam nejdnou takový spěch? Je to podezřelé a mám pocit, že účelové, ale né pro mně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit