Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    ale,kecáš kor v době kdy je každý jeho krok bedlivě sledován.to prostě neobhájíš

  • nepoznáme, rozděluje je Bureš a jeho ANO gang

  • to je jasný soudruhu BTW nevlastní, ty miliardy které utrácí si vydělává prací skladníka v kauflandu





  • KIMCID

    ano jsi ymrd

  • KIMCID

    protože agrofert už nevlastní?

  • KIMCID

    dotace jdou do čr a ty se přerozděluji pokud se nepletu.jak v tom balíku peněz poznáme ty pro agrofert?

  • Je zajímavé proč se ten estébáckej dobytek Bureš nezmínil, že mu dotace utípla EU už v srpnu.

  • K Agrofertu mám mnoho vážných výhrad, ale pořád se mi Agrofert zdá užitečnější institucí než Evropská komise. Paraziti z Evropské komise se domnívají, že budou ovládat národní státy EU pomocí eurodotací jako když je donucen k poslušnosti psík pomocí cukříčků. Eurohujerský dotační systém je pro nás neuctivý a ponižující. Celá EU potřebuje zásadní reformu tak, aby byla společenstvím rovnoprávných států při zachovávání a respektování jejich samostatnost a suverenity a nezasahování do vnitřních záležitostí oněch národních států. Budování eurohujerského diktátu a merkelovsko-macronovskou aroganci odmítám.
  • To se určitě čobol diví že ho nechtějí živit.Nedávno pobavil prohlášením že více peněz odvede do rozpočtu než vyčerpá , toť slova podnikatele čobolečka nenažraného.Víte soudruhu z estébé každý živnostníček odvede na dani z příjmu,DPH a jiné dani např.z pohoných hmot a neočekává že mu to samé stát nasype zpět , kupodivu i každý zaměstnanec nečeká že odvody ze mzdy dostane zpět a v obchodě nečeká že mu odečtou DPH a ještě něco přisypou , jo to čobol je jiný ten se domnívá že daně se vrací a ještě se připlatí za to že je mohou vrátit.Jen pro zajímavost jestli rodina trpí různými disfunkcemi tak jí nenamáčím do pochybných kšeftů , protože pak jsem ymrd nejhrubšího zrna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit