Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Bezmoc tebou cloumá.já jsem svobodný člověk na rozdíl od tebe ;-) 

  • KIMCID

    na rodíl od tebe BTW poslouchám čro plus kde to asi tak před10 minutama,potvrdil ředitel agrofertu

  • a co se sseereš sem jdi na vánoční trh než ti ho lidl zakáže abys někoho neurazil.Jo já zapomněl oni tě nepustí přes betonovej zátaras.

  • Opět lžeš až se ti od huby práší soudruhu BTW, dotace jsou zastaveny pro celý holding Agfrofert a firmy které pod něj spadají.

  • KIMCID

    Protože se mě cestou po světě zalíbilo v jednom německém městečku. ;-) 

  • KIMCID

    každopádně agrofert má 200 firem které žádaji samostatně.a těm se nic nestoplo tak že se nic neděje

  • a proč svoji vyjímečnost nepoužíváš ve prospěch rodné země gadžo .

  • KIMCID

    já jsem rozený pražák a těch 200km   je severozápadně.ale to cikánovi s křišťálovou  koulí řikat ale  nemusím

  • taky

  • jo ale i skladník v Kauflandu odvádí sociální a zdravotní , při nákupu DPH a pod. a nečeká že mu to někdo vrátí a "premier" čeká že mu to všechno vrátí a s příplatkem.Tak asi pujdu nakoupit a u pokladny budu žádat abych neplatil a ještě zaplatili oni .Hmm no nevim to už můžu chodit do práce a ještě jim platit vstupenky na bráně , ty bláho to je ono .

  • Zase pitomost.... Žádné budování eurohujerského diktátu, ale budování eurohujerské diktatury. Eurohujerskou totalitu odmítám a opovrhuji jí. Každý prosazovatel eurohujerské totality typu Teličky, Štětiny či Šojdrové si nezaslouží nic jiného než opovržení. Známý protektorátní kolaborant E. Moravec měl v sobě víc cti a občanské zodpovědnosti než výše jmenovaní.
  • jo to se Slovákům v ČR běžně stává že žijou za hranicema , to Vám neřekli.

  • KIMCID
    😂
  • KIMCID

    ne policií novinářema a podobně.ale to bys muse  BTW vidět dál než na špičku nosu

  • no jednoduše jdou na účet agrofertu , to neumíte číst bankovní výpisy, co jste dělal ve škole ?, nebo to byla škola závodní v arealu agrovyžerto.

  • KIMCID

    no vzhledem k tomu že žiju 200km za hranicema mužu se jen smát

  • Problém je v tom že nikdo nenutí někoho aby podnikal s dotacemi , klidně pracuj ale za své.

  • dle logiky áno jo protože platim daně🙂🙂🙂Ty wogo vy jste sebranka a koukám jak nebude na sváču z EU tak tvrdíte muziku.

  • ANO každý krok je bedlivě sledován ministryní financí z ANO která pečlivě kontroluje svého šéfa Babiše z ANO😂

  • KIMCID

    Jasně soudruhu BTW povídej nám o tom něco k tématu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit