Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je ale oklika - přes Nigérii na Ukrajinu. *11* Z výnosů prodeje budou zaplaceny náklady státu na střežení areálu Vrbětice a odvoz části materiálu do Květné? *10*
    • Nebudou - protože "někdo" tyhle nadnormativní a "zastaralé" stroje VĚNOVAL tomu tajenému 40ti letému údajnému zbrojaři... A ZA CO.. kdo to platil a proč....jo tajnosti českých vlád a vojska jsou neskutečné
  • no vyborne, co jeste bude uverejneno, jmena a adresy vsech zainteresovanych, aby se CR stala tercem? ktery blb tyhle informace pousti do eteru?
    • a proč lidi mají právo vědět jak se s majetkem republiky zachází.... někdo ty státní vojenské zásoby mu musel PRODAT/PŘEDAT/UVOLNIT. Otázkou zůstáva KDO A ZAČ
      • pravda bylo to z našich peněz
  • Islamisté i tzv. separatisté v Doněcku jsou teroristé. Proto se demokratický svět
    zapojil do tohoto boje který ochrání naši svobodnou společnost pžed
    návratem do totalitního dávnověku.
    • Tak nějak argumentoval i Hitler...
      • Toho kopíruje soudruh Putin. Oba kradou sousednímu států území pod záminkou
        ochrany vlastní menšiny.
        • mééééééé....
  • A teď z jiného soudku, cenzura internetu.
    Zkuste někomu poslat email s odkazem na tyto stránky:

    http://novorus.info/

    Zaručeně nedojde.....
    Kdo cenzuruje Internet?
    • Ano pravdu máte .V pravém horním rohu je poznámka zrušit reakci.Já měl zájem objektivně podávat informace bez politického podtextu,pouze z informací,které jsem získal z jiných zdrojů a za to jsem byl na dva dny odpojen a to prosím v tzv.demokracii a svobodě.Já si ze začátku myslel,že tyto diskuze jsou žádoucí,ale je to pouze ventil pro ovčany bez názoru a hlavně přehled sprosťáren některých pisatelů.Nechápu proč se tady publikují články ,kam se poslala výzbroj apod.
  • Rusko posílá zbraně teroristům v Doněcku a rozněcuje válku na Ukrajině.
    Demokratická Ukrajina proto pomáhá Africkým státům které také strádají
    pod útoky teroristů.
    • Neefektivní a nespolehliví. Obama přiškrtil podporu syrským povstalcům

      Podpora umírněných syrských povstalců sice zůstává strategickou prioritou Spojených států, Washington však nadále spolehlivé spojence na bojišti nachází obtížně. Množství frakcí, na které se Američané spoléhali, se v minulých měsících neosvědčilo. Administrativa prezidenta Baracka Obamy jim proto omezila platby a přísun materiálu zhruba na polovinu. Napsal to server The Daily Beast.
    • mééééé....mééééé....méééé....
  • to vyhovuje. Ten současný není vyjimkou.....proto jakákoli informace poskytnutá "oficiálními místy" se musí vydělit deseti a obrátit znaménko z plus na minus. Jinými slovy je-li nám řečeno že venku svítí slunce a je horko, raději se podívám z okna a vezmu si deštník a kožich....
  • Ha, ha, prej do Nigerie :-)
    Ukrajinské letadlo samozřejmě odvezlo těch 15 modernizovaných tanků na Ukrajinu, tady je důkaz:

    http://www.flightradar24.com/data/airplanes/ur-82060/#55f1ba8

    Jak dlouho se nám ještě bude lhát.
    • Demagogu, pleteš si přílet s odletem, v datumech máš taky guláš,... *11*
    • ????
  • Ano Ukrajinský a Český demokratický lid se zapojil jak do boje s Islámským
    terorismem tak i s tím Ruským. Toto letadlo se stane poslem svobody který má
    tamnímu lidu přinést mír a pořádek.

    Islamista a Putinista - oba touží po světovládě a vraždí odpůrce jejich diktatury.
    Islamista podřezáním a KGB poloniem do čaje.
    • Bože do koho si to duši vrazil??? *8*
    • mééééé....
  • Imperialisté zase podněcují nepokoje ve světě zbraněma !!
    • Opravdu mě fascinují tyto nespočetné výkřiky proti západní agresi zde.Nejsem zastánce USA, ale v žádném případě by mě nenapadlo se zastávat Ruska.Zde několik postřehů:
      1)nejvíce životů v africe má nasvědomí jaká zbraň? Nápověda je levnější než Coca-Cola a stejně dostupná.Odpovím si sám - jedná se o AK-47 Kalašnikov.Výrobce USA ????
      2)Pokud mají tak obrovský vliv západní státy na situaci na Ukrajině, jak je možné že existují pouze fotografie ruské vojenské techniky na straně separatistů, ale nikoliv západní techniky na straně ukrajinské armády.Kecy o cenzuře jsou blbost, poněvadž Rusko má velice dobrou špionáž a pokud by něco takového bylo- už by toho byla plná média.
      3)Bez ohledu na vnitropolitickou situaci na Ukrajině to byl legitimní stát a nikdo z okolních zemí nesmí násilím zabírat cizí území.
      4)Pokud by se toto stalo nám, též bychom žádali o pomoc, poněvadž naše armáda by neochránila ani Michelské pekárny. Proto jsme součástí NATO- ať se vám to líbí nebo ne.
      5)Čí tanky zde v roce 1968 zdejší občáné mlátili čepicema.Kterých vojáků jsme se po revoluci nadšeni zbavili?
      6)Kterých občanů je plná Praha a neumíme si s nimi poradit? Já němnožko gavarjů parusky ;-)
      7)Bylo někdy v novinách, že americký prezident při prvním potápěčském ponoru našel antické amfory nebo přepral holýma rukama mědvěda při houbaření.Američané točí bijáky o supermanech, ale Rusko ho má za prezidenta.
      7)Pokud toto vše mají na svědomí USA, pozvěte sem prosím naše hodné ruské bratry s tankama a házejte jim rudé karafiáty.
      • Máš pravdu o roku 1968 byli to sovětští vojáci včetně těch ukrajinských podle hesla oni po nás kamenem a my chlebem.Přemýšlej jestli můžeš!
  • Je otázka zda Nigerie není ve skutečnosti Ukrajina. To by jim bylo podobné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit