Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bylo samozřejmě myšleno ironicky. *14*
  • Půjde Šabatová kvůli somálské studentce do vězení?
    Šabatová čelí podezření ze zneužití pravomoci úřední osoby

    Kauza bude mít však nepříjemnou dohru pro ombudsmanku Annu Šabatovou. „S ohledem na skutečnosti, které vyplynuly na povrch v průběhu projednávání věci soudem, zejména co se týče zprávy veřejné ochránkyně práv a jejího šetření stížnosti jmenované, rozhodl se můj právní zástupce Radek Suchý za sebe podat oznámení o skutečnostech nasvědčujících spáchání trestného činu Annou Šabatovou ve funkci veřejné ochránkyně práv. Trestní oznámení tedy nepodávám já, ani Střední zdravotnická škola,“ upřesňuje ředitelka, která musela tři a půl roku čelit obrovskému tlaku ze strany veřejné ochránkyně práv, kontroly školní inspekce si u ní podávaly dveře.

    „Advokát je přesvědčen, že by orgány činné v trestním řízení měly prověřit především skutečnosti, které nasvědčují tomu, že mohlo v průběhu šetření ombudsmanky dojít jednak k možné manipulaci s důkazy a jednak k zasahování do kompetence a působnosti České školní inspekce, a tedy k možnému naplnění znaků skutkové podstaty trestného činu zneužití pravomoci úřední osoby,“ vysvětluje pro ParlamentníListy.cz ředitelka Ivanka Kohoutová, co je důvodem pro rozhodnutí jejího právního zástupce v uvedeném sporu.
    *15*
  • Která "dáma"? Tohle koště snad nemyslíš
  • Otázka Bicana:
    Projednávání novely provázela nepochopitelná, řekl bych až šikana vašeho úřadu ze strany poslanců, když vás nutili jezdit z Brna do Prahy. Jak to na vás působilo?
    Odpověď Šabatové:
    Ano, to jsem chápala i já jako šikanózní. Ohradila jsem se neveřejně dopisem předsedovi Poslanecké sněmovny a napsala jsem velmi jasně, že to by si poslanci neměli dovolovat, protože když si přečteme zákon, já takovou povinnost nemám.
    Komentář:
    V poslanecké sněmovně se projednával zákon týkající se jejího úřadu, tak ji poslanci pozvali do Prahy, aby se k tomu vyjádřila. A ta ženská to považuje za šikanu? *3*
    Musím konstatovat, že pisatel článku ani ta dáma to evidentně nemají v hlavě v pořádku. *14* *14* *14* *14*
  • Jednou přijde doba, když už všichni budou mít všechna práva. Pak snad přijde období, kdy se budeme starat o základní lidské povinnosti, které bude zřejmě třeba stanovit zvláštním zákonem, který bude přijímán s velkým odporem kavárníků, sluníčkářů, členů neziskovek a pod.
  • "kde je velmi mnoho předsudků vůči Romům,"
    .
    Jaké konkrétně předsudky má paní Šabatová na mysli?

    "Předsudek je zakořeněný úsudek či názor, který není založen na spolehlivém poznání, ale na pouhém mínění či předpokladu. Obvykle vychází z neoprávněného zobecnění nebo jiného zjednodušení zkušenosti."
  • Je samozřejmě naprosto nezbytné, aby se většina ve všem a do posledního detailu přizpůsobila cigošům, muslimům, migrošům a jiným menšinám a zabezpečila jejich veškeré životní potřeby. Potom teprve nastane všeobecné blaho, řízené pomatenci, blázny, sluníčkáři . . .
  • Jednu větu,kdy v tomto Absurdistánu bude právo dětí na oba rodiče?Nebo se stále bude tolerovat svévole soudů ,OSPODů a dalších svévolných jednání tzv.institucí zejména na severu Čech ,kdy matka duševně nemocná vydírá otce společnými dětmi a snaží se je od otce odtrhnout a znemožňuje jim styk s rodinou otce.Mimochodem na vysoké společenské úrovni za pomocí svojí rodiny tj matkou,která má stejné chování,která jednala vůči své tchyni stejným neurvalým způsobem jako její dcera vůči nám neustálým lhaním a šířením nepravd a udávním otce a jeho rodiny všem orgánům státní svévole duševně nemocné matky,které je 40 let a měla by mít již rozum.Když se syn obrátí na výše jmenovaný orgán tak se dozví,že matka již 2x unesla svévolně z trvalého bydliště jeho děti ,o které se chce starat daleko lépe než jejich problémová matka a obrátí se na orgány k tomu určené tj.policie,různé Ospody a soudy a jejich laxní přístup a co je nejhorší i vůči malým dětem,které za to nemůžou,že žijí v zemi,kde právo je demokraticky pokřiveno.Rodina otce dětí za 5 let jejich věku ještě neviděla.Tento stát nemá ani dětského ombudsmana,ale starat se o somálskou dívku asi je zajímavější a vytřískat pochybný kapitál,kdy desítky dětí trpí nezodpovědným rodičem v tomto případě matkou a její matkou na užívání Neurolu O5 tj návykové drogy v určitém stádiu schizofrenie.Paní Marxová a tři urgence ani neodpověděla,na můj dotaz k čemu jsou OSPODY?Když tato organizace nekoná a děti ,které matka zadržuje ,kdy je vychovává proti rodině otce 200km od trvalého bydliště.Jsem připraven toto zacházení dát i do mezinárodního kontextu jak se u nás zachází z dětma,kde rodina je jen prázdná fráze.S pozdravem Dědeček a babička.Rád si přečtu kvalitní názory od ostatních otců,které trpějí svévůlí jejich matky.
  • Anna Šabatová lže, Posuďte sami, tohle tvrdí Šabatová:
    "Tady cítím, že je díra v systému. Také advokátka somálské dívky, kterou kvůli hidžábu vyloučili ze střední zdravotnické školy, mi potvrdila, že to je strašný psychický tlak na jednotlivce. Všichni jsme četli noviny a on je to tlak i na tu advokátku, i když ona je velmi statečná, velmi si jí vážím. Vidím, že to je extrémní tlak, a tohle by na sebe vzala instituce veřejného ochránce práv."
    Toto je rozhodnutí soudu:
    Obvodní soud pro Prahu 10 zprostil Střední zdravotnickou školu v Ruské ulici žaloby z diskriminace somálské dívky. Ta tvrdila, že jí škola zakázala nosit šátek, čímž ji nepřímo diskriminovala. Soudkyně však dospěla k závěru, že se Somálka nikdy nestala studentkou školy a nemůže proto uplatnit nárok podle antidiskriminačního zákona.
    Při čtení rozsudku zastupoval Somálku bývalý ministr vnitra Jan Ruml, protože její advokátka Radka Korbelová Dohnalová se jednání nemohla zúčastnit.
    Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/soud-hidzab-stredni-zdravotnicka-skola-praha-somalka-p07-/domaci.aspx?c=A170126_171831_domaci_jkk
    Musela mít chudinka advokátka opravdu veliké tlaky, když ani k soudu nepřišla *14*
    Ta ženská říká takové nesmysly, že se to ani nedá číst. *4*
  • Už je tady první studie (Nová studie vezme sexuálním fanatikům vítr z plachet). Studie podložená statisticky, která říká jasně: V roce 2008 během ekonomické krize byly různé granty a strategie odsunuty do pozadí a v letech 2010-2011 byly ukončeny úplně. Financování sexuální výchovy mládeže se tak radikálně snížilo a míra potratovosti i těhotenství u teenagerek poté zcela překvapivě radikálně klesla, a to až o 40 procent (v období od 2008-2014).
    Výsledky jsou tedy zjevné. Čím vyšší škrty ve financování programů sexuální výchovy, tím nižší míra těhotenství a potratů u mladistvých. Dokonce se ukázalo, že programy, které propagovaly u teenagerů antikoncepci, byly přinejmenším neefektivní, ne-li dokonce kontraproduktivní.
    Takže paní "ochránkyně práv" se chová jako sexuální zvrhlík, výsledkem jehož snažení je vysoká potratovost u mladistvých! A nejde jen o paní ochránkyni práv, jde v prvé řadě o paní ministryni M. Marksovou, která doslova rozhazuje miliardy neziskovkám. Vliv takto vyhozených peněz z našich daní je vysoce negativní! Přitom se jedná o cca 36 privilegovaných neziskovek, které tvoří cca 1 % všech neziskovek.
  • Takové bla,bla,bla jsem dlouho neslyšel.Škoda,že vaše funkční období nelze zkrátit.
  • především sama sebe. Dobře ví že až od tama vyfičí nebude patřit k oblíbencům národa.Přeci nemůže bojovat za snížení komerčního pojištění cizinců kteří tady přicházejí v různých formách zejména parazitovat. A když tady chceš pracovat - připlať si. Tady nejsme armáda spásy. Jak se šmudla může vyjadřovat ke svému zástupci? Z obecného pohledu je právě ON ten správný člověk, co ji měl už dávno vyštípat! Už aby to bylo!
  • O základních právech druhých lidí se prostě nehlasuje, v případě většinové populace se na ně nezřídka zvysoka kálí.
    Tomu, co popisuje přispěvatel "R" docela věřím. Menšina, když vycítí slabost, tak ji ihned využije.
    Také se mi nelíbí "výroba" dětí za účelem výdělku. Jak jsem již psal, taková rodinka jde, dvě malé děti vedle, další v kočárku, další na cestě, CIGARETU v pysku a když něco namítnete je to přinejmenším "dyšgriminácia". A to jsem moc slušný...
    Ten, kdo vědomě poškozuje zdraví dětem, by měl být zkrácen na štědrých státních příspěvcích.
  • jen pro informaci tato paní mluví o právech ostatních ale nějak zapomíná o právech těch co suplují neschopnost některých jedinců se o sebe postarat. Uvedeme malý příklad:
    Jednoho krásného dne navštívila tato paní nejmenované zařízení o nezletilé a položila prsonálu otázku jak mají vyřešenou věc která se týká nejmenované romské dívenky (nezletilé), když si bude chtít s chlapcem tzv. pošpásovat, protože nemá možnost jít na vycházku.Představa paní Šabatové byla , že by se všichni v tichosti odebrali někam , tak aby dotyčná dívka podotákám že nezletilá měla možnost praktikovat sex. Jako důraz na to že to myslí opravdu vážně doplnila , že personál by měl danou dívku náležitě poučit a vybavit kondomem. Ve výsledku jsou práva personálu a ostatních nic proti volání přírody mladé nedotknutelné. Tak si paní Šabat představuje svobodu za naše peníze. Možná by bylo lepší kdyby si p, Šabat vzala nedotknutelnou domů a vychpovala by z ní třeba lékařku. *11* . Po odchodu p. Šabat z daného střediska si převážná část náctiletých sedla ke stolu s nohama na stůl a vykřikovali na personál :Dělej ty bílá kur.... makej jsi tu pro mně tak se moc nezastavul. Trvalo celý měsíc než dal personál morálku v ústavu do pořádku. Tomu se říká člověk na svém místě. Odborník jako lusk. *9*
  • Přitom bys ti rád základní právo volby lidem nedovolil.
  • Ono nejde jen o práva, ale také o povinnost nezasahovat do práv jiných. A jestliže to někdo učiní, musí být potrestán. A jestliže se někdo fláká, lenoší a rozhazuje nemůže se mít stejně jako ten, kdo se učí, pracuje, hospodaří. A živit se výrobou dětí rozhodně není to co by se mělo podporovat. Zeměkoule je tak přelidněná a pokud lidé sami ten populační růst neomezí nějakým humánním způsobem, tak to udělá Příroda a vezme to napříč politickým spektrem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit