Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediný správný krok by měl udělat na propadlišti šibenice a s celou koalicí.
  • To nebyl správný krok. To Péťa uklouzl na svinčíku co tu zanechal za svého panování.
  • Média do omrzení opakují.......... Máte na mysli "Česká" média ? Žádná média v této zemi
    "nekopou" za tento stát. To jste si ještě nevšimli ??
    Co je pro tento stát špatné, to se v médiích neustále do omrzení opakuje.
  • Paměť národa vzpomíná, jak ještě někdy v 90. letech, když modro-bolševičtí mongoloidi chtěli z Nečasa udělat ministra vnitra, tento ještě předtím, než z toho nakonec sešlo, prohlásil, že funkci buď podělá anebo se na ní udělá... teď zmák obojí jedním vrzem, pašák! *5*
  • Tak pan "ušpiněný" bude jen obyčejným poslancem s modrým mozkem a bez Jany. Z výšin na zem to bude rána.
    • ČEZ ho uživí,nebo Aerohol.
  • Myslím, že autor tohoto článku je mentálně zaostalý fanda ODS, který nemá žádné povědomí o situaci, která panuje v tomto státě mezi normálními slušnými občany. Šefredaktor by mu měl dát padáka, ale ne zlatého.
  • "...teď bude Zeman hrát a všichni vědí, že tento člověk, na rozdíl od Klause, nemá vůbec žádné zábrany."

    Zažili jsme klausovy činy od roku 1990, mohli jsme se "kochat" jeho krádeží pera v přímém tv přenosu a nakonec bezpříkladným amnestováním gaunerů největšího kalibru s výsměchem naplival národu do tváře.
    Podle mě se člověk se zábranami chová úplně jinak.
    Mohl by mi autor článku vysvětlit proč si už dnes myslí, že klaus je ve srovnání s Milošem Zemanem lepší?
    • Já ti to vysvětlím Zeman je opak Klause a zábrany nemá proti lumpům, stačí ti to?
  • Pane Hlavenka, šéfová kanceláře úřadu vlády a bývalí poslanci nejsou politici? Jaká lež, právě že jde o politiku a politiky.Tady se nejedná o druholigové úředníčky, pravá ruka premiéra nejedná sama za sebe, ta dělá špinavou práci za pana čistého aby se neušpinil.
    Že je zneužití zpravodajské služby trestný čin vám potvrdí i posluchač prvního ročníku právnické fakulty.tady není žádné spiknutí či podstrčený úplatek v krabici od vína, důkaz je jasný byla zneužita zpravodajská služba ke sledování soukromých osob bez souhlasu MO a předsedy vlády-tečka.Stejně jako účelové vzdání se mandátu za lukrativní posty je korupce jak vyšitá.Státní zastupitelství v Ostravě a PČR spolu s UOOZ odvedli dobrou práci.jen houšť a větší kapky.Snad pak dojde i na Marečka Bendovic, Míru Kalouska či Mirečku Němcovou a podívají se za Davídkem do Litoměřic!
  • To se píše z marsu? Já jsem si žádného "správného" kroku u týhle bestie vedoucí gestapácký spolek nevšiml. *16*
  • Po přečtení tohoto článku nevím jestli bdím nebo spím. Asi pisatel a já žijeme každej v jiné zemi. Bylo jen otázkou času kdy propukne skandál tohoto typu, neboť současná politická a na ni navazaná uřednická garnitura s vědomím své moci stratila veškeré zábrany a to jak morální tak politické. Pokud olomoučtí státní zástupci udělají svou práci opravdu zodpovědně, bude jak o politiky tak o státní úředníky brzy nouze.
    • Ano, souhlasím. Bývalí komunisti nebo lidé "vychovaní" komunistickým režimem jenom převlékli kabáty, ale chovají se stále stejně jak se naučili: chybí jim zodpovědnost, čest, morálka,
      • Myslel jsem to tak že lidé vychovaní po r 89 už vůbec žádnou morálku nemají, dříve se ctily mravy morálka a čest, to už je všechno v háji!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit