Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kolik jsi dostal půjčeno na turistiku po Praze od Okamury a Bérové, ty šašku počmáranej? Ať ti půjčí Dalík s Topolánkem, když je volíš.
    Ty umíš jenom vyžírat v Thajsku provize od toho estébáka z Tábora, s kterým tam pravidelně jezdíš.
    • A doufám, že si to přečteš, když jsi tak zběhlý v IT technologiích.
  • To je ale upocenej blb.At si Kalouse nafotí a pověsí nad postel i s tou slavnou ODS.Nikdo není na jeho myšlenky zvědavej.Bodejd by nevolil ODSáky vrána k vráně sedá.
  • "Propaganda se obecně chápe jako názor vyjadřovaný za účelem ovlivňování akcí jednotlivců i skupin...Tím se propaganda zásadně liší od vědecké analýzy. Propagandista se snaží "něco prosadit", dobrého nebo špatného. Vědec se nic prosadit nesnaží. Svůj život věnuje objevování nových fakt a principů. O pečlivé zkoumání a kritiku jde propagandistovi jen vzácně. Jeho zájmem je spustit nějaký druh akce. Vědec, naopak, chce vždy co nejpečlivější zkoumání a kritiku svých fakt a myšlenek, je na ně připraven. Věda z kritiky roste, nebezpečnou propagandu kritika rozloží."
    Propagované poselství musí být co nejjednodušší. Tak jednoduché, aby je co nejsnáze a nejrychleji pochopil co největší počet lidí. Míra náročnosti poselství je určena nejnižším společným jmenovatelem intelektuální úrovně oslovené skupiny. Další skutečností, ze které propaganda vychází, je, že dlouhodobá paměť většiny propagandisticky oslovovaných jedinců a skupin je špatná a snadno manipulovatelná.
    Propaganda musí oslovovat emoce. Čím jednodušší a prostší je sdělované poselství, čím méně obsahuje podrobností, které by mohly být důvodem k zamyšlení, tím víc musí oslovovat například sympatie, antipatie, lásku, sexualitu, nenávist, závist, strach a úzkost. Citově prostoupené informace, stejně jako informace, které si je možné snadno, pokud možno barvitě představit, se snáze pamatují a vybavují, než informace citově neutrální.
    Kdo si tenot článek objednal? Předpokládá pan Novotný, že český národ tak zblbl? Koli Kč dostal pan Novotný, kolik dostala redakce? Redaktoři, za takovou ubohou propagandu bych se styěl.
    Přeji všem krásný den.
  • trapný Novotný, hloupé pořady, potřebuje se zviditelnit
  • http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10297718398-den-d-iii-rada/310292320260013-den-d/bonusy/1893-ze-zakulisi/
  • Už podle toho výroku je to opravdu superblb.
  • Nařvaný, uřvaný, hloupý, trapný a možná i impotentní, tedy pokud ne fyzicky tak určitě morálně!Aby bylo jasno, nikoho konkrétního takto necharakterizuji, ale uznejta, že takoví lidé mezi námi jsou!
  • Taky nemám rád tu komančskou držku FILIPA
    • A jak vypadá tvoje sprostá držka? Stav se a něco s tím uděláme!
  • Jen jsem nahlédl a docela se pobavil těmi rozhorlenými reakcemi. Mně je jedno koho má Novotný v oblibě a celý Novotný mi může být ukradený, toho jsem nikdy v oblibě neměl. KSČ(m) je pohrobek zločinné KSČ (máme na to i zákon!) a divím se Filipovi, že se něčemu tak zrůdnému jako je komunismus hlásí. Při minulých Moravcových hovorech vystupoval Filip slušně a kultivovaně. Naproti John se jevil jako samolibý hádavý strejc v hospodě, který nevidí a neslyší a jenom vnucuje svou "pravdu". Typický komunistický demagog. Filip toho vlastně ani moc neřekl, protože ho John nepustil ke slovu.
    • Běž už do řiti ty antilevicový demagogu!!!!!!!!!!! Tvoje myšlení je tak bolševické,ale jen tvá omezená mysl o tom neví!!!! Nebudu na tebe reagovat,protože na rozdíl od tebe jdu do práce a ne pro sociální dávky a navíc s demagogem to nemá smysl. Měj se Gejzo!!!
      • oto, proč tedy na mě reaguješ?! *1*
  • Filip mi nevadí,ovšem ten blb Novotný hrozně!. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit