Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.ahaonline.cz/clanek/trapasy/44950/bavic-petr-novotny-pujcte-mi-vratim-vic-o-sedm-milionu.html

    Komediant, co škemrá o miliony na hovadiny, ještě k tomu i o dotace z EU. Kampak asi zmizel ten milióóón za falešnou reklamu na hubnutí, pane Ovare?
    Jen se divím takovému inteligentnímu a tvořivému člověku, jako je František Ringo Čech, že s tímto upocencem může vůbec kamarádit. Asi bere inšpiraci na nový román o blbcích. *1*
  • Novotný má zajímavý postřeh. Já zase nesnáším Kalouska a jeho. Filip mi je rozhodně milejší a určitě nekrade.
  • Nemám rád Novotného ,Filip mi nevadí.
  • Novotný je člověk zadarmo drahej. Je to pouze vyžírka. Před převratem volil KSČ, ať nekecá , že ne. Později ODS , ovšem všechny jeho styky a soudruzi přešli do ODS. Ten by potřeboval fyzickou práci jako sůl, mohl by vzít sebou zbitek rodinky. To je taky pěkná pakáš.
  • máš nešťastný vkus Filip je hezčí
  • Už je tady zase uslintaný prase
  • Novotný už neví jak by se mohl zviditelnit, je trapný jak sáňky v létě, nemá v sobě ani trošku hrdosti, morálky, etiky a hlavně důstojnosti. *12*
  • Vždycky jsem věděl, že Petr Novotný má inteligenci houpacího koně.Už když vystupoval na Nově s pořadem, kde se přihloupě smál svým vtipům.Divím, se, že už tehdy na TV NOVA nepochopili o jak trapnou věc jde.Svým dnešním prohlášením jen potvrdil, že je pravda co si o něm dávno myslím.Nejsem ani levičák, ani pravičák jen pouze člověk a občan se zdravým selským rozumem.A letos mi bude 69 let, takže už dost pitomců si za svůj život pamatuji.Přeju všem slušným občanům pěkný den a prosím nenechte se manipulovat touto hloupou propagandou.
  • Souhlasím, že Novotný i jeho protekční syn jsou ubohé persony a inteligentnímu člověku nesahají po kotníky.
  • Tenhle trapný šašek, který natočil podvodnou reklamu na hubnutí, aby ze hned nato přežrával (potají) v Thajsku, tenhle vzhledem i duševní ovar, který na vystoupení fešáků v roce 1991 sliboval, že všichni budeme akcionáři a vyděláme na privatizaci, tahle lemra, co vymýšlí stupidní hovadiny na úrovni dalšího blbce Mládka, tenhle neschopný chudák, žebrající o miliony v pořadu ČT na jakousi lodní tůristiku po Praze, ať radši už někam zaleze. Ten jeho chlapeček je dementní po něm. (_I_)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit