Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta čarodejnice by mela sedet i s ištvanem .zavirat lidi a pak se ptat soudu jestli se na ne vztahuje imunita muže jenom sadista.zavirat jako v 50 letech muže jenom uchy.. v turecku tu sebranku statnich zastupcu vyhazeli.při prvnim pochybeni a ješte je zavřou.to je spravne.udelam chybu a letim.proto že maj odpovědnost a vysoke platy za nic....
    • To je neskutečná slátanina, cos zde vyplodil *12* . Navíc, ta gramatika, to je hnus.
    • Nevím, hrome, na koho tady síříš! Paní Bradáčová měla a má vše pod kontrolou. Jen jí do toho nesmějí kecat naštvaní vlivní. A pan Pospíšil na tlaky "mocných" dojel. Oběma držím palce a děkuji. Je nejvyšší čas tady udělat pořádek. Ústava je jedna, zákony jsou dané. Ale mnozí si jich vysvětlují různě. Z toho pak pramení diametrálně odlišné výklady. Sjednotit je vše třeba. A jinak, hrome, trošku by to chtělo i nějakou kulturu psaní, Tedy jsou tu i něco jako pravidla českého pravopisu. *9*
    • Nelíbí se mi obsah, nesouhlasím s ním!!! Paní Bradáčové držím palce. Skláním i před panem Pospíšilem, protože na její prosazení zřejmě ve své funkci dojel. A byl dobrý!!! Bohužel síly pro další mlžení v republice byly silnější než Ústava ČR, případně zákony.
      Jinak, hrome, existují i další pravidla, mám na mysli pravidla českého pravopisu. Ve svých čtyřech řádcích máš 35 chyb. To je síla. Zkus doplnit tyto mezery, pak možná bys zvládl i náhled na své okolí.
    • Nečasi nebo Kalousku, co to zřejmě píšete, zůstaňte pěkně v klidu, ať je čas na vás zapomenout. Protože takové hajzly si lidi dlouho pamatujou. A tyhle trapné výstřely - nevím, čemu by mohly posloužit, každý ví, odkud vítr fouká. Já Lence Bradáčové držím palce - je málo takových žen. Takovou bych s důvěrou volil i za prezidenta.
    • Ty jsi jak hrom do police!!! Spíše by se měl každý ptát jak je možné, že i ti, co jsou zjevně vinni nakonec jsou s omluvou propouštěni? A imunita je *12* *12* *12* .
    • Hrome,ty jsi se rozpovídal, asi ti také šlápli na kuří oko.
    • Vážený. V tom jsme světová rarita. Vztahovat imunitu na trestné činy, to je výsměch spravedlnopsti a vrchol arogance těch, kteří se tady rozvalují ve vrcholných funkcích od roku 89. Podle Vás by asi bylo normální to, že se bude v PS vraždit bez jakéhokoliv obvinění a následného trestu.
      • Ale vraždit v PS, zvláště kdyby se vraždili mezi sebou, to by mělo hezký, očistný efekt... naopak, já bych navrhoval imunitu pro každého, kdo spáchá vraždu na půdě PS, aby mohli vraždit i příchozí. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit